Opinie o Remontdom s.c. Marek Żukowski Marek Grynczel w Białystok

Remontdom s.c. Marek Żukowski Marek Grynczel
2 9 6 5 1
Szymon Nowy wpis

@Edyta, od zeszłego roku wiele mogło się zmienić, nie chciałabyś aplikować ponownie? Możesz powiedzieć, czego dokładnie wymagał pracodawca? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

Edyta Nowy wpis

Byłam w zeszłym roku na rozmowie o pracę w tej firmie. Proponowali niecałe 2000 netto a zakres obowiązków jak 2 etaty.

Tak6Nie

Administrator Nowy wpis

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w Remontdom s.c. Marek Żukowski Marek Grynczel? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Szymon Nowy wpis

@kiki a czy te komentarze w swoim bezpośrednim brzmieniu, bądź też sugestii, nie obrażały innych osób? To wydaje się być najczęstszą przyczyną usuwania komentarzy z forum. Przychylność opinii nie ma tu nic do rzeczy - dla forum gowork najważniejsze jest przekazywanie realnych informacji, które faktycznie mogą pomagać jego użytkownikom.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Szymon

@lised z forum mogą znikać jedynie te wpisy, które naruszają jego regulamin. On jasno wskazuję, czego na forum nie należy umieszczać. Warto się więc z nim zapoznać, jest on dostępny pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin

Tak2Nie

kki
@Szymon

Pamiętam jakiego typu były to komentarze i nie naruszały regulaminu. 9 opinii zniknęlo - wyglada to na inicjatywę Remontdomu - ponieważ były bardzo nieprzychylne

Zostaw opinię o Remontdom s.c. Marek Żukowski Marek Grynczel - Białystok

Chcę opublikować: