Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"

Jolanta

Udało mi się znaleźć na stronie internetowej Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" wiele ofert pracy https://tuw.pl/PL/praca.html Czy ktoś z Was może aplikował już na którąś z tych ofert? Może jesteście w trakcie lub po procesie rekrutacyjnym? Jeżeli tak, to proszę o pozostawienie Waszych uwag dotyczących jego przebiegu.

marlenka

kochani macie jakąś większą wiedzę o stanowisku referent w zespole finansowo-księgowym, czy warto aplikować? mile widziana praktyka w księgowości jest a wiuęc mam szansę chyba moim zdaniem bo siedzę już w księgowości cztery lata. powinnam pokonać konkurencję

Zostaw opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" - Jelenia góra

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW"