Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy

Pierzchnica

Opinie o Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy

JK

Witam serdecznie wszystkich pracownikow i podopiecznych tego Domu. Dom jest fajny i opieka fajna.Pracownicy bardzo pomocni. W Pierzchnicy jest bardzo zdrowe powietrze. Wszystkie sprawy i opieka jak i rehabilitacja bardzo dobra.Duzo ciepla i zaangazowania ze strony Personelu dla podopiecznych. Zycze im wszystkim duzo radosci a przedewszystkim kochanym podopiecznym wiele pozytywnych wrazen z pobytu w tym pieknym domu. JK

suchy

cała prawda!!!!!! nie polecam!

pipi

Wszystko wyżej to prawda...zbierają ile sie da pensjonariuszy nawet po 3 osoby w małych pokoikach żeby tylko kase zarobić bo na to są nastawieni. Nawet środki czystości typu mydło każdy pensjonariusz musi sobie kupić sam!!!!! Marna opieka...bo za pało opiekunów, dziewczyny co trochę odchodza bo nie dają rady . Nie polecam

Tomasz Borowiecki
@pipi 25.07.2016 13:30

Witam, jak to łatwo hejtować anonimowo. Dziwie się takim opisom bo rozumiem jeśli ktoś nie jest zadowolony z obsługi, każdy ma prawo mieć inne zdanie ale kłamać o pokojach trzy osobowych to przesada! Jeśli chodzi o pracowników to żałosne oklepane stwierdzenie. Ilu odeszło w ciągu roku, dwóch, pięciu lat??? Duża część pracowników to kobiety, które idą na macierzyńskie a potem wracają do pracy. Gorąco Pozdrawiam :)

gazela

Zgadzam się. Zero wytchnienia. Dom przepelniony pensjonariuszami! A pracowników malo! Noe sa w stanie sprostać wymagania wszystkich podopiecznych. Nie wolno Ci usiąść bo zaraz krzywo patrzą. Na domiar zlego praca w godzinach nadliczbowych za które nie placa! Odradzam!

bYŁĄ

Praca tam to praca jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wolno Ci usiaśc, zjeść tylko ciągle musisz cos robić. Pracuje się tam po 12 godzin i zero wytchnienia. wymuszają na tobie urlopy. najlepiej po 2 dni w miesiącu żeby brac. albo wpisują na siłe. odradzam. można wykonczyc się psychicznie. nie jedna osoba już ode4szła.

Zostaw opinię o Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy - Pierzchnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Opieki Rodzinnej w Pierzchnicy