OGÓLNOPOLSKA SIEĆ SZKÓŁ POLICEALNYCH AWANGARDA LIGIA PAWELEC

hahahahaha dobrze wiemy jak jest

Lena
@Zośka Samośka 26.06.2017 08:11
hahahahaha dobrze wiemy jak jest

Jest dobrze, oby tak dalej :)

Krycha Marycha
@Lena 15.12.2017 14:31
Jest dobrze, oby tak dalej :)

no nie sądzę...

Wicek

OGÓLNOPOLSKA SIEĆ SZKÓŁ POLICEALNYCH AWANGARDA LIGIA PAWELEC radzi sobie z każdą chwilą coraz lepiej, naprawdę fantastyczna firma, bardzo mi się podoba ich styl i to jak żyje się u nich, bardzo fajne.

Anna Stefaniak

Zarządzająca placówką - Pani (usunięte przez administratora),to według mnie kobieta wysokiej klasy, inteligentna i bardzo miła.Miałam przyjemność poznać Panią Prezes osobiście.Wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Zostaw opinię o OGÓLNOPOLSKA SIEĆ SZKÓŁ POLICEALNYCH AWANGARDA LIGIA PAWELEC - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OGÓLNOPOLSKA SIEĆ SZKÓŁ POLICEALNYCH AWANGARDA LIGIA PAWELEC