Hotel Martina

Żnin

Opinie o Hotel Martina

loskelneros

Ja obecnie już nie pracuję w martinie (wyprowadziłam się) ale bardzo miło wspominam to miejsce. Pensja uzależniona od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania. Wiadomo, że kelnerka nie będzie zarabiać kokosów (nie poruszając tematu napiwków). To nie jest Bydgoszcz czy Poznań (a nawet niejednokrotnie słyszałam, że tam kelnerki zarabiają mniej). Jeśli ktoś nie ma doświadczenia i jest to jego pierwsza praca to niech nie wymaga nie wiadomo jakiej pensji. Świetny kontakt z właścicielem i kierownictwem, bardzo sympatyczni ludzie. Co do godzin pracy- ile się zdeklarujesz że chcesz pracować, tyle pracujesz. Sama zwykle wolałam brać dłuższe zmiany. Mniej opłaca się dojeżdżać codziennie na 6 godzin. Dla mnie było to wygodne- za jednym dojazdem więcej godzin. Deklarujesz swoją dyspozycyjność i według tego masz wyznaczany grafik. A co do dużej rotacji w tym miejscu- po prostu nie wszyscy się nadają do obsługi. Pamiętam jak czasem kelnerki deklarowały, że nie mogą być w żaden weekend (a wtedy było głównie zapotrzebowanie, nie miały na to nawet sensownego wytłumaczenia, po prostu wolały poimprezować). Wiadomo, że przy takim zaangażowaniu nikt Cię nie doceni. Nie można było na nie liczyć. Zlewczo traktowały pracę, pomimo wielu wskazówek i upomnień co do obsługi gości- nadal robiły to karygodnie. Nie dziwić się wtedy, że dostawały wypowiedzenie. Jak dla mnie warunki proponowane przez HM są całkiem przyzwoite.

filip

właściciel wyznaje zasadę donosów jednego pracowników na drugiego, (usunięte przez administratora)praca za najniższą krajową od rana do wieczora.

Zostaw opinię o Hotel Martina - Żnin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Martina