Miśkiewicz Daniel Pphu. Demo

Opoczno

Miśkiewicz Daniel Pphu. Demo

Opinie o Miśkiewicz Daniel Pphu. Demo

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w PPHU. DEMO Miśkiewicz Daniel? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Yami

Praca spoko, ale sposób w jaki kierownictwo traktuje pracowników jest straszny. Praca pod ciągłą presją, zawsze winią pracowników. Częste nadgodziny, za które raz zapłacą, raz nie. Nie potrafią zarządzać ludźmi. Firma rodzinna. Nie polecam.

Baltazar

Obiecują gruszki na wierzbie, a potem szukają byle powodu żeby się z tego wykręcić

Ania

a jakie zarobki?

PRACUS

SZKODA GADAC..

Zostaw opinię o Miśkiewicz Daniel Pphu. Demo - Opoczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miśkiewicz Daniel Pphu. Demo