Happy AuPair

Europa

Opinie o Happy AuPair

Patrycja

@iwo - a czy możesz opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Happy AuPair? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy biuro finansuje koszty podróży? Na jaki minimalny okres podpisuje się umowę? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Happy AuPair.

Oszukana

Ostrzegam wszystkich, których mogę! Wyjechałam od Sisi Au Pair do Anglii. Po przyjeździe nie otrzmałam umowy po niecałym tygodniu rodzina wyrzuciła mnie na ulicę na noc. Za nic. Trafiłam do rodziny żydowskiej. Tragedia. Nie otrzymałam zapłaty. Najgorsze jest to, że pani Magda z Sisi Au Pair zadeklarowała pomoc i zapewniała, że jestem pod ochroną agencji. Niestety kiedy znalazłam się na ulicy w środku nocy wyłączyła telefon i zostałam sama bez pieniędzy i wsparcia. Spałam w krzakach 4 dni ponieważ bilet do Polski kosztuje krocie jeżeli nie jest zabukowany minimum tydzień przed odlotem. Przestrzegam wszystkich aby nie dali się nabrać na tą panią Sisi Au Pair. Pozdrawiam, Oszukana

iwo
@Oszukana 18.03.2017 06:37

Powyższa opinia nie dotyczy biura Happy Au Pair ale innej agencji.... Nie wprowadzaj więc w błąd osób, które chcą wyjechać z Happy AuPair!!!

sksosom

a nie wiecie jak wygląda obecnie u nich praca i atmoasfera?

gawa

ja nie polecam happy aupair. Nie bylam zadowolona z przydzielonej mi rodziny. Zresztą nie miałam dużego wyboru. I jeszcze to gadanie, że jak jest problem to wina lezy zawsze po obu stronach. Dziewczyny nie dajcie się wrobić w niewolniczą pracę bo tak czasem bywa. Szukajcie rodzin na portalu aupairworld. Jest o wiele lepszy i darmowy. Będziecie niezależne w wyborze rodzin. Ja przez ten portal znalazłam cudowną rodzinę z Włoch, a happyaupair wogole sie mna nie interesowala. No może przez pierwszy tydzien :) Dziewczyny!!! Niezależność!!! Powodzenia!

Majka

Jak dla mnie biuro ok, sprawnie załatwili mi wyjazd na wakacje do Hiszpanii. Nie wiem czy to biuro czy nie ale trafiłam na fajna rodzinkę dlatego też moge polecić to biuro.

Maya.20

chetna Te informacje znajdziesz na ich stronie :)

Małgorzata

Wpis dodaje ponieważ zorganizowali dla mnie najlepszy pobyt w Anglii. Rodzinka była wspoaniała! D

Marytna

Wszystko super:) wyjazd udany

Jolka

Jak najbardziej za, miła obsługa:)

Joanna

Biuro jest naprawdę godne polecenia. Sama byłam 2 razy na summer au pair w Hiszpanii i było cudownie. do tej pory wspomniam pobyt u tych rodzin:-)

Paula

popieram mają miłą obsługę

Amelka

Polecam! biuro fajne. Szybko znaleźli mi rodzinkę, jestem już kilka miesięcy we Włoszech i jest cudownie.:)

Zostaw opinię o Happy AuPair - Europa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Happy AuPair