Opinie o Happy AuPair w Europa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Happy AuPair. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Happy AuPair na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Happy AuPair w Europa

Agata Nowy wpis

Właśnie, czym spowodowana jest ta cisza na forum?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Happy AuPair? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Agejsza Nowy wpis

Nie wiem jak koleżanka z dołu może obwinia firmę Happy Au-Pair za problemy z rodziną. To wina rodziny, nie Pani z biura... Ja byłam jako Au-Pair w Hiszpanii w 2018 roku z tym właśnie biurem. Trafiłam na wspaniałą rodzinę z którą mam kontakt do dzisiaj i prawie co roku jeżdżę do nich na wakacje. Kontakt z Panią z Happy miałam krótko owszem, ale po co więcej skoro nic złego się nie działo? Chciała wiedzieć czy dolecialam i później jak się czułam itd. Później już nie potrzebowałam się z nią kontaktować. Taka jest prawda że WSZYSTKO zależy od rodziny na jaką się trafi, ale jak to się mowi: you only live once :) pozdrawiam

Agejsza Nowy wpis
@Agejsza

Miało być w 2012 haha :)

Natalia

Czy możecie polecić taka formę pracy połączonej z nauką języka? Miałam nadzieję, że dowiem sie od osób które korzystały z tego projektu a tu tak mało wpisów!!

Patrycja

@iwo - a czy możesz opisać swoje doświadczenia związane z pracą w Happy AuPair? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy biuro finansuje koszty podróży? Na jaki minimalny okres podpisuje się umowę? Te merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z Happy AuPair.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Happy AuPair odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
Oszukana

Ostrzegam wszystkich, których mogę! Wyjechałam od Sisi Au Pair do Anglii. Po przyjeździe nie otrzmałam umowy po niecałym tygodniu rodzina wyrzuciła mnie na ulicę na noc. Za nic. Trafiłam do rodziny żydowskiej. Tragedia. Nie otrzymałam zapłaty. Najgorsze jest to, że pani Magda z Sisi Au Pair zadeklarowała pomoc i zapewniała, że jestem pod ochroną agencji. Niestety kiedy znalazłam się na ulicy w środku nocy wyłączyła telefon i zostałam sama bez pieniędzy i wsparcia. Spałam w krzakach 4 dni ponieważ bilet do Polski kosztuje krocie jeżeli nie jest zabukowany minimum tydzień przed odlotem. Przestrzegam wszystkich aby nie dali się nabrać na tą panią Sisi Au Pair. Pozdrawiam, Oszukana

iwo
@Oszukana

Powyższa opinia nie dotyczy biura Happy Au Pair ale innej agencji.... Nie wprowadzaj więc w błąd osób, które chcą wyjechać z Happy AuPair!!!

sksosom

a nie wiecie jak wygląda obecnie u nich praca i atmoasfera?

gawa

ja nie polecam happy aupair. Nie bylam zadowolona z przydzielonej mi rodziny. Zresztą nie miałam dużego wyboru. I jeszcze to gadanie, że jak jest problem to wina lezy zawsze po obu stronach. Dziewczyny nie dajcie się wrobić w niewolniczą pracę bo tak czasem bywa. Szukajcie rodzin na portalu aupairworld. Jest o wiele lepszy i darmowy. Będziecie niezależne w wyborze rodzin. Ja przez ten portal znalazłam cudowną rodzinę z Włoch, a happyaupair wogole sie mna nie interesowala. No może przez pierwszy tydzien :) Dziewczyny!!! Niezależność!!! Powodzenia!

Majka

Jak dla mnie biuro ok, sprawnie załatwili mi wyjazd na wakacje do Hiszpanii. Nie wiem czy to biuro czy nie ale trafiłam na fajna rodzinkę dlatego też moge polecić to biuro.

Maya.20

chetna Te informacje znajdziesz na ich stronie :)

Małgorzata

Wpis dodaje ponieważ zorganizowali dla mnie najlepszy pobyt w Anglii. Rodzinka była wspoaniała! D

Marytna

Wszystko super:) wyjazd udany

Jolka

Jak najbardziej za, miła obsługa:)

Joanna

Biuro jest naprawdę godne polecenia. Sama byłam 2 razy na summer au pair w Hiszpanii i było cudownie. do tej pory wspomniam pobyt u tych rodzin:-)

Paula

popieram mają miłą obsługę

Amelka

Polecam! biuro fajne. Szybko znaleźli mi rodzinkę, jestem już kilka miesięcy we Włoszech i jest cudownie.:)

Zostaw merytoryczną opinię o Happy AuPair - Europa

Happy AuPair
3.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • św. Marcin 29 lok. 8
    61-806 Europa