Salon Esotiq, CH Plaza

Lublin

Opinie o Salon Esotiq, CH Plaza

Sylwia

Dzisiaj będąc w salonie Esotiq, za poszukiwaniem bielizny, zostałam zlekcewazona przez trzy ekspedientki, które z wielkim zaangażowaniem metkowały sklep, olewając przy tym nie tylko mnie, ale i resztę klientek. Pracowałam w sklepie z obsługą klienta i uważam że te ekspedientki nie są doszkolone, popełniają największe, podstawowe błędy. Ponadto, zajmują przymierzalnie mierząc dla siebie biustonosze, które idą na przecene. Wydaje mi się że ludziom, którym się nie chce pracować nie powinni nawet mieć kontaktu z klientem! Jestem bardzo oburzona, postawą i zachowaniem trzech pań z dnia dzisiejszego. Pozdrawiam

klientka

Obsługa w salonie straszna, dziewczyny wciskają kit, żeby tylko sprzedać. Gadają co im ślina na język przyniesie. Najgorsza jest taka czarna z nastroszonymi włosami (podobno kierowniczka), strasznie nachalna. Ale i tak będę kupować tę bieliznę, bo pasuje mi jakość.

Zostaw opinię o Salon Esotiq, CH Plaza - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Esotiq, CH Plaza