PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.

Paweł

Ta firma to tragedia!!! Chcecie mieć nieruchomość w dobrym stanie oraz zdrowe nerwy to trzymajcie się od PGM bardzo daleko!!!

Marcin

z taką ignorancją,lekceważeniem klientów. nieznajomością przepisów nie spotkałem się nigdy w życiu. Nie dajcie się ludzie nabrać tym przechwałkom PGM-u w internecie. Stek kłamstw!!! Chcecie Państwo dobrego zarządcy nie dajcie się nabrać na ten blichtr na stronach firmy.

Małgorzata

kompletna niekompetencja i niechęć do pracy. Pracownicy robią wszystko by zniechęcić mieszkańców do remontów,bo wtedy nie trzeba niczego załatwiać.Mieszkam w budynku małej wspólnoty. Zostawiono nas na czas mrozów z zepsutym okienkiem na klatce schodowej.Nad moim mieszkaniem cieknie woda z wywiewki kanalizacyjnej. Chodzę co parę godzin na strych i wymieniam ścierki na suche. Naprawa awaryjna załatwiana jest już trzeci dzień.Jutro sobota i niedziela więc zostawiono mnie z takim problemem na weekend.Na domiar złego nie wiadomo kiedy przyjdą fachowcy w przyszłym tygodniu,a może w 2017r.? Wystrzegajcie się takiego zarządcy,to nieporozumienie!!

Mieszkaniec wspólnoty

NIGDY PGM KILCE, NIECH WAS RĘKA BOSKA BRONI BY PODPISYWAĆ UMOWY Z TA FIRMĄ. BRAK KOMPETENCJI NA KAŻDYM KROKU, PANIUSIE KTÓRE WSZYSTKIE ROZUMY POZJADAŁY, POGOTOWIE TECHNICZNE TYLKO NA PAPIERKU, BO JAK MA PRZYJECHAĆ TO NA NICZYM SIĘ NIE ZNA I KARZE SAMEMU SOBIE NAPRAWIĆ. KONTAKTU BRAK ,NIE ODBIERAJĄ TELEFONU. C(usunięte przez administratora)

Józef
@Mieszkaniec wspólnoty 16.07.2014 09:20

Minęło sporo czasu od Twojego wpisu, ale nic się nie zmieniło,a jeśli tak to tylko na gorsze. Współpraca z tym zarządcą to istny horror!! Ostrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą!!

Zostaw opinię o PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PGM Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o.