P.U.H. GROTRANS B.Groeger i Wspólnicy sp.j.

Łany

Opinie o P.U.H. GROTRANS B.Groeger i Wspólnicy sp.j.

AP

Skoro firma taka beznadziejna to czemu tam jeździsz dalej? Znam firmę dobrze, może faktycznie wypłata czasami tydzień później, ale zarobki wcale nie są złe, w myśl powiedzenia " jaka praca, taka płaca". Jeździsz z km , więc ile zrobisz tyle zarobisz...ale 4 z przodu minimum.

Antoni

Firma TRAGEDIA !!! Wypłaty marne płacone do koperty nie w terminie , wymuszanie podpisywania fikcyjnych diet . Ostatnio mnie zwolnili bez podania powodu ale trochę ich postraszyłem sądem i dalej tam jeżdżę HA ! HA ! HA !!!!!!!

Zostaw opinię o P.U.H. GROTRANS B.Groeger i Wspólnicy sp.j. - Łany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. GROTRANS B.Groeger i Wspólnicy sp.j.