JUGEMA

Środa Wielkopolska

Opinie o JUGEMA

r67

Wydaje mi się że tej oferty pracy już nie ma @robg, ale i tak najlepiej dowiadywać się o takich rzeczach bezpośrednio u nich.

Beat

Pracowałam w tej firmie i jedyne co mogę powiedzieć to to ze "szef" nie szanuje swoich pracowników, wyzwiska i krzyki to w tej firmie norma. Odradzam pracy w takiej atmosferze.

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Połowa załogi pracuje w niej od samego początku działalności. Gdyby było tak okropnie, zapewne ta liczba byłaby zupełnie inna. Największym nieporozumieniem jest fakt jak ludzie okradający własnego szefa, wypowiadają się na jego temat. "Masakra" będzie, jak ten "szef..." dojrzeje do pewnej decyzji i skończy się litować nad złodziejami którzy u niego pracują. Na zdrowy rozsądek, likwidując takie przynoszące straty jednostki, znajdą się pieniądze na wypłaty oraz inwestycje w rozwój firmy.

@anonim 28.03.2014 13:15

Jak najbardziej jestem za likwidacją jednostek przynoszących straty,w skrócie zwolnić wszystkich Krężelewskich(dzieci beztalencia)

Zgadzam się. Firma nieporozumienie. Właściciel masakra. Maszyny jakby zatrzymały się 20lat temu. Zero rozwoju firmy. Nie polecam!!!

walddim

KRZYCHU - 2012-07-07 16:33:03 [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . WYPŁATY NIE MA NA CZAS. ZERO ORGANIZACJI A SZEF... NIKOMU NIE POLECAM TYLKO UCIEKAĆto co się tam dzieję to porażka tam nawet kawę po kryjomu trzeba pić [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] - nie polecam?

KRZYCHU

MOK

Firma tragedia!!! Nie dość że [usunięte przez moderatora] to jeszcze za darmo. Pieniądze żadne. Ludzie unikajcie tej firmy nikomu jej nie polecam!!!

Zostaw opinię o JUGEMA - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUGEMA