Fludra Sp. z o.o.

Opinie o Fludra Sp. z o.o.

Hanna

Proszę zamieszczać komentarze merytoryczne. Proponuję powiedzieć coś więcej np. na temat warunków pracy/procesu rekrutacji/atmosfery.

stary kasztan;)

Pozdrowienia dla szypuly:)

Mleczko

Niezła kicha przez zamieszanie przez kierownika Piotra S.

Panie Kalmar żałosny jest pan

Pan kalmar

Wszystko w temacie :)

Firma Fludra Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Krewetka

Panie Kalmar pracownik przebywa od dłuższego czasu na zwolnieniu lekarskim i przychodzi od tygodnia do pracy po cztery godziny dziennie i dziękuję za zwrócenie uwagi pracownikowi bo dziś już była odzież robocza i nadal się kwalifikuje do zgłoszenia do inspekcji pracy

kalmar
@Krewetka

Mamy odmienne zdanie, jeżeli nadal są nieprawidłowości to należy to zgłosić do inspekcji pracy a nie oczerniac firmę anonimowo w internecie. Zastanawiam się skąd taka zawiść w stosunku do firmy lub współpracownika?

Krewetka

Wielce przeprowadzane są szkolenia w firmie ale kierownictwo nie wyciąga żadnych wniosków szkoda pieniędzy na takie zeczy jak można tak traktować ludzi jak bydło że jeden pracownik może na chorobowym przychodzić do pracy i to bez odzieży roboczej co jest wymagane

kalmar
@Krewetka

Panie R., ten pracownik nie jest na zwolnieniu, jeżeli chodzi o odzież to było to jednorazowe zdarzenie, które już się nie powtórzy. Dziekuje za zwrócenie uwagi

Roman

Witam spawaczy

remi

@lutek no to na pewno. Nie da się tu często mówić o średnich zarobkach, bo generalnie każda stawka jest trochę inna. I nie tylko zależy ona od samego stanowiska pracy, ale też właśnie od szeregu innych czynników, takich właśnie jak staż pracy i wykształcenie.

lutek

no wlasnie masz racje te oferty pracy caly czas wisza

ktos

Uwazam, ze w firmie sa robione zmiany, na lepsze. Lepsze warunki pracy, organizacja. Widac ze firma sie rozwija, jest lepiej zarzadzana i beda nowe inwestycje. Polecam

ktos1
@ktos

Totalna bzdura...

nowy

do blogo, pracuje od dwoch lat. nie wiem skad masz info o pracy 10-12 godzin. praca jest na dwie zmiany po 8. wynagrodzenie ok, oczywiscie jak przychodzi nowy i zielony np. stolarz to musi sie nauczyc zeby dostac wiecej kasy. narzekaja ci co nic nie umieja a chca duzo kasy.

nowy

pracuje w firmie od niedawna. jestem zadowolony z atmosfery, wynagrodzenie zgodnie z umowa na czas. bardzo dobra organizacja, caly czas wprowadzane sa zmiany, wszystko idzie w dobrym kierunku. polecam

Amator

@dramat - albo jesteś jednym z kierasów, albo siedzisz u nich pod biurkiem. Jakie premie??? Frekwencyjna jest nierealna, bo nawet jak spóźnisz się raz na pół roku, bo Ci auto zawiedzie lub Policja zatrzyma do kontroli, to już po temacie. Wczasowa, czy swiąteczna OK, ale miesięczna? Wybrańcy mają, a i to słyszałem z bólem. Pracujemy żeby żyć, a nie wegetować. @ambrozik - może Ci ludzie już przestali walczyć, po tylu nieudanych próbach?

dramat

mam wrazenie, ze jeden debil postanowil oczernic firme. wynika z wypowiedzi ze jest dramat, wiec zapytam sie czy nie ma premi frekwencyjnej wyplacanej dwa razy do roku, nie ma premi swiatecznych wyplacanych dwa razy do roku, nie ma wczasow pod grusza, nie ma premi miesiecznych ??? NIczego nie ma istny dramat !!!

Amator

Szacunek tego człowieka to jedno, ale najgorszy jest brak kompetencji. Cierpi cała firma, bez względu na to co kto robi.

Krewetka

Żeby nie psełdo kierownika Piotra S ludzie całkiem inaczej by pracowali on niema nic szacunku do pracownika ciekawe czy teraz jemu prezes zabierze (-50) za urlop na żądanie bo sraczki dostał i niebyło go pótora dnia jemu wolno ale że inny pracownik jest chory to kierownik Piotr ma okazje ukarać bo niewolno być chorym tylk on może robić co chce Prezes połowe niewie co sie dzieje w firmie jak by wiedział to kierownika Piotra S wymienił by na nowszy model pozdrawiam pracowników i piszcie jak najwięcej może wkońcu Prezes tu zajży i sie coś zmieni na dobre

bubu

Mówią że masz taką stawkę załóżmy 9zl na godzine do ręki a (usunięte przez administratora) groszami bo reszta to premia a premie ci daja jak chca i jak chca zabieraja i tak jest z kazda umowa i tak naprawde nigdy nie wiesz jaka wyplate dostaniesz.

Gazela biznesu

Przecież to jest jakaś patologia nie wiem skąd są te pozytywy ale mniejsza o bo brak słów dodam że kierownik marek moze sobie podac reke z reszta tych przychlastow nie dosyc ze przyjdziesz w sobote bo cie prosza lub zmuszaja ze musisz byc i tyle to jezeli przyjdziesz to jeszcze ci narzuca do ktorej masz pracowac bo jak wczesniej wyjdziesz to na kartce od wyplaty zobaczysz tylko lament nic wiecej. (usunięte przez administratora)

Wolny elektron

Amator ma racje potwierdzam lecz dodam ze prezes nawet nie wie kto co robi bo nikt mu tego nie mówi. Teraz pisze do osoby która tak gorąco poleca prace w tej firmie bo chyba żyjesz w jakiejś fikcji (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) no naprawdę są to najlepsze zarobki w środzie i chodzi o normalnych pracowników nie lewusów czasami sie trafia taki że ma więcej. Było by inaczej gdyby zamiast zatrudnić jakiaś popierdułke ktora nie wie jak wygląda gwintownik lub gumówka podzielić stawkę na 4 pracowników i by było więcej zrobione i lepiej a jak firma płaci tak ma bo za 1500 zł rodziny nie wyżywisz (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ( bo kokosy zarabiamy). Każdy dużo obiecuje lecz nic nie robi taka prawda. (usunięte przez administratora)

Amator

@Krytyczny - chyba piszesz o kierowniku produkcji, Piotrze. Bo drugi Piotr, kierownik zmiany to jego zupełne przeciwieństwo. Wymagający, ale z normalnym, zdrowym podejściem do ludzi. Jak trzeba opier..., ale też pochwali a nawet pomoże. Ogólnie firma byłaby spoko, gdyby nie ten pierwszy i dwie, trzy inne osoby. A właściciel to chyba nie wie, albo nie chce wiedzieć, co sie dzieje na Produkcji...

Zostaw merytoryczną opinię o Fludra Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Fludra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fludra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fludra Sp. z o.o.?

Fludra Sp. z o.o.