ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY SYKTUS KRZYSZTOF SYCÓW

Syców

Opinie o ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY SYKTUS KRZYSZTOF SYCÓW

WM

Pan Krzysztof to alkoholik i kłamca, krętacz jakich mało. Wszechwiedzący grecki filozof.

seszy

o jej to wszystko mało,teraz to już bankrut nawet swoim pracownikom nie wypłaca nic,ostatnio próbował z ukraińcami i to samo zero płatności a firma na pewno nie istnieje pod adresem Syców.Ale pić to potrafi jak ciągnie to 3 tygodnie dzień w dzień

Wala

bebi
@Wala 10.11.2015 21:23
To parodia a nie firma szef alkoholik z dużym stażem warunki prymityw płaca miernota i to nigdy na czas wszędzie tylko nie tam...

dajcie sobie spokój z tym człowiekiem aż dziw że jeszcze nie siedzi za przekręty

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY SYKTUS KRZYSZTOF SYCÓW - Syców

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY SYKTUS KRZYSZTOF SYCÓW