KRATKI.PL MAREK BAL

Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

asdjghasdk

Wiadomo może czy jeszcze tam zatrudniają?? a jeśli tak to czy trzeba telefonicznie się zapisać, czy iść tam bezpośrednio z CV czy innym świstkiem czy może może przez jakąś agencje pracy??

spawacz

Lekko przesadzone? Policz ile osob pracuje na tej hali, kazdy daje 50 zl na sprzatajacego wiec 2600 ma w najgorszym miesiacu.

aq

Chyba masz lekko przesadzone informacje co do tego ile zarabia sprzatajacy hale. Wiec spawaczu do roboty bo chyba większość czasu spedzasz na papierosów dlatego tak niskie zarobki

spawacz

Dla mnie 2600 na piecioosobowa rodzine to zaden rarytas, a jak ktos potrafi spawac to taka suma jest smieszna , z tego co nas sluchy doszly dyrektor przekazywal grubo ponad trzy tysiace na wykwalifikowanego spawacza, a 2600 to zarabia tu gosc co sprzata hale.

Aplikowałeś do KRATKI.PL MAREK BAL na stanowisko Menadżer salonu kominkowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
aq

Pracuje w tej firmie już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony zarówno finansowo jak i z atmosfery w pracy. Zarobki zależne wiadomo od ilości wykonanej pracy ale generalnie na mniej więcej jednym poziomie. Co do atmosfery to praca z ludźmi w podobnym wieku i zdrowym podejściu do pracy sprawia wiele przyjemności. Kierownik wykazuje się ogromnym zainteresowaniem co do wykonywania zamówień i ewentualnych problemów na produkcji. Bardzo polecam prace w tej firmie!

lysy kogut

mamy wejsc na system akordowy od 1 listopada a jeszcze nikt nic nie wie jak bedziemy rozliczani to bedzie chyba taki sam ( akord) jak byl czyli czarna magia

zzorro

to co ty (usunięte przez administratora)tam robisz zamiatasz

Cienkibolek

Hajs sie zgadza. Zarabiam wiecej niz 1600. Atmosfera lepsza niz w domy.

noaco

a na kopalnianej jest lepszy sprzet i jest czym pracowac i zarobki podobne a jak jest sie dobrym to i wieksze ja sie zastanawam nad przejsciem tam

www

Jak ci się nie podoba to się zwolnij, ciekawe gdzie w radomskim zarobisz 2700 za osiem godzin pracy, w takich warunkach i z takim socjalem. Życzę powodzenia w szukaniu

spawacz

Moja wypłata u pana łukasza nie przekroczyła 2700 a roboty było wiecej niż w zeszłym miesiącu gdzie zarobiłem podobną kwotę, nie wiem z czego on dobiera stawki i na jakiej podstawie wylicza i chyba nikt tego nie wie a te jego rozmowy sam na sam przy wypłacie i usprawiedliwianie czemu tak mało wyszło to już śmieszą bo każdy wie czemu. Czekamy na jego wypowiedzenie i na kierownika z prawdziwego zdarzenia który doceni naszą pracę.

zadowolony

Ja jestem akurat zadowolony z pracy w firmie kratki.pl, tutaj narzekaja ludzie ktorzy chca zarabiac nie potrafiac nic zrobic , jesli Jestes pracownikiem ktory wie co robi i z czystym sercem mozesz podpisac sie pod wykonana przez siebie praca to i zaplata jest odpowiednia, a z tego co zauwazylem to 3/4 zalogi chce tylko odbebnic swoja zmiane i nie wazne jak wyjdzie bo nastepny poprawi. Jaka praca taka placa. Jesli chodzi o pana Łukasza to rzeczywiscie ludzie tu prawde pisza, nie jest on odpowiednia osoba na stanowisku ktore mu przydzielono on docenia tylko swoja rodzinke (sporo ich tu) nastepnie sasiadow ze swojej miesciny ,a na koncu zwykly czlowiek ktory trafil do niego przypadkiem.

wariat

To ze znikają pieniadze to jest pewne dyrektor mówił ze na spawacza daje 3500 szlifierz-montera 2500 a z tego co wiem to spawacz ma ledwo 2500

Do dwóch ostatnich kolegów

W normalnym kraju o pracownika sie biją, ale my mamy kartele i zmowy pracodawców, że sobie nie będą podkupować pracowników, żeby nie windować cen za prace. Ja mam taki zawód, że jestem na swoim i sam pozyskuje klientów, nie daje zarabiać cwaniakom.

@@@

to jak Ci nie pasuje to sie zwolmnij ......skoro jestes takim fachowcem to nie bedziesz miec problemu ze znalezieniem lepiej platnej pracy i masz problem z glowy......

!!!

nie bolało by gdyby normalnie płacił i nie płakał ciągle że kiepski miesiąc tępy ryju

@@@

Tak boli ze auto zmienil moze byś zobaczyl ile takie auto kosztuje tępy ryju i nie wydaje mi sie żeby taka kwota bylo poza zasięgiem zwykłego "kowalskiego"

olo

Zgadzam się z niektórymi wypowiedziami na temat tej firmy ponieważ praca przez cały miesiąc za kilkaset (dosłownie kilkaset) złotych miesięcznie na kopalnianej pod panem kierownikiem (usunięte przez administratora) do motywujących nie należy. płaci ludzią grosze, a po dwóch miesiącach bycia kierownikiem zmienia sobie samochód... Właściciel firmy chyba faktycznie nie wie co się w firmie dzieje. Krótko pracowałem w tej i bardzo się z tego ciesze. Żenada...

szara_naga_jama

paralotnią miało być!! ;-))) SKANDAL ;-)

szara_naga_jama

a mnie sie podobalo..wprawdzie to było kilka ładnych lat temu, kiedy ptaki we Wsoli śpiewały, właściciel latał nad firma parolotnią i kasy było tyle, ze się o nią przewracaliśmy..fajne śniadania, zimą ogień podgrzewał serdeczną atmosferę.....wspomnienia fajne zostały..chociaz wywalili..ale wywalili zanim zaczęły się tabelki i wyzysk wiec czlowiek sie dal ochronic przed wyzyskiem i wazeliniarswtem..było Zakopane wspólne i wykwintne przyjęcia..ludzie się lubili..Życzę kratkom powrotu do dobrej formy..

Zostaw merytoryczną opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

• Jak się pracuje w KRATKI.PL MAREK BAL?

Zobacz opinie na temat firmy KRATKI.PL MAREK BAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRATKI.PL MAREK BAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRATKI.PL MAREK BAL