pettino

Barcin

Opinie o pettino

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@pracownica dalej pracujesz w pettino? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Co najbardziej w niej lubisz?

mariola

dobry pracodawca i co najwazniejsze w dzisiejszych czasach wyplacalny kasa zawsze na czas wiec jest ok

dank
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo dbają o dość stabilne warunki pracy jak i zarobki

Szwaczka
@dank 03.09.2016, 22:52

ja pracuje dlugo ale na te chwile firma nie dotrudnia

ahooytam

luki
@ahooytam 07.07.2016, 17:05
współpracuję z tą firmą i moja opinia o jej właścicielu jest taka: cham, niesolidny płatnik i niesłowny kontrahent....

To po co wspolpracujesz jak Ci nie odpowiada Pan prezes widocznie jestes niesolidnym dostawca lub wykonawca bo ja wspolpracuje 10 rok i zlego slowa nie powiem klient wymagajacy i placacy nigdy sie nie zdarzylo czekac za zaplata

justyna

moja kolezanka tam pracuje i twierdzi ze jest dobrze zrezta pracuje juz z kilka lat

ania

dobra firma , zarobki tez nienajgorsze

mariola

dobry pracodawca ja poki co nie moge zlego slowa powiedziec na firme , pracowalam w innych szwalniach i tez byl akord ale tu jak ktos uczciwie pracuje to da sie zarobic niezla wyplate

marta

my wspolpracujemy z ta firma i bardzo nam sie podobaja rzeczy , dobre wzornictwo i rewelacyjna jakosc

szwaczka

praca jak kazda inna jest dobrze oby tak dalej , pracuje juz kilka lat i jestem zadowolona z pracy

magda

te opinie negatywne sa nierawda , ja pracuje i zlego slowa nie powiem na firme , sa ludzie ktorym nie dogodzi zaden szef i tacy powinny sobie swoje firmy otworzyc ;) ja polecam pracodawca uczciwy potrafi docenic dobrego pracownika

marta

dzieki za info ale dzisiaj dzwonilam i nikogo nie dotrudniaja , myslalam ze moze na produkcje kogos potrzebuja do pomocy ale wogole na razie nie ma wolnych etatow

marta

chyba nikogo juz nie dotrudniaja bo bylam sie pytac ale maja komplet na szwalni a do biura tylko z wyzszym wyksztalceniem

teresa

pracuje w pettino juz 3 rok , atmosfera jest dobra , zaloga zgrana , mamy bardzo duzo produkcji wiec mozna zarobic w akordzie jak ktos jest pracowity oby tak dalej

arleta

dobra firma polecam

Agnieszka

fajne rzeczy robicie;)

monika

ja tez firma jest sprawdzona i wiarygodna

karolina

zgadzam sie z powyzsza opinia

ala

ja kukupe odziez tej firmy i jestem zadowolona faje wzornictwo ,i co najwazniejsze w dobrej jakosci

pracownica

to prawda kto chce uczciwie pracowac , to w pettino zarobi zaloga tez jest zgrana wiec czego chciec wiecej , ale z tego co wiem to juz i tak nikogo nie zatrudniaja

szwaczka

ostatnio byla wyplata za marzec i powiem ze jestem pozytywnie zaskoczona , wiec moral taki ze jak ktos uczciwie pracuje to zarobi godne pieniadze , ja jestem z pracy zadowolona

firma jest solidna

firma jest solidna

gosia

ja mam szwalnie i szyje dla tej firmy i nie moge narzekac , wlasciciel jest slowny i uczciwy jezeli chodzi o rozliczenia oby wiecej takich firm

szwaczka

praca w pettino jest dobrze platna , nowy park maszynowy , czysty zaklad warunki sprzyjajace pracownikowi i matkom z dziecmi , nie moge narzekac

ola

dzieki za info

kasia

na pewno cos maja w promocji kolezanka mi zdzwonila ze pizamki sa w dobrej cenie

kasia

wiem ze byly w stczniu i lutym a teraz kupowalam sukienki ale ceny sa bardzo dobre

ola

a slyszalas czy sa eraz jakies przeceny?

Kasia

ja tez kupuje ubrania dla dzieci w sklepie firmowym , bardzo ladny sklep obsluga mila

marcin

moja mama pracuje w tej firmie juz 5 lat oznacza to ze firma dobrze sobie radzi na rynku

Dorota

adi*
@Dorota 02.04.2016, 17:12
fajny sklep ma ta firma w Barcinie , ja kupuje i jestem zadowolona z jakosci i ceny tez przystepne...

bzdura. drozyzna produkt nie wart ceny.

magda

firma sprawdzona polecam

ania

w pettino jest dobrze , zarobki jak ktos uczciwie pracuje tez dobre , i lekka produkcja

Ania

firma ok , wyplata zawsze ostatniego , zus oplacony , zarobki wg akordu ale jak ktos jest obrotny to zarobi ja ide do pracy pracowac a nie plotkowac i dlatego jestem zadowolona , a poprawki kazdemu sie zdazaja nawet najlepszej

beti

Ja mialam tam staz i jestem zadowolona , kto chce pracowac to bedzie a za marudzenie nigdzie nie placa , pracodawca pozytywnie nastawiony do pracownika nawet pozyczke dostalam .

Basia

a skad Ty wiesz czy dostalem dobre slowo czy nie dla mnie dobrym slowem byla zaplata z ktorej bylam zadowolona , ja nie przychodze do pracy dla dobrego slowa a dla pieniedzy , a Ty siejesz ferment wszedzie bylas w niejednym zakladzie i wszedzie jest Ci niedobrze , a tak na marginesie to uwazaj co piszesz bo z tego co slyszalam a z pewnego zrodla to wiem ze firma oddala sprawe takich pomowien do prokuratury , takze reasumujac ja bylam zadowolona i zlego slowa na firme Pettino nie powiem

Krysia
@Basia 24.03.2016, 20:41

wazne ze macie prace i wyplate na czas przyjdzcie do nas do szwalni Eden to zobaczysz dopiero ile zarobisz i jak sie pracuje i za ile i z placzem wrocisz do Pettino

xyz

Ewa, z tej firmy się samemu odchodzi a nie ciebie zwalniają.Pracuję kilka lat i nie jestem najgorsza ale więcej jak 1700 nie zarobiłam.A pracuje się po 9h i2 soboty;

basia
@xyz 21.03.2016, 17:53

Maryla przestan siac ferment po co tam pracujesz jak jest tobie zle wszedzie juz bylas i wiesz ze jestes wszedzie spalona , zreszta jak bys tle na papieroski nie chodzila to bys zarobila wiecej a tak masz tylko 1700 , zreszta te co u nas pracuja tez kiedys z toba w jednej firmie robily i mowia ze kawal francy z ciebie , mi tez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabialas

pracownica
@xyz 21.03.2016, 17:53

a ja pracuje i jestem zadowolona i zarabiam duzo wiecej widocznie musisz mniej na papierosy latac to zarobisz wiecej a zapomnialas dodac ze sa 2 przerwy a powinna byc tylko jedna

xyz

Basia, a zapomniałaś jak pracowałaś 3 dni .Spałas w zakładzie i nigdy nie usłyszałaś dobrego słowa.

Dorota

zgadzam sie z kolezanka pracodawca jest ok , zarobki tez dobre i zawsze na czas

Anna

Ja jestem zadowolaona z pracy w Pettino a te Panie co tak duzo krzycza i odzeszly to z tego co wiem to u nowego pracodawcy tez juz nie pracuja ;) trzeba zajac sie praca a nie banialukami jak ktos jest dobry to wszedzie mu jest dobrze !!!!!!!!

Basia

Ja pracowalam na krojowni w tej firmie i gdybym nie musiala dojezdzac z innego miasta nadal bym pracowala w Pettino , zawsze pieniadze na czas ostatniego i dobre warunki nowiusienki zaklad a te madre co takie glupoty wypisuja to znam z innych firm i miejsca nigdzie na dluzej nie zagrzeja wszedzie im niedobrze Polecam pracodawce firma jest ok

Dostawca dodatkow

wspolpracuje z Ta firma jestem dostawca , firma jest uczciwa i wiarygodna zawsze wyplacalna

Mariusz

witam tez prowadze szwalnie tylko w innym miescie i powiem Wam ze szwaczki to mega prymitywy choc zdazaja sie wyjatki , wiec najlepiej niech kazdy sam sobie zatrudni ludzi a pozniej ocenia innych moja kolezanka pracuje w firmie Pettino i jest zadowolona z pracy ( nie pracowalaby tam 5 lat gdyby bylo zle)

ewa

szok jak czytam te glupoty . Prawda jest to ze bylo kilka osob ktore zostaly zwolnilne bo sie nie nadawaly ale ja pracuje juz kilka lat i jestem zadowolona gdzie w okolicy zarobie 2200zl wyplaty jako szwaczka Ja bym swojej pracy nie zamienila na inny zaklad zreszta na kazda firme ma kazdy cos do powiedzenia , mamy pieniadze zawsze na czas i zaplacone zusy a to najwazniejsze

inna

W urzędzie pracy jeśli nie przyjmiesz pracy w Pettino , nie masz problemów ...nawet tam wiedzą , że trudno tamwytrzymać

ruda

To dlatego odeszła większa część pracownic??? Szwalnią w okolicy przynosi wstyd - opinię ludzi.Wiele osób przeszło przez ten zakład , one miałyby dużo do powiedzenia.

xyz

Opinię tej firmy psuje p.Baranowska.A Szef jej we wszystkim wierzy.

Napewno ;;atmosfera; w tej firmie jest dobra.Ciekawe, że nikt nie przychodzi do pracy. Powinno to zastanowić trochę ludzi.

Zostaw opinię o pettino - Barcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pettino