ZPU HAMMER KOWALSTWO ARTYST.S.C. MACIEJ NAROŻNY, MARZENA NAROŻNA

Czerwieńsk

Opinie o ZPU HAMMER KOWALSTWO ARTYST.S.C. MACIEJ NAROŻNY, MARZENA NAROŻNA

Pracownik-aktualny

Pracuję tam długo i odpowiada mi ta firma. Dostawał opieprz bo to papiak i alkoholik. Szef jest ok.i wymaga dobrej pracy. Podczas montaży nie ma wstydu.

Byly pracownik

odradzam kazdemu!!!!!!!!gosciu nie placi na czas do tego chory psychicznie w zakladzie ani wody ani kibla wieczne pretesje i wyzwiska w kierunku pracownikow ktorych juz z reszta nie bo wszyscy odeszli.praca na czarno po 10 godzin minimum .

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o ZPU HAMMER KOWALSTWO ARTYST.S.C. MACIEJ NAROŻNY, MARZENA NAROŻNA - Czerwieńsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPU HAMMER KOWALSTWO ARTYST.S.C. MACIEJ NAROŻNY, MARZENA NAROŻNA