Starostwo Powiatowe

Limanowa

Opinie o Starostwo Powiatowe

COLO

JESTEM PRZERAZONY STANEM DROG W LIMANOWEJ O RAZ DROGACH DOJAZDOWYCH --- MORDARKE ODWIEDZA CO ROKU TYSIACE TURYSTOW Z POLSKI I ZAGRANICY OSTATNIO BYLI ROWNIEZ Z LITWY,BELGI ,AUSTRI,CZECH I SLOWACJI -OPINIE O TERENACH WSPANIALE - O WLADZACH TRAGICZNE NIE CHCIALBYM PRZYTACZAC--DROGA NA MORDARKE GORSZA NIZ W AFRYCE-NA TYM MA POLEGAC PROMOWANIE LIMANOWEJ NA DZIADOSTWIE I TRZYMANIU STOLKA- U.E. dawala tyle pieniedzy ktore mozna bylo wykorzystac--zbudowac troche szerszy pas jezdny --ale to trzeba pomyslec czego brak

Zostaw opinię o Starostwo Powiatowe - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe