Larmax-Trans Mariusz Jagiełło

Krzyż Wielkopolski

Opinie o Larmax-Trans Mariusz Jagiełło

Ja

O firmie krótko i na temat, spedytorzy nie znają czasu pracy kierowcy, z tego co zauważyłem bo na weekend potrafią zostawić kierowcę na Belgii czy Francji który musi odbyć regularny odpoczynek tygodniowy ( czyli słowa jesteś kierowca musisz sobie poradzić). Jeżdżenie pod niemiecką spedycą za polską śmieszna najniżą krajową ( większość kierowców tak w Polsce pracuję bo są Baranami) zarabiasz kasę ale w razie wypadku, chorobowego czy emerytury co wam zostaje, żebranie pod kosciołem? Poza tymi mangamentami w sumie ok z szefem da się dogadać i kasa na czas.

wasz ulubiony kierowca

w kilku firmach transportowych jezdzilem ale w tej moge robic do emerytury.Zarobki na bardzo przyzwoitym poziomie,auta nowe na gwarancji,spedytorzy w porzadku( Karolcia jest ok,ogarnieta babka).Nie wyciskaja ostatnich potow z kierowcow.Z cala stanowczoscia moge polecic ta firme.Wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi.

Wafel
użytkownik zarejestrowany

Nie wiem co mam Ci powiedzieć dobrego o tej firmie, oprócz tego że jest po prostu bardzo przyjemnie

Król Lewego Pasa

Pozdrawiam panów wyżej, proponuje szybki kurs ortografii. Co do firmy to wszystko jest na miejscu, wynagrodzenie stosunkowo wysokie jak do obowiązków, szef bardzo otwarty, szefowa również pozdrawiam!

obserwator

Jako bezstronny obserwator mogę stwierdzić, że ta firma to kpina. Szef pierwsza klasa. Potrafi zdiagnozowac auto przez telefon.(usunięte przez administratora) typowa polska firma transportowa nowobogackiego szefa.

Zostaw opinię o Larmax-Trans Mariusz Jagiełło - Krzyż Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Larmax-Trans Mariusz Jagiełło