Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w J.M..Matthe Shouten?

Milu Nowy wpis

Tragedia, nie polecam. (usunięte przez administratora) jednym słowem. Układy, wyzysku- zgadzam się z poniższymi opiniami.

Administrator Nowy wpis

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Miłosz Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od ponad roku nikt nie pisze??

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ew

zalezy chyba jeszcze na jakim stanwosiku, podejrzewam, ze tez wiele zalezy od twoich umiejestnosci pozatym jak masz dobre kompetencje i dosiwadczenie to tez uprawnia cie to do negocjowania warunków finansowych

Powodzenia

Kierownikiem nigdy nie będziesz. Rodzina zarządza. Ojciec, syn i córka. Tempo pracy? Wielu osobom nawet się nie śniła taka prędkość. Jest jeszcze kilka innych kwestii. Ale to kiedy indziej. A przed "turnusem pracowniczym" warto zamówić (w Polsce) turnus rehabilitacyjny. Pozdrawiam

@Powodzenia

nic dodać, nic ująć

marcin

Normalna minimalna stawka norweska to 120NOK, w firmie J.M..Matthe Shouten - Lier nie ma weekendów, masz 1 dzień wolnego, który może Ci się trafić w każdy dzień tygodnia. Kto chce się upodlić droga otwarta, ale zapamiętajcie słynne powiedzenie szefa "wizzairy lataja" ...

marcin

Nie polecam. Do "Raz" - pracownicy raczej nie sa zadowoleni, stawka godzinowa 85NOK brutto. Nie placone jest dodatkowo za nadgodziny. Nd i swieta itd. pracujace, chcesz jechac do domu na kilka dni - dzieki mozesz juz nie wracac. Kadra zarzadzajaca - tragedia, uklady, brak poszanowania - pracuj i sie zamknij. Totalny wyzysk pracownika.

rad0

Firma nadal funkjonuje, lecz z tego co wiem nie poszukuje nowych pracowników. Pracuje tam dość wąskie grono ludzi, które niestety nie zmienia się od wielu sezonów.

Ludwik

a ta firma to fukcjonuje jeszcze czy nie za bardzo? W internecie informacje wyglądają na "wyczyszczone" i nie wiem co mam o tym sądzić, bo jednak firma już jakiś czas działa na rynku i nie wydaje mi się, żeby teraz jakoś od razu było tak, że plajtują z blizej nieokreślonego powodu jednak, prawda? jak sądzicie?

ivona

widzę że ostatnie pytanie na forum o J.M..Matthe Shouten padło w maju i niestety pozostało bez odpowiedzi, cisza jak po apokalipsie. zadam je więc ponownie gdyż jest to ważna i nurtująca mnie kwestia z powodu mojego bezrobocia które chcę pilnie zakończyć. czy firma nadal jeszcze funkcjonuje i szuka nowych pracowników?

Absolwent AR Lublin

Ja również byłbym niezmiernie wdzięczny jakby ktoś mógł i mi podać namiary na tę firmę. Oraz jakby można było to prosił bym o kontakt z jakimiś Polakami aktualnie tam pracującymi.(usunięte przez administratora)

longer

proszę o namiary z góry dziekuje.(usunięte przez administratora)

krzywy018

Czy mógłbym prosić namiary na ta farme .(usunięte przez administratora)

alaitom@wp.pl

prosze o adres tej firmy -szukam pracy

pietreeeeeek

witam czy ja mógłbym prosić o namiary na farmę? .(usunięte przez administratora)

iwo

Hej, a ja też mogę prosić o namiar na farmę? Dziękuję. .(usunięte przez administratora)

witam kiedy zaczyna sie praca na farmie i do kiedy mozna tam pracowac?? i ile osob tam pracuje?

szzz

ja tez prosilabym o namiary na ta farme i czy trudno tam o prace? .(usunięte przez administratora)

esz

ja tez prosialbym o namiary na te firme.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o J.M..Matthe Shouten - Lier

J.M..Matthe Shouten