Opinie o J.M..Matthe Shouten w Lier

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy J.M..Matthe Shouten. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie J.M..Matthe Shouten na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.M..Matthe Shouten w Lier

Milu Nowy wpis

Tragedia, nie polecam. (usunięte przez administratora) jednym słowem. Układy, wyzysku- zgadzam się z poniższymi opiniami.

Miłosz Nowy wpis

Czy jest jakiś powód, że od ponad roku nikt nie pisze??

ew Nowy wpis

zalezy chyba jeszcze na jakim stanwosiku, podejrzewam, ze tez wiele zalezy od twoich umiejestnosci pozatym jak masz dobre kompetencje i dosiwadczenie to tez uprawnia cie to do negocjowania warunków finansowych

Powodzenia

Kierownikiem nigdy nie będziesz. Rodzina zarządza. Ojciec, syn i córka. Tempo pracy? Wielu osobom nawet się nie śniła taka prędkość. Jest jeszcze kilka innych kwestii. Ale to kiedy indziej. A przed "turnusem pracowniczym" warto zamówić (w Polsce) turnus rehabilitacyjny. Pozdrawiam

marcin Nowy wpis
@Powodzenia

nic dodać, nic ująć

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.M..Matthe Shouten, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
marcin

Normalna minimalna stawka norweska to 120NOK, w firmie J.M..Matthe Shouten - Lier nie ma weekendów, masz 1 dzień wolnego, który może Ci się trafić w każdy dzień tygodnia. Kto chce się upodlić droga otwarta, ale zapamiętajcie słynne powiedzenie szefa "wizzairy lataja" ...

marcin

Nie polecam. Do "Raz" - pracownicy raczej nie sa zadowoleni, stawka godzinowa 85NOK brutto. Nie placone jest dodatkowo za nadgodziny. Nd i swieta itd. pracujace, chcesz jechac do domu na kilka dni - dzieki mozesz juz nie wracac. Kadra zarzadzajaca - tragedia, uklady, brak poszanowania - pracuj i sie zamknij. Totalny wyzysk pracownika.

rad0

Firma nadal funkjonuje, lecz z tego co wiem nie poszukuje nowych pracowników. Pracuje tam dość wąskie grono ludzi, które niestety nie zmienia się od wielu sezonów.

Ludwik

a ta firma to fukcjonuje jeszcze czy nie za bardzo? W internecie informacje wyglądają na "wyczyszczone" i nie wiem co mam o tym sądzić, bo jednak firma już jakiś czas działa na rynku i nie wydaje mi się, żeby teraz jakoś od razu było tak, że plajtują z blizej nieokreślonego powodu jednak, prawda? jak sądzicie?

ivona

widzę że ostatnie pytanie na forum o J.M..Matthe Shouten padło w maju i niestety pozostało bez odpowiedzi, cisza jak po apokalipsie. zadam je więc ponownie gdyż jest to ważna i nurtująca mnie kwestia z powodu mojego bezrobocia które chcę pilnie zakończyć. czy firma nadal jeszcze funkcjonuje i szuka nowych pracowników?

Absolwent AR Lublin

Ja również byłbym niezmiernie wdzięczny jakby ktoś mógł i mi podać namiary na tę firmę. Oraz jakby można było to prosił bym o kontakt z jakimiś Polakami aktualnie tam pracującymi.(usunięte przez administratora)

longer

proszę o namiary z góry dziekuje.(usunięte przez administratora)

krzywy018

Czy mógłbym prosić namiary na ta farme .(usunięte przez administratora)

alaitom@wp.pl

prosze o adres tej firmy -szukam pracy

pietreeeeeek

witam czy ja mógłbym prosić o namiary na farmę? .(usunięte przez administratora)

iwo

Hej, a ja też mogę prosić o namiar na farmę? Dziękuję. .(usunięte przez administratora)

witam kiedy zaczyna sie praca na farmie i do kiedy mozna tam pracowac?? i ile osob tam pracuje?

szzz

ja tez prosilabym o namiary na ta farme i czy trudno tam o prace? .(usunięte przez administratora)

esz

ja tez prosialbym o namiary na te firme.(usunięte przez administratora)

asiulkarak

proszę też o namiary na tą farmę, z góry dziękuję .(usunięte przez administratora)

również prosze o namiary na Farme .(usunięte przez administratora) Dziekuje

Zostaw merytoryczną opinię o J.M..Matthe Shouten - Lier