Opinie o Torf Corporation w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Torf Corporation. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Torf Corporation o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Torf Corporation w Kąty Wrocławskie

Stefan

Dostępna jest 1 oferta pracy w Torf Corporation, dotyczy ona stanowiska kontrolera finansowego. Ogłoszenie ważne jest do 07 września i można je zobaczyć na stronie: https://www.pracuj.pl/praca/kontroler-finansowy-katy-wroclawskie%2Coferta%2C7024734 Jakiego rodzaju benefity pozapłacowe oferuje firma? Jakie są Wasze wrażenia na temat pracy w tym miejscu?

QSHMR

30 lat minęło, ach.. Jaka to była impreza.. najgorsza od lat.. Tak na przyszłość- 1. Adrenalina już się nam przejadła. 2. Brak muzyki od początku to dramat. 3. Jedzenie w miarę ok, ale to piwo bez jaj, nie można kupić w butelce ? Jest tyle lepszych piw, niż te siki. Nie można kupić czasem dla ludzi Jacka Danielsa lub chociaż po flaszce na głowę? Naprawdę sami musimy się ratować ? 4. Pan z TVN wymiatał, tylko po co ? 5. No i tak na koniec, gdzie jakaś premia dla pracowników na 30-to lecie naszej firmy ? Na 25-cio lecie było dodatkowe 100 procent premi, to było z okazji 25 lat Tołpy, a nie jak teraz wmawiają, że dlatego, iż w tamtym okresie było dużo pracy. Teraz jest jej o wiele więcej, a ludzi coraz mniej i mniej.. Reasumując- i nie zmienia się nic ☹️☹️☹️ dalej trzeba żyć.. Smutne,ale prawdziwe. Ktoś to kiedyś zmieni ? Powieje świeży wiatr ? Czy ta stagnacja będzie trwać latami ? Czy kiedyś donoszenie jeden na drugiego będzie czymś okropnym, czy dalej każdy obrobi (usunięte przez administratora) drugiej osobie,a potem jak gdyby nigdy nic.. wspólnie popracuje, udając że jest ok. Tego nie znoszę najbardziej, ale to chyba wszechobecne w każdej większej firmie. Bez tego niektórzy nie byliby "sobą" Czy nasza flustracja będzie rosła i nigdy nie wybuchnie robiąc w końcu coś co nada kolorów w codziennej pracy ? Czasem nie rozumiem nic co dzieje się w tym zakładzie dookoła. I chyba nie tylko ja na produkcji, ale mam wrażenie, że nie tylko na produkcji..

Czarek

Staż w pracy nie do końca jest dobrym kryterium bo młodzi często lepiej pracują niż starzy pracownicy.

Jack1959

A jak wyglada praca w dziale sprzedaży i jak nowa szefowa marketingu?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik-Ustawiacz w firmie Torf Corporation? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Lawina prawdy

W magazynie na ul Popiełuszki jedna wielka komedia, science fiction i kino mocnych wrażeń w jednym. Wszyscy wiedzą że komentarze Trucker'a i Magazynier'a to teksty: Rrrudego  bambra(czyt. słownik synonimów :D) zwierzchnika, i jego super ziomala zastępcy-  jaskiniowca szczupaka, który nie odróżnia monitora od klawiatury. Bądź też oba wpisy zamieścił w/w Rrrudy od gotowców, po podstawówce. Naściemniałes w poście truckera, że jesteś kierowcą i "czasami jesteś na magazynie" i nagle od takiego bywania "czasami"  okazuje się pod koniec twojej wypowiedzi, że bardzo dobrze znasz całą obsadę magazynu, wraz z ich stażem pracy.. Haha, brak spójności gościu, od razu widać że to nie kierowca firmy zewnętrznej, tylko ktoś kogo prawda w oczy kole, po lawinie prawdy. Do tego bardzo "ładnie" reklamujesz swoje miejsce pracy, słowami: "dyscyplina musi być", "człowiek z zasadami" haha, wg. mnie lepiej mieć mistrza z którym się można dogadać, niż takiego który sieje zamęt i spustoszenie. Jakimi ty słowami operujesz chłopie? "wejdą na głowę", "zadepczą", "zasady", "rządy", "nóż w kieszeni się otwiera", "przedszkole" Natychmiast widać, że coś z tobą jest nie tak, chyba psycha siedzi mistrzuniu. Po pierwsze cała dyskusja obiega wokół słabego zwierzchnika, a dokładnie ciebie trucker, (i celowo piszę tutaj zwroty grzecznosciowe z małej litery) bo jak twój ziomal zastępca powiedział - "pracownikom szacunek się nie należy" , w takim razie vice versa. Kijową atmosferę wprowadzasz ty, ze swoim koleżką,  zastępcą który dodatkowo PSUJE DOBRE IMIĘ każdego kto z wami współpracował, to dopiero trzeba mieć tupet, i brak godności żeby oczerniać byłych dobrych pracowników. Pracownicy nie są słabi, tylko inteligentni, że sami od was odchodzą. Praca sama w sobie jest ok, i można by pracować na dłuższą metę, gdyby nie cała otoczka dyktatorska. Według mnie korzystniej byłoby dla firmy, abyś sam zrezygnował ze stołka, niż mają opuszczać korporację normalni ludzie, których tak trudno znaleźć w dzisiejszych czasach, a Tym którzy jeszcze z wami wytrzymują życzę wytrwałości, i awansu na wasze miejsca. Woda sodowa uderzyła już dawno. Jak tak dalej będziesz zarządzał, to niedługo pracowników będziesz szukał pod biedronką albo żabką. pan da Powiedz mi (bo niedługo pewnie będzie kontra, i 50 lajków które sam sobie naklikasz:D ) jak można swoim ludziom kazać czyścić ściereczkami duże kontenery na śmieci? Robota zrobiona już na 2 dni do przodu, ludzie się wykazali, podgonili, a tu w "nagrodę" w podziękowaniu - Magazynierzy mają robić coś niedorzecznego, byle tylko nie przucupneli na chwilę, bo mury runą... To jest dyscyplina? To jest chore. Brak honoru, żeby podziękować brygadzie za nadprogramową pracę, wykonaną przed czasem. Zastanówcie się nad sobą. Chcecie coś zmieniać, zacznijcie od siebie. Niech żyje wolność wypowiedzi! Z wyrazami szacunku dla - normalnych, obiektywnych i spoko, - Normalny.

Biały domek

Po pierwsze nie podszywaj się pod kobietę i nie bluźnij... jak ty piszesz dekadę? Dekate... I czym to świadczy. Wstyd.

Ibramiwocic

Zarówno to zależy ile umiesz zrobić. Jak nic nie umiesz to nic nie zarobisz.

Rebeka

Czy w tym magazynie kierownicy nie mają żadnego wykształcenia? Czytając niektóre posty można tak wnioskować...

Obiektywny

Czuć jak z Kątów do Wrocławia że szefostwo się usprawiedliwa jednocześnie, jednocześnie sobie tu pochlebia towarzystwo wzajemnej adoracji. To straszne że ktoś jest tak zachłanny że idzie wdychać nieprzyjemny smród z toalety. Może ma taki fetysz. Jest teraz pełno nowych magazynów, więc normalny gościu szukaj innej pracy gdzie istnieje szacunek do człowieka.

Normalny Gość

Magazyn koło autostrady omijać szerokim łukiem chyba że ktoś ma stalowe nerwy, i odporność psychiczną na obraźliwe zachowanie(usunięte przez administratora), tj. mściwe i złośliwe usiłowanie zaszkodzenia pracownikowi jako jednostce, oraz grupie pracowników. Straszenie nie przedłużeniem umowy, zwolnieniem z pracy, naganami pisemnymi, wieczne nieuzasadnione krytykowanie wszystkich podwładnych, tylko nie swoich kolesi, którzy mogą wszystko schrzanić a premia i tak nie zostanie im odebrana. Co do premii, jest ale nie dla każdego. Pracujesz cały miesiąc i nagle coś brakuje na wypłacie, idziesz się zapytać do szefa o co chodzi, to wytyka ci jakieś błachostki. Zamiast poinformować Cię w trakcie wykonywanej pracy - uważaj na to i to bo źle to robisz, to nic nie mówi poczym zabiera pieniądze. (usunięte przez administratora)- młody na pracy się zna, ale nie na zarządzaniu osobami, brak ludzkiego podejścia do człowieka. Na wstępie jak się przyjmujesz do pracy jesteś odrazu izolowany od grupy normalnych osób, które pracują po kilka, kilkanaście lat i znają klimat, jak się okazuje że ty też jesteś normalnym człowiekiem, i czasami podejdziesz i zagadasz z tymi właśnie osobami, to jesteś odrazu skreślany przez (usunięte przez administratora), nie ważne że już wszystkiego się nauczyłeś i zachrzaniasz jak stary, Poprostu się nie nadajesz i nie przedłużają z tobą umowy. (oczywiście tego dowiadujesz się na dzień przed zakończeniem umowy) przecież za szybko nie można powiedzieć bo wszyscy śpią na pieniądzach i rachunki same się zapłacą jak ja będę szukał pracy:) Do tego pełna obserwacja, do toalety jak wyjdziesz na 10 min to już cię szukają, jak wracasz to potrafi (usunięte przez administratora)do ciebie podejść i się zapytać gdzie byłeś, poczym odpowiadasz, a on idzie sprawdzić czy czuć coś po "dwójce" czy aby na pewno nie klamałeś, bo już jest to pewnie pretekst do zabrania premii. Najlepsze jest to, że (usunięte przez administratora)nic z tym nie robi, choć o wszystkim WIE, bo już nawet sąsiednie firmy o tym kinie huczą. Można by 1 wyrazem określić co tu cię dzieje. Bądź mądry, szanuj swoje zdrowie psychiczne! W pracy powinieneś się czuć komfortowo, a nie czekać na upragnioną godzinę wyjścia, i tylko odliczać dni do piątku. I na koniec coś o pracy, może być. Kompletacja i owijanie palet ręczną owijarką, idzie się przyzwyczaić (pomijając chorą atmosferę) troszkę w błąd wprowadzają ludzi, tym że szukają operatora wózka widłowego, na miejscu się okazuje, że jak max z godzinę na wózku pojeździsz to dobrze, no i oczywiście Brak Czołówki do załadunku!! Z poważaniem Normalny Gość.

Magazynier
@Normalny Gość

NIE Normalny Gościu!! Jestem pracownikiem jednego z magazynow na Pro Logis i powiem Ci że jakoś u mnie na magazynie nikt się nie interesuje Torfem. Mamy swój magazyn i swoje problemy. To co tutaj napisałeś świadczy tylko o Tobie że jesteś i byłeś słabym pracownikiem- nie każdy nadaje się na magazyn ( zakładam że zostałeś zwolniony i teraz chcesz sie pokazać - dno totalne) Jeśli chodzi o szefa- znam go bardzo dobrze. Właściwa osoba na właściwym stanowisku- człowiek z zasadami. Wie czego chce i do czego dąży. Magazyn przed jego rządami ledwo kulał natomiast teraz z tego co wiem wszystko w najlepszym porzadku. Wiem że kiedyś było tam przedszkole, nikt się niczym nie interesował- magazynierzy robili co chcieli ( szczegółów nie będę pisal) . Chłopak wprowadził zasady ktore Cie przerosly przez co nie dostałeś premii☺. Byłem kiedyś na magazynie- czysto, wszystko poukładane, muzyczka leci, zadbane sprzęty i czyja to zasługa?? ( jaki gospodarz takie podwórko). Powiem tak- pracownik zawsze będzie narzekał na swojego szefa ( tak jest wszedzie) chcesz się czuć komfortowo to lepiej siedź w domu ,, na dwójce " lub załóż swoją firmę. Trzymam kciuki za szefa!! Nierobów i pseudo magazynierow wywalaj z hukiem

@Magazynier

Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś zadowolony z pracy w Torf Corporation i masz dobre relacje z przełożonym. Wspominasz o premiach. Są wypłacane co miesiąc do wynagrodzenia, czy są uznaniowe i zależą od zaangażowania i wyników pracy? Dodatki do wynagrodzenia są bardzo istotnym aspektem zatrudnienia i często decydują o podjęciu pracy. Na stronie http://torf.pl/pl/praca/ jest oferta pracy na stanowisko manager produktu. Ktoś będzie aplikował?

Spoko koleś
@Magazynier

Witam wszystkich, znam ludzi którzy tam pracują. Część ludzi jest normalnych, a część nie nadaje się nawet do kopania rowów. (usunięte przez administratora)Mam nadzieję, że w końcu ktoś zrobi tam porządek.Omijajcie magazyn szerokim łukiem.

Trucker
@Magazynier

MAGAZYNIER masz 100% rację. Jestem czasami na tym magazynie i mogę powiedzieć jedno- dyscyplina musi być bo inaczej ci wejdą na głowę. Jedyny magazyn w Katach gdzie kierowca jest szanowany a towar jest gotowy. Atmosfera wiadomo.... jak wszędzie. Szef konkretny - ma zasady i tutaj wielki szacun ( nie wymiękaj bo Cię zadepczą). Osobiście widziałem jakie podejście mają niektórzy pracownicy do pracy- nóż w kieszeni się otwiera po 30min jak na to patrzyłem ( nic nie muszę robić ale wszystko mi się należy) pracownicy po kilkanaście lat pracy a palety dobrze nie potrafią zafoliować albo stoją i gapią się 20min w telefony. Pozdrawiam

Frezer
@Trucker

MAGAZYNIER -Po twojej opini wnioskuje że jesteś liderem w tej firmie bo juz tak sobie slodzisz że wpadniesz zaraz w samozachwyt idź najpierw na szkolenie bo nie masz pojęcia jak kierować tak małą fajnie zgraną grupą TRUCKER -Pewnie najbliższy kolega ponieważ ewidentnie chce wszystkim wmówić ze to Magazynierzy są winni tej chorej atmosfery a prawda jest taka ze wszystko było ok dopóki paru osobą władza nie uderzyła do głowy, nie macie pojęcia jak rozmawiać z ludźmi a wasz kierowniczek do dziś nie wie co się nawet dzieje i wszystko zamiata pod stół bo tak mu najwygodniej (robota zrobiona super ciesze się bo tylko to go interesuje a klimat w pracy się nie liczy)każdy normalny magazynier odradzi pracy w tej firmie także jeśli interesuje cię normalna praca z fajnym klimatem bez stresu to nie tu!

Henry

Jeśli atmosfera w firmie jest tak ciężka jak na forum to faktycznie trzeba się zastanowić. Idealnie to nie będzie można szukać jedynie innej firmy.

Klaudia

Czy ktoś ma informacje jak wygląda praca w technologii? Jak atmosfera i zarobki?

Paulina

@Waldi, mógłbyś rozwinąć swoją opinię i dodać więcej informacji na temat zatrudnienia i warunków pracy? Czy prócz wynagrodzenia możesz liczyć na premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Napisz co należy do Twoich obowiązków i jakie stanowisko zajmujesz? Masz dobre relacje z przełożonym i współpracownikami? Czy firma obecnie rekrutuje pracowników, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czekam na Twoją opinię.

QSHMR

Zgłaszać szefostwu? Komu niby, jak każdy ma nas w (usunięte przez administratora) Ruda, pędolino, (usunięte przez administratora) to marionetki. Ci nad nami to nie ludzie to wiklina, nadają się na meble giętkie. Olewam ich tak jak oni nas od zawsze. Tyle w temacie przełożonych.

@QSHMR

Pendolino? która to

Waldi

Może trzeba oceny zacząć od własnej osoby? Czy jesteśmy bez winy, tylko firma jest zła?

Romek

Jeśli mają miejsce niebezpieczne sytuacje to powinniście zgłaszać szefostwu.!!

Paulina

@mietek: w takich przypadkach należy każde uchybienie od przepisów BHP zgłaszać do Państwowej Inspekcji Pracy. Firma, która ich nie przestrzega na pewno zostanie skontrolowana. Dodatkowo, pracownik ma prawo nie zgodzić się na pracę w warunkach zagrażających życiu i zdrowiu.

@Paulina

Tez jestem za tym zeby zglaszac!

mietek

Praca na magazynie jest niebezpieczna, totalne zero bhp.... W wózkach pękają opony. Każą magazynierom wymieniać przebite koła na dobre podkładając cegły pod wózek widłowy. Śmiechu warte... Palety ustawione w nierównych wysokich słupkach na nierównym terenie. kierowniczkowie tylko czekają aż na kogoś spadną. Tylko filmiki śmieszne im w głowie na które marnują czas i rozmowy o najnowszych modelach telefonów. Widzą wszystko tylko nie to co jest ważne w miejscu pracy. Każą sprzątać toksyczne i trujące śmieci z produkcji, BEZ MASKI??? bez okularów ani nawet solidnych rękawic. Może niech pan z bhp porobi jeden dzień i zobaczy jak wygląda praca. Oczywiście gdy pracownik poparzy sobie ręce chemią to jego się oskarża o niedbalstwo i wmawia że to jego wina. Pora dorosnąć i odpowiedzialnie myśleć bezpieczeństwie pracowników. Pracownicy spoza rodziny to też ludzie!!!

Anita

Czy prawdą jest, że firma idzie na sprzedaż?

@Anita

A ciekawi mnie ta super wiadomość czy jest potwierdzona czy znowu plota

Mirek

Czy jest powód, że tak rzadko ostatnio pisaliście?

@Mirek

Chyba jest wszyscy się boją

mela2

Firma DRAMAT! Obłuda, fałsz! Nie możesz pokazać, że jesteś dobry - wiesz, umiesz więcej niż prostak będący nad Tobą, bo szybko Cię zniszczą . Ludzie na stanowiskach w większości dzięki powiązaniom rodzinnym; mama księgowa, wuj dyrektor itd. Zero szacunku dla pracownika i marna kasa i to zwykle nie na czas! Omijać z daleka!

ww
@mela2

To ludzie ludziom tworzą ten klimat,zwłasacza kierownicy pazerni na kasę.Proszą by przyjść ,bo będzie remont (większość to zna)a pużniej za ciężką pracą premia idzie do ich kieszeni.Pytanie gdzie premia słyszysz-NIKT CI NIE KAZAŁ PRZYCHODŻĆ.Przydupasy kierowników też robią co chcą.Np. była malowana podłoga w warsztacie .przyszedł typek zabrał 3 puszki farby (jest droga) i pomalował sobie garaż,albo kupił kolegom węże i końcówki (około 600zł)do studni.Grile z nierdzewki itd.Tragedia

@ww

O boże aż tak źle się dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Torf Corporation - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Torf Corporation?

Zobacz opinie na temat firmy Torf Corporation tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torf Corporation?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Torf Corporation
1.8/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Fabryczna 11
    55-080 Kąty Wrocławskie