Opinie o "SAWDEL" Sp. z o.o. w Nakło nad notecia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "SAWDEL" Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w "SAWDEL" Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - produkcja dłużyc i kłód

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SAWDEL" Sp. z o.o. w Nakło nad notecia

Kiero

Uwaga!! Firma nie płaci w terminie.

@Kiero

Teraz się przenieśli do o szczepić do agmar gdzie komornik Scanie zabrał agmarowi sawdelu jeszcze za paliwo wisi Kaczmarkowi z młyńskiej i u ciekło a (usunięte przez administratora) kierowcy proszą się o diety bo nie płacą s terminie

Kiero

Uwaga!! Firma nie płaci w terminie.

@Kiero

Czyli jednak normalnie działają? Kiedy jeszcze tu jeździłeś?

Kiero Nowy wpis

Lidia Nowy wpis

Chłopak na stronie firmy znalazł informację, że poszukują kierowcę ciężarówki w ruchu krajowym i międzynarodowym z kategorią C+E. Nie ma podanych warunków, wymagań, widełek płacowych itp. Wspominacie też o problemach z wypłatami. Ustabilizowało się już wszystko?

Aleksander

pewno, że działa. nawet podają na stronie, że kierowcę c+e na chłodnię im potrzeba - w ruchu międzynarodowym. jeno martwi mnie ten wpis, że niby nie płacą na czas, co w ogłoszeniu, że wręcz przeciwnie i kasa na czas. proszę podać, czy nie ma opóźnień w płatnościach i jaki pieniądz jest do zarobienia??

@Aleksander

Szkoda czasu. Ładnie opowiadają a później bajki ze czasu nie ma, ze u lekarza itp. A pieniędzy jak nie było tak nie ma…

Mikołaj Nowy wpis
@Kiero

Jak to? To płacą z opóźnieniem czy w ogóle się migają? Ty w końcu dostałeś wypłatę? Co miesiąc takie sytuacje że trzeba się prosić?

Kierowca Nowy wpis
@Mikołaj

Kasa w ratach i z miesięcznym opóźnieniem

Weronika

Zauważyłam właśnie, że firma w wizytówce google ma info, że są ponoć zamknięci na stałe. O co z tym chodzi? Wie ktoś?

Toot
@Weronika

Firma jest otwarta i działa cały czas.

Czy po rozmowie w "SAWDEL" Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Robert

Omijać szerokim łukiem !.

Bibi
@Robert

A to niby dlaczego ? Można prosic o wiecej szczegółów ?

v
@Robert

Te opinie to stek BZDUR !!!!! co za ludzie

Maniek

Kasa na czas. Żadnych problemów jak ustaliłem tak jest. Jak się nic nie zmieni dla mnie ok. Osoby co pracowały przed zmianą To mogą mieć inne opinie Ja pracuje od zmiany władz i jest ok.

Pawlo
@Maniek

Co za bzdura ! , Od zmiany władz tu nikt nie przyszedł a tym bardziej nie przyjdzie tu nikt normalny ! Kierowcy wiedzą jak jest wystarczy zapytać , chłopaki odchodzą więc chyba z firmą coś nie tak.

Maniek
@Pawlo

Odchodzą jacy co na przemycie ich walnęli lub co 5 minut dzwonią na bazę bo dojechać nie mogę bądź tym podobne, ja prącuje od 8 miechów i nie narzekam bo nie mam na co robię swoje kasę za to co zrobię mam na czas i o to tu chodzi.

Diablo
@Maniek

Pieniędzy nie ma i nie było i nie będzie na czas popytać kierowców a nie (usunięte przez administratora) Szefa kłamią jak całe biuro i szef????

@Diablo

Po co miałby kłamać odnośnie tych pieniędzy? Przecież gdyby ich nie było to nikt by tu nie pracował, a przecież raczej jeżdżą, więc czemu tak wkręcasz? :/

To już historia

Dajcie sobie spokój z tą firmą brak słów wstydu nie mają......

Maja
@To już historia

Czemu tak uważasz? Możesz podać jakieś przykłady sytuacji?

kk

Bardzo przyjemna firma do współpracy, miła atmosfera, fajny zespół ludzi na czele z nowym szefem.

Witam ja pracuję i na nic nie mogę narzekać. Kasa na czas i wszystko idzie załatwić. Jak dla mnie Wszystko jest ok. Nie wiem dlaczego takie opinie. Zresztą jest nowe szefostwo i dużo na lepsze się zmieniło.

@pracownik

Chyba sam pseudo szef to pisał ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora) trzeba po trzy tygodnie jak pies do tego wymiany palet co chwilę i kilka dni w domu tylko wolnego max 4-5 dni w miesiącu !!! i aż się trzęsą żeby znów wysłać w trasę jak najszybciej o kasę trzeba się upominać na tą robotę co się robi kasa zdecydowanie za mała , nie polecam szkoda czasu i nerwów co obiecują złote góry a jest inaczej.

Robert

Jak musicie przychodzić ubrani do pracy?

Mikolaj

Musze sie zgodzic z przedmowcami. Brak elementarnej kultury. To przykre jak traktują ludzi

Młody

Przepracowałem w tej firmie kilkanaście miesięcy tylko dlatego że miałem blisko do pracy. Nie polecam nikomu kto się szanuje. Wypłaty na raty ciągłe marudzenie....

Kierowca

Niedlugo wywalą kopyta .Taki skutek braku szacunku prawda panowie

Roman

Tak pracujesz kilka lat bos z rodziny a wszyscy inni to (usunięte przez administratora). To co pisza to prawda .Jesy brak szacunku dla ludzi .Dojdzie do tego ze sam bedzie jezdzic no moze z rodzina

@Roman

Przedstawiasz się jako Roman no nie zły jesteś wieśniak, brak odwagi no ale wiadomo dlaczego strach ci nie pozwala się przedstawić a tym bardziej w oczy powiedzieć, (usunięte przez administratora) do szczania taki Dydek jak reszta.

@Kierowca

Panowie! Możecie mi niezorientowanemu w temacie napisać, jaki rodzaj umowy preferuje ten pracodawca? Od dawna nikt na temat warunków pracy się nie wypowiedział, więc może uda mi się coś ustalić?

Ta firma jest zamknięta?

xyz

@Poszkodowany a co złego cię spotkało ze strony szefa że tak piszesz?

bzdura

większej ściemy nie czytałem. pracuję w sawdelu od 2002 roku. jestem bardzo zadowolony!!!

@bzdura

Ja tez juz pracuję kilka lat i nie ma żadnych problemów co za bzdury wymyślają pewnie robić się nie chciało i wyleciał jeden z drugim a teraz się mszcząc wypisuja bzdury a może to jedna i ta sama osoba pisze te bzdury ? Szef jest dobrym czlowiekiem tylko ludzie to świnie i cfaniaczki i przez takich traci zaufanie do innych nowo przybyłych pracownikow.

Poszkodowany
@Kierowca

Ci co piszą pochlebne to tylko zatrudniona rodzina!

@Poszkodowany

Jak jesteś taki poszkodowany i taki kozak to się przedstaw chyba że jesteś (usunięte przez administratora)i się boisz tej zatrudnionej rodziny napisz kogo masz na myśli .

Lena

Może ta informacji o zamknięciu na stałe dotyczy zmiany adresu? Wiecie coś więcej w temacie?

Poszkodowany

Szanowni KOLEDZY KIEROWCY omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Gruby nie liczy się z nikim i z niczym, pracowników traktuje jak śmieci. Ten człowiek nie ma żadnych wartości

Wiktor

Czy firma zmieniła adres i teraz jest na ul. Młyńskiej?

Zostaw merytoryczną opinię o "SAWDEL" Sp. z o.o. - Nakło nad notecia

• Jak się pracuje w "SAWDEL" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "SAWDEL" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SAWDEL" Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"SAWDEL" Sp. z o.o.
  • Młyńska 4