"SAWDEL" Sp. z o.o.

Nakło nad notecia

Opinie o "SAWDEL" Sp. z o.o.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Czy firma "Sawdel" nadal funkcjonuje? Według Google jest zamknięta, ale według KRS funkcjonuje, dlatego ważne, żeby jakiś pracownik potwierdził jak sytuacja wygląda.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@janeczek, dlaczego odradzacie? Rozumiem, że byłeś zatrudniony w "SAWDEL" Sp. z o.o., a na jakim stanowisku? Powiedz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą.

janeczek

jak tam w sawdelu >?nadal dno?chyba tak bo słychac ze cienko. i tak bywa,gdyby ktos cos z ta firmą to odradzamy

JANKA

FAJNY TEN WASZ SZEF HAHHAHAHHHAHAHHAHAH ZARTY JAKIES

berdych

o tak szef jest super człowiekiem................człowieku cos ty brał ,tylko z powodu kultury nie napisze kim on jest i jak sie zachowuje.....szkoda słow, słoma w butach to krotki komentarz i tyle

eyt
użytkownik zarejestrowany

@ Krone - no aole troche nie rozumiem twojej wypowiedzi - to ,że sa rotacje, to nie znaczy że kto9s nie może zostać w firmie przez kilka lat -n przecież wiadomo, że nie wszyscy "migrują" tylko jakaś część.

Krone

Witam,widzę że pracujecie w firmie SAWDEL po kilka lat,dziwne,skoro stale są rotacje,a co do sprzedaży okien od renomowanych firm to chyba jakaś pomyłka,przecież Oni tym już się nie zajmują,a nawet nie zajmowali,kiedyś mieli własną produkcję okien,peletu,teraz pozostał tylko transport.Może Ci którzy pracują po tych kilka lat niech się przestawią!

bula35

Piekne slowka prezesa przy przyjeciu pracownika [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte... brak slow. Wyzysk na pracownikach tak jakby musialo byc.

micchh

ja też złego słowa nie powiem, sprzęt dobry kasa nie zawsze na czas fakt zdarzały się 4/5 dni. gdyby nie lepsza oferta to pewnie bym pracował.

bzdura

większej ściemy nie czytałem. pracuję w sawdelu od 2002 roku. jestem bardzo zadowolony!!!

Kierowca
@bzdura 20.10.2015, 11:21

Ja tez juz pracuję kilka lat i nie ma żadnych problemów co za bzdury wymyślają pewnie robić się nie chciało i wyleciał jeden z drugim a teraz się mszcząc wypisuja bzdury a może to jedna i ta sama osoba pisze te bzdury ? Szef jest dobrym czlowiekiem tylko ludzie to świnie i cfaniaczki i przez takich traci zaufanie do innych nowo przybyłych pracownikow.

sawdelek

co dobrego w firmie sawdel?pewnie nic nadal jak mi podpowiada doswiadczenie dno i to dośc płtkie, szkoda ze takie firmy maja jeszcze racje bytu,bo fajnie by było gdyby nie istnaily no ale to marzenia

januszek

witam szanowni państwo, i pisze byscie byli ostrozni w wspólracy z ta firma mysle ze z nimi najlepszy ewentualnie jest handel wenecki czyli na tzw kole pozdrawiam i nie mówcie ze nie ostrzegałem

zeneon

ta firma ta jedna wielka lipa i nic wiecej kazdy kto tam robił i robi bo znam tych ludzi to jakies nieporozumienie

zenen

wstyd i hańba kasa na raty po kilkaset złotych obciach zdaleka od sawdela

michu

panie szanowny kiedy pan mi odda pan moje pienadze? nie wstyd panu ? mysle ze nie wstyd bo nie mam pan honoru

juz były

Odradzam wyzysk brak kasy na czas i na czarno gdzie pip?

prac

Jak to mówił minister (usunięte przez administratora) i kamieni kupa odradzam odradzam odradzam

Zostaw opinię o "SAWDEL" Sp. z o.o. - Nakło nad notecia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "SAWDEL" Sp. z o.o.