Opinie o Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu w Zamość

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu w Zamość

Hej. :) szukam pracy na słuchawce po Zamościu. O firmie Taxi w zasadzie nie myślałam, ale jak zobaczyłam, że trwa od ponad 20stu lat to chciałam się zorientować co i jak. komentarzy praktycznie nie ma, ale wiecie może czy dyspozytorki są w ogóle jeszcze zatrudniane?

Zośka Nowy wpis

Dzisiaj 4 października dzwonilam do dyspozytorni dzwoniąc po taksówkę. Pani dyspozytorka nie informując ile trzeba czekać powiedziala że wysyła natychmiast. Po 20 minut czekania o nie pojawiania się taxi próbowałam dodzwonić się jeszcze raz do dyspozytora na odbiór telefonia czekałam kolejne 20 minut w końcu łaskawie odebrała i powiedziała że taksówka dawno pojechała co było nie prawda. Wysłała następna taksówkę Jadąc taksówka wykonałam telefon na dyspozytora powiedzieć zeby sie ogarnęła. Pani zwaliła winę na kierowców obwiniając że to ich wina że taxi nie dojechała. Natomiast opinia kierowców na temat tej pani jest zła bo danego dnia wprowadziła w błąd wielu kierowców nawet nie przepraszając. A jest to dyspozytorka Pani Wiola może czas wymienić kule u nogi Van taxi

Aleksandra Nowy wpis

Wiecie może czy nie szukają przypadkiem nowych kierowców? Na stronie brak jakichkolwiek informacji... zastanawiam się czy zachowania kierowców, o których piszecie niżej mogą być związane ze stawkami dla nich :/

Stoi za mną kierowca o nr.114.zaslonil mnie na postoju jakby chciał uniemożliwić do mnie dostęp klienta.zachowanie paskudne.

@Piotr

Również nie polecam Van Taxi kierowca z fiat linea o nr lz 831 dalej nie będę dokańczać rejestracji jest gbor i (usunięte przez administratora) Nie polecam tego kierowcy. Nigdy więcej nie skorzystam z tej korporacji.

Agata
@Tymon

hej Tymon, możesz napisać co się stało? dlaczego nie polecasz tego kierowcy?

@Agata

Nie polecam poniewaz jest zbyt arogancki i kłamie odnośnie płatności.

@Tymon

Kłamie odnośnie platności? Napiszesz więcej konkretów? No i zaplaciłeś mu więcej, czy udało się ogarnac sytuacje?

@Monika

Tak udało się ogarnąć sytuacje. Po prosiłem o kurs pod twierdzę z teryfikatora wyszło 12zl a Pan powiedział że 13zl. Niby tylko 1zl więcej ale jak inni klienci którzy jeżdżą z tą osobą to pewnie też (usunięte przez administratora)

@Tymon

No to tyle dobre, chociaż szkoda, że jakiś kwas musiał wyjść przy tym. Ciekawe czy swoje nastawienie jakoś po takim czasie zmienił? Ty tak jak zadeklarowałeś z pół roku temu już z nich nie korzystasz czy jednak dałeś się przekonać?

@Iwona

Nie korzystam od tamtej pory.

@Tymon

A orientujesz się czy coś się zmieniło czy nie do końca ?

@Iwona

Nie orientuje się. Ale czasami widzę tego kierowcę czyli nadal tam pracuje. Na chwilę obecną korzystam z innej korporacji i nie zawiodłem się na obecnej korporacji.

Kamila
@Tymon

A w tej obecnej, co Ci się najbardziej podoba? Zarobki czy może coś innego?

Tymon Nowy wpis
@Kamila

W obecnej podoba mi się podejście do klienta rozmowa z kierowcami żarty. Nie ma kłamstwa odnośnie płatności jak u Pana z Van taxi. Jest na prawdę bardzo miło i sympatycznie w obecnej korporacji która zamawiam co jakiś czas. W obecnej sytuacji do danej korporacji nie mam nic do zarzucenia. Jestem mega zadowolony.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zamość
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Категория C Водитель
Zamość
Profesjonalny kierowca
Gas

Witam, zastanawiam się nad pójściem do Super Taxi, jak oceniacie? Jakie stawki i jak ze zleceniami?

Joanna Sam

Od 2008 roku bylam stałą klientką,nigdy na nic nie narzekającą,nierobiącą afer z durnych powodów w stylu-że ktoś wjechał na posesję albo,że nie można przewozić psa na fotelu pasażera.Mogą to zresztą poświadczyć kierowcy,z którymi jeździłam. Była klientką-do zeszlego tygodnia-kiedy to powiedzialam pani odbierajacej telefony,że zamawiam taksówkę godzine wczesniej po to żeby kierowca był o czasie bo nie mogę notorycznie spóźniać się do pracy. Poprosilam zeby mi powiedziala o ktorej powinnam zamawiać by byla na czas.Pani nawykrzykiwala na mnie ze nie ma czasu rozmawiac i spytala czy odwoluje a nastepnie sie wyłaczyla.I tak trzy razy. Powiedziala tez ze przed 8 rano nie ma szans,zeby taksowka była u mnie punktualnie. A zatem firma reklamuje sie terminowkami,ktore nie istnieją. Kiedy zadzwonilam ze skargą do jej szefa-przyjąl ją-a nastepnie zablokowano mi terminówki. To jakieś jaja. Zablokowano bo kierowcy nie są w stanie do mnie dojechac nawet z godzinnym wyprzedzeniem? Mieszkam w poblizu Okrzei,w Zamosciu.

@Joanna Sam

Prawdę piszesz czy wkręcasz? Bo zdziwiona jestem, że nagle zaczęła od tak krzyczeć do Ciebie, to nieprawdopodobne. :( Ale jak tak teraz sobie pomyślałam to czy kierowcy tutaj mają ustalone godziny pracy? Bo może nie chcą mu płacić za to, żeby jeszcze wcześniej jeździł czy coś?

Naprawdę wypłatała to tylko 40% swojego utargu? :/ Słabo, jeszcze jak piszecie ze nie ma dni wolnych :/ Zastanawiam się jaka rotacja jest w firmie? Wie ktoś?

Piotr.zmc2@wp.pl

02.11.2021.godz 13.15.. jestem taksówkarzem ze sporym stażem.jade ul.sikorskiego z zamiarem skrętu do lidla.przepuszczam taksówkę van taxi i widzę że krzyczy słowo,,trep,,.nadmieniam że dobrze czytam z ruchu warg.oj ten pan widocznie utracił podstawowe wykształcenie

Niunia

ZAMOJSCY KIEROWCY Z VAN TAXI TO ZWYKLI CHAMY . ONI JEŻDŻĄ ZA KARĘ SĄ NIE MILI DLA KLIENTÓW POTRAFIA WYSADZIC KLIJENTA W POŁOWIE DROGI I JESZCZE ŻĄDAC PIENIĘDZY .NIE NIE POLECAM A JESZCZE JEDNA AKCJA Z WAMI I PODAJE. WAS DO SĄDU

@Niunia

Jesteś bardzo wzburzony jeżeli piszesz dużymi literami. To tak jakbyś krzyczał. Kierowca wysadził cię w połowie drogi? Dlaczego? Zgłosiłeś to do dyspozytora, bo takie zachowanie jest naganne. No chyba, że ty coś nawywijałeś...

Ktoś

Najgorsza korporacja. Za nic mają pracowników. Nie polecam.

XXX Ż

Z całego zarobku Twoja wypłata to 40% utargu. Dwie zmiany w jeden dzień rano+noc a później dwa dni popołudnie. Firma nie płaci nic od si nie na pracownika i nie daje dnia wolnego. Praca dla Samsonów którzy naprawdę nie mają własnego życia. Rodzice, działkowcy oraz inni z życiem poza domowym, chcąc pracować w VanTaxi muszą się dobrze zastanowić czy wszystko zostawią by poświęcić swoje dotychczasowe życie dla VanTaxi.

Joanna
@XXX Ż

A czy przyjmując się do pracy nie wiedziałeś na co się piszesz? Domyślam się, że warunki były znane już w momencie podpisywania umowy. Zastanawiam się więc skąd teraz zastrzeżenia co do zarobków. Czy coś w trakcie uległo zmianie?

W Chełmie

Pan Taksówkarz z Van Taxi mi naubliżał, nie chcę dokładnie pisać jego pomówień! Dyspozytorka nic z tego sobie nie zrobiła. Z tym Kierowcą były już wcześniej kłopoty, nie znał miasta i spóźnił się około 30 min. Będę zachęcać inną sieć Taxi do wejścia na rynek Chełma i okolic, ogólnokrajową.

Aga

Nie polecam ponieważ jedna pan która jedzi w taxsivan pod dyskoteka chciała we mnie wjechać jest nie poważna osaba ale skargę na nią złoże do szefa

niunio

nie polecam w wigilie na dworcu w Zamościu zapytaliśmy kierowcę o cenę kursu do Grabowca powiedział 50 zł po dojechaniu na miejsce powiedział ze zapomniał powiedzieć ze jest świąteczna taryfa i policzył 110zł bez paragonu kiedy zadzwoniłem na dyspozytora zapytać o cenę kursu powiedział 90-95 zł NIE POLECAM I JUŻ NIE SKORZYSTAM

stała klientka

Nie polecamm !! 30 minut czekania na taxi?? przeciesz to jakieś kpiny! nie pomogła nawet prośba do Pana dyspozytora o delikatne ponaglenie kierowcy. Spieszyłam się na b.ważne badania, kierowca nie zdążył na czas,pewnie w ogóle nie przyjechał bo po 30 minutach czekania, nie majac niestety numeru do innej korporacji, wróciłam do domu i nie dotarłam na b. ważne dla mnie badania!!! NIE POLECAM I NIGDY WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG VAN TAXI. KPINY!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu - Zamość

• Jak się pracuje w Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu?

Zobacz opinie na temat firmy Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu?

Zrzeszenie Transportu Super Taxi w Zamościu
2.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Peowiaków 1
    22-400 Zamość