Van Taxi

Zamość

Opinie o Van Taxi

Aga

Nie polecam ponieważ jedna pan która jedzi w taxsivan pod dyskoteka chciała we mnie wjechać jest nie poważna osaba ale skargę na nią złoże do szefa

niunio

nie polecam w wigilie na dworcu w Zamościu zapytaliśmy kierowcę o cenę kursu do Grabowca powiedział 50 zł po dojechaniu na miejsce powiedział ze zapomniał powiedzieć ze jest świąteczna taryfa i policzył 110zł bez paragonu kiedy zadzwoniłem na dyspozytora zapytać o cenę kursu powiedział 90-95 zł NIE POLECAM I JUŻ NIE SKORZYSTAM

stała klientka

Nie polecamm !! 30 minut czekania na taxi?? przeciesz to jakieś kpiny! nie pomogła nawet prośba do Pana dyspozytora o delikatne ponaglenie kierowcy. Spieszyłam się na b.ważne badania, kierowca nie zdążył na czas,pewnie w ogóle nie przyjechał bo po 30 minutach czekania, nie majac niestety numeru do innej korporacji, wróciłam do domu i nie dotarłam na b. ważne dla mnie badania!!! NIE POLECAM I NIGDY WIECEJ NIE SKORZYSTAM Z USŁUG VAN TAXI. KPINY!!!!!

Zostaw opinię o Van Taxi - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Taxi