Opinie o Pro-Business w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pro-Business. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro-Business o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Business w Łódź

Bruh Nowy wpis

Nie polecam. Kółeczka wzajemnej adoracji. Jak się komuś nie spodobasz, to dużo zrobią, żebyś wyleciał/sam się zwolnił. Atmosfera fatalna.

Jaki jest styl zarządzania w Pro-Business?

Julia Nowy wpis

Czy są przyjęcia do pracy na produkcje

Sławomir Nowy wpis

Cześć. Widzę, że przyjmują na produkcję bez doświadczenia to w sumie dla mnie spory plus. Chcę zapytać jak te zarobki. Dalej są poniżej średniej krajowej, czy coś w tym temacie się zmieniło? Ile teraz na rękę oferują takiemu świeżakowi jak przykładowo ja?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pro-Business? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Helena

Czy są przyjęcia do pracy na produkcje

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Pro-Business?

CC

Tak, na pewno nie ma z tym problemu na stanowisku produkcyjnym. Na innego typu - nie wiem.

Maxy

Nie polecam wyzysk nie warto składać CV

Bartosz
@Maxy

Możesz napisać coś więcej? Bo nie wiem co przez to rozumiesz

@Bartosz

wyzysk to wyzysk, prosta sprawa

Zarobki (usunięte przez administratora) nie urywają, pracowałam tam dłuższy czas na początku byłam zadowolona z czasem zrobiła się masakra, coraz więcej wymagali, a szefostwo nic od siebie nie dawało.

Norman

Pensja w podstawie jest poniżej średniej krajowej, zgadzam się z Twoja wypowiedzią.

Wiki

Praca okey, produkcja ale nie na taśmie, lecz trudno to powiedzieć o ludziach. Wzajemne obgadywanie i donoszenie na siebie do koordynatora/kierownika na porządku dziennym. W oczy wszyscy są mili, a potem dowiadujesz się, że odpowiadają za plecami niestworzone rzeczy. Na szczęście, na początku zatrudniają przez agencje pracy, więc nie jest trudno się z tym miejscem pożegnać.

New21

Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Fajnie mi się tu pracuje. Robię swoje i zarabiam. Jeśli chodzi o ludzi to zawsze miło zbija się piątki na początek pracy. Kooperacja też na poziomie. Oczywiście są jednostki wycięte z (usunięte przez administratora) ale to jakieś max 2 %. Raczej zabawie tu na dłużej bo nie ma ku temu przeciwności! Pozdrawiam

Zuzanna

@Franek wspomniałeś w swoim wpisie, że firma jest ok. Czy pracujesz aktualnie w Pro-Business? Chętnie dowiem się, co nowego słychać w tym miejscu i jakie aktualnie proponowane są warunki zatrudnienia nowym pracownikom? Daj znać.

Poligraf

Dziwne ale nazwa tego zakładu kojarzy mi się z wyzyskiem;-) Ciekawe-dajcie znać jak tam jest? Pozdrawiam

Franek

Dla mnie opinia byłego pracownika nigdy nie jest obiektywna, tym bardziej, że firma jest ok!

jajaja

[usunięte przez administratora] Zdarza się że każą pracować po 16 godzin na dobę, przerwa niby 30 minut ale nie ma jak jej wykorzystać, rozpisują godziny pracy wedle uznania, urlopy okolicznościowe które przysługują pracownikom mają za nic.

Pracownik produkcji
@jajaja

Prawdopodobnie piszesz o Pro Busieness Solutions, a nie o Digital printing, a to zupełnie inne firmy mające przypadkiem podobne nazwy. Pracuje tu prawie 10 lat i nie zdarzyło mi się pracować dłużnej niż 8h. Warunki pracy są na bardzo wysokim poziomie, zdecydowanie lepsze niż 90 % firm na rynku. Stawki może nie są najwyższe, ale tez na bardzo przyzwoitym poziomie. Jedyny minus to praca na początku przez agencje, ale nie ma rotacji pracowników, jeśli pracujesz ok to po kilku miesiącach zatrudniają na umowę o prace.

JA

Praca w drukarni całkiem ok. Przerwa 30 minut i bez problemu można wyjść do toalety (w niektórych fabrykach jest z tym problem). Pieniądze na czas, ale nie płacą dużo. Praca nudna a współpracownicy też nieciekawi.

kupik

ykaa, co do stawek to jest szansa się o tym przekonać, własnie mają ogłoszenie na Junior Developera do Łodzi. Ich wymagania jednak sa spore - dobra znajomośc Python, PHP i shell scripting (bash), HTML, CSS, Javascript, Apache i SQL. dodatkowo angielski lub niemiecki perfekt.

ktus

nudni ludzie tam pracoja

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Business - Łódź

• Jak się pracuje w Pro-Business?

Zobacz opinie na temat firmy Pro-Business tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro-Business?

Pro-Business