Pro-Business

Łódź

Opinie o Pro-Business

JA

Praca w drukarni całkiem ok. Przerwa 30 minut i bez problemu można wyjść do toalety (w niektórych fabrykach jest z tym problem). Pieniądze na czas, ale nie płacą dużo. Praca nudna a współpracownicy też nieciekawi.

kupik

ykaa, co do stawek to jest szansa się o tym przekonać, własnie mają ogłoszenie na Junior Developera do Łodzi. Ich wymagania jednak sa spore - dobra znajomośc Python, PHP i shell scripting (bash), HTML, CSS, Javascript, Apache i SQL. dodatkowo angielski lub niemiecki perfekt.

jajaja

[usunięte przez administratora] Zdarza się że każą pracować po 16 godzin na dobę, przerwa niby 30 minut ale nie ma jak jej wykorzystać, rozpisują godziny pracy wedle uznania, urlopy okolicznościowe które przysługują pracownikom mają za nic.

ktus

nudni ludzie tam pracoja

Zostaw opinię o Pro-Business - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Business