Firma Adio

Lublin

Opinie o Firma Adio

zofia

ODPROWADZA SKLADKI OD PRZESZLO 4 TYS ZL,,PLUS SKLADKI CHOROBOWE..EMERYTALNE...DOBRY KONTAKT Z PRACOWNIKAMI Z BIURA...UMOWA-BARDZO OGLEDNA...BRAK WYSZCZEGOLNIONYCH CZYNNOSCI PRAC DOMOWYCH...TRZEBA PYTAC-PRZED PRZYSTAPIENIEM DO PRACY W NIEMCZECH,PLACA 1200-JESLI SIE MA W MIARE DOBRY JEZYK NIEMIECKI I DOSWIADCZENIE

mari

Moze trzeba ustalic o jaka firme chodzi Znam firme Adjo ale z m.Chełm .Wysyla opiekunki do Niemiec. Tą wlasnie polecam.Naglowek jest tutaj ADIO z lublina a dalej erika pisze ADJO.

erika

Proszę o opinię o Firmie Adjo .Chciałabym podjąć pracę jako opiekunka osób starszych .

gość
@erika 16.01.2016 13:38

Nadal nie ma żadnych opinii o tej firmie,nie wiadomo co myśleć.

Zostaw opinię o Firma Adio - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Adio