Opinie o Dorosz Anna Firma Adio w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dorosz Anna Firma Adio. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dorosz Anna Firma Adio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorosz Anna Firma Adio w Lublin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy urlop w Dorosz Anna Firma Adio jest płatny 100%?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Dorosz Anna Firma Adio?

Beatka

Kierownictwo nie dba o NAS. Ich motto:Rodzina płaci więc ma zawsze rację. NIE POLECAM!!!!Bardzo kłamią.

Edyta

Ale z czym konkretnie?

Polka
@Beatka

To prawda,podpisuje sie pod Pani opinią.Współpraca z tą firmą to porażka, kłamią a później udają że nie wiedzą o co chodzi.

Edyta
@Polka

No aż ciekawa jestem w jaki sposób to robią o ile to prawda. Jak to wygląda?

Beatka
@Edyta

A wygląda to tak,że takie OPIEKUNKI jak Ty też kłamią przez telefon. Aby tylko uciec jak najdalej z burdelu,z (usunięte przez administratora) do Ciebie wsadzili.

Beatka Nowy wpis
@Edyta

Do (usunięte przez administratora) jakiego Ciebie wsadzili. Cwaniaro!!!

Edyta Nowy wpis
@Beatka

A mogłabym prosić jednak o nieco bardziej konstruktywne wyjaśnienie? Przynajmniej jasno będzie wiadomo o co chodzi

Beatka Nowy wpis
@Edyta

Chodzi o to,że takie kobiety jak Ty psują rynek pracy i powinny klozety na dworcu czyścić. W branży sprzątającej byłabyś ze szczotką na codzień,a nie z ludźmi. Bo kłamstwo ma krótkie nóżki. Co z tego masz,że kłamiesz na korzyść agencji? Wstyd

Czy to wypłacalna Firma?

mari

Moze trzeba ustalic o jaka firme chodzi Znam firme Adjo ale z m.Chełm .Wysyla opiekunki do Niemiec. Tą wlasnie polecam.Naglowek jest tutaj ADIO z lublina a dalej erika pisze ADJO.

Ewcia
@mari

Ja również polecam tę firmę,po 6 latach pracy w różnych agencjach dla opiekunek Adjo z M.CHELM spełnia moje wszelkie oczekiwania nie myślałam,że kiedyś to napiszę,ale polecam

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zofia

ODPROWADZA SKLADKI OD PRZESZLO 4 TYS ZL,,PLUS SKLADKI CHOROBOWE..EMERYTALNE...DOBRY KONTAKT Z PRACOWNIKAMI Z BIURA...UMOWA-BARDZO OGLEDNA...BRAK WYSZCZEGOLNIONYCH CZYNNOSCI PRAC DOMOWYCH...TRZEBA PYTAC-PRZED PRZYSTAPIENIEM DO PRACY W NIEMCZECH,PLACA 1200-JESLI SIE MA W MIARE DOBRY JEZYK NIEMIECKI I DOSWIADCZENIE

erika

Proszę o opinię o Firmie Adjo .Chciałabym podjąć pracę jako opiekunka osób starszych .

gość
@erika

Nadal nie ma żadnych opinii o tej firmie,nie wiadomo co myśleć.

Zostaw merytoryczną opinię o Dorosz Anna Firma Adio - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dorosz Anna Firma Adio?

Kandydaci do pracy w Dorosz Anna Firma Adio napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dorosz Anna Firma Adio
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wileńska 8/42
    20-603 Lublin