Opinie o Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna w Poznań

Renata Nowy wpis

Firma wypracowała sobie dobrą opinię pracodawcy więc teraz zbiera pochwały na wątku, polecam.

Paweł Nowy wpis
@Renata

Szukam dr Kamili Kocent. Znikła nagle zostawiła pacjentów w trakcie trwania leczenia, bez żadnej informacji Tragedia Czy ktoś wie gdzie można ją namierzyć? Proszę wszystkich o pomoc w jej odszukaniu zostawiła moją żonę w tragicznym położeniu,strasznie ją skrzywdziła, musi za to odpowiedzieć. Proszę podajcie kontakt

Paweł Nowy wpis
@Renata

pacjent.78 Nowy wpis
@Paweł

Dr Kamila Kocent przyjmuje teraz w swojej prywatnej klinice w Gnieźnie na ulicy Elizy Orzeszkowej 29b

Kasiula

Ja współpracę bardzo polecam, od razu dostałam umowę o pracę.

higienistka

Pracuję tam od 3 miesięcy i osobiście nie mam na co narzekać. Pensja zawsze na czas, szefostwo jest w porządku. Generalnie wydaje mi się, że wszystko się zmieniło

Figo

Jeżeli ktoś się wybiera do pracy w Nordent, to z góry odradzam, Pan Jerzy Kocent na rozmowie dużo obiecuje, jak już zaczniesz pracować to ustalenia się zmieniają, zarówno co do wynagrodzenia jak i co do umowy !!!! Na koniec (czyli po 3 miesiącach), proponuje ¼ etatu i do tego pracownik ma płacić składki ZUS z nim na pół (czyli odciągnięte od umówionej pensji dodatkowe pieniądze). Pracuje się po 10-11h ale urlop płatny jak w papierach albo wcale, bo przecież inaczej nie może… O własne pieniądze trzeba się prosić, żenada…

@Figo

dokładnie miałam tak samo! (usunięte przez administratora) Wypłata płacona w ratach, o którą trzeba sie prosić. Praca po 11 godzin. Brak umowy o pracę, następnie propozycja 1/4 etatu, ZUS płacony na pół-SKANDAL.

higienistka

Nie wiem skąd takie wrażenia, ja jestem tam od sierpnia i wypłatę mam na czas, nie muszę się o nic prosić. Może też zmienili system zarządzanie razem ze zmianą nazwy. Jak dla mnie jest super i duży plus

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
xyz

Moim zdaniem bardzo się tam poprawiło, chyba w ogóle zmienili podejście i system pracy. Troche się bałam tam pójść, ale mam bardzo blisko, a to jednak robi swoje. Kończę okres próbny i już podpisałam nową umowę, bez żadnych: 1/4 etatu, dodatkowego ZUS-u itp. Pełna stawka na umowie o pracę.

Szczerze mówić czytam te opinie i nie mogę uwierzyć. Jestem zachwycona tą kliniką, chociaż teraz nazywa się już Rock Your Smile. Wszystkie warunki jasne i klarowne, wszystko na umowie, dodatkowe premie. Ja, polecam

Magdalena

@Poszkodowany Zostałeś w jakiś sposób oszukany przez firmę Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna? Może opiszesz nam konkretnie, to wówczas będziemy mogli Ci coś doradzić? Jest tu jakiś pracownik tej firmy, który zachciałby z własnej perspektywy opisać nam swoją współpracę z tym pracodawcą? Bardzo Was do tego zachęcam, bowiem pomagacie w ten sposób osobom zainteresowanym podjęciem pracy tam.

Poszkodowany

O pieniądze trzeba się prosić.

Magdalena

@Figo nie brzmi to zachęcająco, ale czy możesz rozwinąć kwestię warunków zatrudnienia - czy to, co zostało ustalone z Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna podczas procesu rekrutacyjnego, nie zostało nigdy spisane w obowiązującej obie strony umowie?

aga

brak stomatologów, usługi świadczą starzyście, nikt nie informoje o tym, gorąco nie polecam...

xxxxxxxxx

szefostwo masakra nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - Poznań

Jerzy Kocent Nordent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
  • Cypriana Kamila Norwida 10