PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 156

Łódź

Opinie o PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 156

agata eko

'Rozbudzona w dziecku więź emocjonalna ze środowiskiem lokalnym – oknem na świat człowieka XXI wieku." - takie mają motto i misje, jako kobieta bardzo liberalna i postępowa w kierunku eko europejskim dlatego chętnie tam moje dziecko poślę, chcę żeby szanowało środowisko

ania

Cudowne przedszkole. Ciocie kochane zastępują nas-mamy. Pani Dyrektor wspaniała istota. Jestem szczęśliwa że mój synek może tam uczęszczać. Dziękuję wszystkim Ciociom za oddanie i poświęcenie. Mama Oliwiera G. :)

Zostaw opinię o PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 156 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 156