PROFEED Stanisław Bruździński

Dobrcz

Opinie o PROFEED Stanisław Bruździński

Pan M

Długo tam nie zabawiłem, ale wrażenia fatalne. Właściciel potrafi być miły, gdy czegoś chce od pracownika, a tak naprawdę z góry kategoryzuje swoich podwładnych na lepszych i gorszych. Lubi też publicznie obmawiać byłych pracowników, co raczej nie świadczy o nim dobrze. Kobiety w firmie są faworyzowane, chyba nawet podpowiadają właścicielowi kogo ma przyjąć, a kogo zwolnić. W dodatku niektóre są niebywale wyniosłe i odbierałem je jako fałszywe. Otoczka szefa ma się za światowej klasy specjalistów, ale tak naprawdę są w większości przeciętnymi pracownikami z przeciętnymi umiejętnościami. Kółko wzajemnej adoracji, które ujeżdża na właścicielu, ale on sam też nie jest bez winy. Taka konkluzja. Nie polecam.

ek

Profeed szuka obecnie przedstawicieli handlowych, gdyby ktoś był zainteresowany. Warunek konieczny: Znajomość zagadnień z zakresu żywienia zwierząt oraz doświadczenie na podobnym stanowisku i wykształcenie wyższe rolnicze, najchętniej po kierunku zootechnika lub pokrewnym

Zostaw opinię o PROFEED Stanisław Bruździński - Dobrcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROFEED Stanisław Bruździński