WSB SERVICE SP. Z O.O.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o WSB SERVICE SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSB SERVICE SP. Z O.O.

Technik

minusem jest ze trzeba znac niemiecki, ale plusow jest znacznie wiecej pracuje tam od 3mc i jestem zadowolony. Fajni ludzie i dobra kasa..

nicki

Z tego co wiem to praca dla extra specjalistów i to z wąskiej branży energetyki wiatrowej. Cenią sobie fachowców w szczególności z dużą wiedzą pomocną w prowadzeniu dużych farm wiatrowych. Protokoły, papierologia, kontrole, opowiedzialność i czasami stres to napewno minusy w tej pracy ale rekompensuje to wiele plusów jak możliwość nauczenia się wielu nowych rzeczy, dość dobra atmosfera w pracy... Trzeba znać niemiecki i mieć wiele certyfikatów branżowych...

Klik

Dosyć dobrze płacą, ale zależy też na jakim stanowisku. Ogólnie atmosfera fajna i praca jest z nowymi technologiami i można się wiele też nauczyć. Minus to praca niebezpieczna i trzeba uważać aby prąd nie zabił ani nie spaść z turbiny. Poza tym ok....

Zostaw opinię o WSB SERVICE SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WSB SERVICE SP. Z O.O.