Elektroserwis M &A Kreczmer

Wejherowo

Opinie o Elektroserwis M &A Kreczmer

Menio

Różne bywają powody zatrzymania pieniędzy! Nie zawsze wina leży po stronie pracodawcy, dobrze o tym wiecie.

Kranczi,

Banda cwaniaków, na kasę oszukują jak można, oddział może w każdej chwili upaść A wtedy chyba sąd pozostaje żeby odzyskać to co swoje chociażby na umowie, umową również na najniższą krajową... podsumowując Elektro-serwis to DNO i 10 metrów mułu...

szusz

tylko tak czekając możesz się w końcu nie doczekać .

ELEKTRYK

TRAFIŁEM TUTAJ BARDZO PRZYPADKOWO ALE JAK JUŻ JESTEM TO SIE WYPOWIEM:PRACUJĘ W TEJ FIRMIE JUŻ TROSZKĘ I NIC ZŁEGO NIE POWIEM,PŁACĄ TAK JAK SIĘ PRACUJĘ. NEGATYWNE OPINIE SĄ OD LUDZI KTÓRZY SAMI OSZUKIWALI NA STARCIE ŻE SĄ ZAJEBIŚCI A RZECZYWISTOŚĆ POKAZYWAŁA COŚ INNEGO.ALE PRAWDA TAKA ŻE DOBRZY ELEKTRYCY I MONTERZY PRACY NIE SZUKAJĄ.POZDRAWIAM

marzyciel

Pracowałem dla tej firmy kilka miesiecy na budowie CH Felicity w Lublinie, praca na czarno 12 zł na ręke 10 godz dziennie możliwe prace w soboty i niedziele za 5 dni 600 zł na tydzien, atmosfera w pracy raczej spoko, jak nie jestes leserem i masz zajecie to nikt ci nic nie powie, kasa prawie zawsze na czas, trzeba miec wlasne podstawowe narzedzia na miejscu daja wkretarke, lasery, drabine, tylko że to był pewnie bardzo dobry kontrakt CH najwieksze po tej stronie wisły, kasa wyłożona przez inwestora nie jakies tam dofinansowania z unii, jestem z Lublina a ogloszenie znalażłem na OLX, wiec nie musialem mieszkac na kwaterze, ci co pracuja tam na stale legalnie dostaja chyab 15 zł netto na reke plus diety za delegacje.

aa...

Problemy z kasą jak od chodzisz z tej firmy to zapomnij O kasie

.....
@aa... 26.08.2014 10:34
Problemy z kasą jak od chodzisz z tej firmy to zapomnij O kasie

Potwierdzam,też miałem problem z kasą po odejściu.Dopiero powiadomienie do Inspekcji Pracy załatwiło sprawę .Trzeba być nieudacznikiem żeby za te grosze pracować u takich prywaciarzy kiedy za zachodnią granicą ofert bez liku ,żałuję każdego dnia straconego w tej pseudo firmie .

?

Praca na czarno, wypłata na raty, załoga to banda

........

tego niżej pewnie zwolnili dlatego takie bzdury wypisuje bardzo dobra firma nic im nie można zarzucić

Ostrzegam przed pracą u tych ściemniaczy.Nie płacą wynagrodzeń na czas ,zaniżają wcześniej uzgodnione stawki i najlepiej do pracy przyjedź ze swoimi narzędziami bo zostawią ludzi na obiekcie bez narzędzi i sprzętu.Oczywiście o jakiejś umowie zapomnij ,mówią o okresie próbnym ale to tylko ściema nie dajcie się nabrać

Zostaw opinię o Elektroserwis M &A Kreczmer - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroserwis M &A Kreczmer