P.H.U."TERRANO"-Tomasz Nowak

Poznań

Opinie o P.H.U."TERRANO"-Tomasz Nowak

Poznan

Odradzam! Zakupiliśmy płytki i zabrakło 1m2 pan "szef" , po licznych próbach kontaktu wreszcie przekazał przez sprzedawcę ,że nie będzie płytek bo musiałby zamówić paletę a jemu się to nie opłaca. Sklep ładny ale podejście lipa.

kulka

ocazywiście że warto, praca w takim renomowanym centrum ceramiki to będzie fajna inwestycja w karierę już na przyszłość, a może i nawet uda ci się tutaj dłużej posiedzieć bo oni pracownikom godzwe warunki zapewniają zatrudnienia, nie ma co narzekać, robić trzeba

NICK 11

Zdecydowanie odradzam. Obiecanki cacanki i po 1 lub 2 wyjazd.Marne wynagrodzenie a kapryśny pan prezes wiecznie narzeka że ma za mało.

@NICK 11 01.12.2014 22:29

Witam! Zapraszają mnie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko przedstawiciela na rynkach wschodnich, czy warto jechac za 500 km na tą rozmowę? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Marzena
@NICK 11 01.12.2014 22:29

Fatalna obsługa, zabrakło nam kilku płytek ale nie mogliśmy zamówić , ponieważ właściciel próbował naciągnąć nas na zakup całego kartonu . Zdecydiwanie nie polecam.

Zostaw opinię o P.H.U."TERRANO"-Tomasz Nowak - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U."TERRANO"-Tomasz Nowak