pu roka

Opinie o pu roka

Jurgen

3 grupa inwalidzka
@Jurgen 13.11.2017 23:06
Co słychać w firmie? Może ktoś napisać kilka zdań? Chyba, że jest tak dobrze i nie chce sie wam pisać!!...

Jest tak źle że nie chce sie pisac. Firma zajmujaca sie wyzyskiem a nie sprzataniem. Wyplata smieszna a harowac trzeba za dwóch. Umowa zlecenie a no i trzeba miec grupe inwalidzka co by z ciebie mieli hajs... porazka wielka porazka.

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w pu roka? Jakie pytania usłyszeliście? Czy na chwilę obecną macie jakieś rady dla osób, które będą się wybierać na rozmowę kwalifikacyjną właśnie do tej firmy?

Guscio

No ja nie słyszałem jeszcze o tym by ktoś się na nich skarżył @gigi.

850 TAM PLACĄ NA MIESIĄC W FIRMIE ROKA

kamil

ROKA TO SZUJE TYLE W TEMACIE NIE PRACUJCIE TAM WYZYSK NA NIE PELNO SPRAWNYCH DZIEKI NIM MAM STOPIEŃ Z NACZNY BO ZACHOROWAŁEM NA SERCE I JESTEM PO ZWALE!!

kamil

ja pracowałem w tej firmie w olsztynie zwolniono mnie bo byłem nie wygodny i dzieki kapusiom stanowczo NIE POLECAM TAM PRACY ŁAMIE SIA TAM PRAWA PRACOWNICZE TEN ŁYSY INSPEKTOR NIC NIE ZROBI BO WIECIE JAK JEST NIE POLECAM ZOSTAŁE NIE SŁUSZNIE ZWOLNIONY !!! jeszcze pensje nie słusznie potracili a podobno pensje zostały tam zmniejszone

były pracownik

Czy tu nie chodzi o Genie z Michelin . Sprzątacze nagminnie kradli i wynosili środki czystości ,Genia o tym wiedziała i wiedziała jak jej pijany kolego z hali kordów prowadzi pijany maszynę do mycia i śpi w toalecie i ta chłopka jeszcze pracuje to chyba dobrze gnębi sprzątaczy nie z jej Wioski !

niepełnosprawny

A czy na hali kordu pracuje jeszcze ten alkoholik ze Wsi który wiecznie jest na kacu kolego pani Geni tez ze wsi !

jac

Wyzyskiwacze na czele z panem Mackowiakiem ispolka ktorzy dorobili sie majatkow na osobach chorych Teraz jeszcze zeby wyrwac kase zatrudniaja ludzi kalekich ktorzy sami potrzebuja pomocy... Ale za to ze w firmie pracuje ciezko chory chory inwalida z Pefronu do PIOTRKOWA poplynie niezla kaska...wstyd Panie M.I K.

P.I.P.Inspektor.

Panie Prezesie ROKA, Proszę zapoznać Pana Pracownice [usunięte przez admina]Olsztyn z Art. 12 ust 2 .Która wyraźnie mówi , cały etat 7 godzin dziennie tygodniowo 35godz. .0,5 etatu 3,5 godziny dziennie tygodniowo 17,5godz .Dotyczy orzeczenia znacznego i umiarkowanego .

Zostaw opinię o pu roka - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pu roka