Restauracja Bazylia

Kraków

Opinie o Restauracja Bazylia

Nieznajoma

To prawda w tej restauracji tylko wykorzystuja pracownikow i placa marne grosze menagerowie zwlaszcza Pani jest bardzo niesympatyczna pomiata pracownikami odradzam tam prace.

Bella

Niewyplacajom pensi obiecujom zlote gory a czlowiek zostaje z pustymi kieszeniami trzymajcie sie z dala od tej restauracji takich osob jest wiencej niewyplaconych

nizalezny

mialem ta (nie)przyjemnosc pracowac w restauracji "bazylia". niestety niewyplacanie wynagrodzenia weszlo w krew managerom . a takich jak ja jest wiecej. obecnie kilka spraw toczy sie w sadzie przeciw nim o zalegle pensje i moja bedzie nastepna. nie wiem czy uda mi sie odzyskac moje pieniadze ale chociaz ostrzege innych zeby trzymali sie jak najdalej od tych oszustow!!!!

Zostaw opinię o Restauracja Bazylia - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Bazylia