AISTA Construction

Poznań

Opinie o AISTA Construction

Lidia
użytkownik zarejestrowany

@o tak a możesz dokładniej napisać - jakie warunki zatrudnienia i jakiej wysokości zarobki są teraz oferowane nowym pracownikom firmy? W tej chwili również w sieci nie widać ofert pracy, natomiast w każdej chwili sytuacja ta może ulec zmianie, a wtedy informacje te będą przydatne dla osób szukających pracy w Poznaniu.

o tak
użytkownik zarejestrowany

Raczej nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, bo po prostu wszystkim odpowiadają waruki zatrudnienia jak i bieżące zarobki.

PODWYKONAWCA

wy*ebkowicze!!!!! uważać na nich, nie płacą, wiszą mi 20tyś pare lat. nie prowadzą rekrutacji bo sie ukrywają pod inną nazwą albo już ich nie ma...

PODWYKONAWCA

JAK ONI SIĘ TERAZ NAZYWAJĄ???? GDZIE MAJA SIEDZIBĘ, GDZIE MOZNA SPOTKAĆ (usunięte przez administratora) chętnie go odwiedzę po moje ciężko zarobione pieniądze...

SEBA

JAK KTOS CHCE PRACOWAC ZA DARMO TO JAK NAJBARDZIEJ W FIRMIE AISTA !!! CZY JAK SIE TAM TERAZ ZWIE BO NAZWY ZMIENIAJA JAK SKARPETKI!!! Z TYMI GNOJAMI JAK I GMINA CZERWONAK SADZILISMY SIE PIEC LAT I PO PIECIU LATACH WYGRALISMY!!!PRZEZ SAD NAJWYZSZY! JE-BA-C ICH PO CALOSCI!!!!!! Jezeli macie wiecej pytan to piszcie na e-mail kam-bruk.seba@wp.pl

romek
użytkownik zarejestrowany

oo, no to ciekawa sprawa jest tak naprawdę, bo sam zastanawiam się jak sprawa ma wyglądać i jak mają jakieś kłopoty finansowe to dobrze byłoby wiedzieć tak naprawdę. A jeszcze mam pytanie odnośnie rekrutacji, jak to wszystko się prezentuje? teraz chyba jakiś większy zastój nastąpił z tego co widzę tutaj.

antek
użytkownik zarejestrowany

To co takiego dzieje się obecnie z Aista Construction, bo jednak z tego co czytałem w Internecie i w poprzednich postach, to chyba mieli jakieś drobne problemy finansowe. Wyszli już na prostą, teraz opłaca się tutaj zaaplikować? W ogóle przyjmują nowe osoby? Nie wiecie przypadkiem ile proponują nowemu?

Parol

Witam, może jednak wiele osób zainteresują te wiadomości. Jak już Pan zaczął to proszę skończyć.

oszukany

Kontakt w trakcie prac bardzo dobry, do momentu aż dochodzi do rozliczenia dostaw materiałów. Wtedy pomimo zakończonych inwestycji oraz odebranych robót pojawiają się mniej lub bardziej wydumane zastrzeżenia nie mające pokrycia w rzeczywistości, a zmierzające do uchylenia się od zapłaty za dostarczony i wykorzystany towar. Jeśli współpracować z PM Concept Sp. z o.o. z Poznania z ul Kacza to tylko za gotówkę. Inaczej nie wyciągniecie pieniędzy. Generalnie nie polecam.

Mikołaj

Interes z Lusówkiem nie wypalił !!!

oszukana

nowy adres to Kacza 17

***

Panowie z AISTY obecnie działają jako PM Concept, wygrywają przetargii m.in. w Lusówku i zaczynają "swoją działalność" na nowo. Uwaga !!!

//////////

Biuro mają w knajpie przy ul.Mielzyńskiego, ale jest ono nieoficjalne . SZukają ich wszyscy , PIP, Urzędy skarbowe ,ZUS , i gromady komorników. Na pewno nie mogą juz startowac w przetargach , ponieważ ściga ich skarbówka . Działają teraz poprzez nowopowstałe spółki.

xxx

Podobno wygrali coś w okolicach Wolsztyna.

xxx

Z AISTĄ to już raczej koniec. Mają na karku kilku komorników. Chyba już nic nie robią. Jeśli Ktoś ma inne wiadomości, niech się nimi podzieli.

pytanie

czy komuś udało się na drodze sądowej coś od nich odzyskać?

xxx

jutro 18.05.2010 o godz 9 rano poznań ulica strzegomska zdają tam jakąś budowe można będzie ich tam zastać

podwykonawca

ja juz straciłam nadzieję na odzyskanie kasy (usunięte przez administratora)

odnośnie pitów

mam dopłatę do pitu przez tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

chyba jedyny adres gdzie można ich spotkać to ich pub na Mielżyńskiego 19... Często stoi tam ich land rover...

negatywna

beznadzieja

********

oooo!!!! to szybko wynieśli sie z [usunięte przez moderatora] .Czyżby znów kłopoty z realizacją przetargu ..... Aktualny adres powinna znać Państwowa Inspekcja pracy ,która prowadzi kontrole już kilka miesięcy

expoinstal

[usunięte przez moderatora] Proszę wszystkich poszkodowanych przez tą firmę o kontakt adres: expoinstal@wp.pl - nie można tego wszystkiego tak zostawić

***

Czy mozna sie dowiedziec kiedy odbyla sie rozprawa

stawili sie w pile oby dwoje i sa bardzo zdrowi

poiu

witam ja mam sprawe przeciwko aista jak ktos jest chetny na przybycie na sprawe to zapraszam do pily

contex

Witam Państwa. Dzisiaj miała odbyć się kolejna rozprawa przeciwko Aiście. Niestety Pan Prezes jest chory. Bardzo,bardzo współczujemy. Jeśli jednak ktoś widział by go w lepszym stanie, to proszę podzielic sie z nami tą radosną nowiną. Czy ktoś już złożył doniesienie do Prokuratury?

oszukany podwykonawca
użytkownik zarejestrowany

jak mogą startować w przetargach skoro są już wpisani do KRD????

Oszukany

W świetle prawa, na dzień dzisiejszy oni są jeszcze czyści. My na 100% będziemy ich ścigać do samego końca. Następna rozprawa już w krótce. Pozdrawiam.

Robert

Czy w ogóle komuś udało się od nich odzyskać jakieś pieniądze. Mojej firmie wisi też całkiem niezłą sumę, ale powiem szczerze, że nie wiem czy jest jakiś sens poświęcać czas i pieniądze na sprawy sądowe jak i tak nie da się z nich tego ściągnąć. Powiem szczerze, że jednej rzeczy nie rozumiem. Jak taka firma, mająca sprawy w sądach i mająca tylu wierzycieli jeszcze może startować w przetargach. Rozumiem, że jeszcze żadne ze spraw się nie skończyła ……

***

Rzeczywiście, są na zdjęciach z Klubu i widać, że świetnie się bawią. [usunięte przez admina] http://www.facebook.com/pages/Poznan-Poland/Brooklyn-Bridge-Club/176853658231

***

Z ulicy Lotosowej zostali już wyrzuceni. Obecnie urzędują chyba na ul. Szamarzewskiego.

info

Pan Prezes prowadzi na ulicy Mielżyńskiego 19 w Poznaniu Brooklyn Bridge Club i często tam bywa. Na facebooku mają galerię zdjęć.

...

życzę powodzenia

kuri

ja mam z nimi teraz sprawe mam nadzieje ze wygram

użytkownik zarejestrowany

I tak się nie stawią! My też tam byliśmy już raz. W ogóle żaden z prezesików sie nie pojawił. Zostali już wpisani przez nas do KRD

Oszukany

Wygrali kolejne małe przetargi. Ciekawe czy uda im się jeszcze Kogoś zwerbowac do Pracy. Mam nadzieję, że juz nikt sie nie nabierze. Omijajcie ich z daleka. [usunięte przez admina]

Lala

Najlepiej sprawdzić adres tej firmy na poczcie tzn. zapytać czy adres tej firmy z ul. Lotosowej 5 został przeniesiony gdzie indziej. Mnie też oszukali do dnia dzisiejszego nie otrzymałam (to już 3 misiące) wynagrodzenia za tydzień pracy (żenujące). Naszczęście moja sprawą zajmuje się Inspekcja Pracy.

podwykonawca

czy ktoś ma jakies aktualne namiary na tych [usunięte przez admina]chciałam ich z satysfakcją poinforomować że wpisuję ich do krd ale pozmieniali nr tel strona www też nie istnieje. Czy ktoś wie co sie teraz z nimi dzieje?

oszukany

Sa tak słowni, że tylko w tym roku 4 gminy rozwiązały z nimi umowy. Gmina Puszczykowo, Kościan, Czerwonak i ostatnio Goleniów. Takie fakty mówia same za siebie.

nowy

Witam! Jestem ciekaw jak to jest na prawde. Poniewaz Ci ludzie wydaja sie sympatyczni i są dosyć słowni. Proszę o informacje od ludzi którzy zostali oszukani, jak wyglądał caly proceder. Prosze o informacje od podwykonawcow jak i od hurtowni. Pozdrawiam

a to wyczytałam na innym forum

************* - 2009-10-09 23:36 odpowiedz | cytuj | do usuniecia Otworzyli 3 spółki: P&M concept , Projekt Puszcza i Brooklyn Bridge.

szukają naiwnych!!!!!!! [usunięte przez admina]

AWACS - 2009

Potwierdzam- firma niewypłacalna. Moja rada - nie prosić o swoje, tylko zgłaszać temat do Państwowej Inspekcji Pracy wszyscy zatrudnieni na umowę o pracę. Podawać sprawę do prokuratora , wszyscy zatrudnieni na umowę cywilno prawną. To potrwa, ale są szanse na odzyskanie swoich należności. AWAKS - 2009.

...

na bank jest to l lotosowa 5, przynajmniej obecnie,

?

NIE PŁACĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Oszukany

Omijajcie Aistę szerokim łukiem!!! To [usuniete przez admina]jakich mało!!!

pati

ja tez byłam wczoraj na rozmowie, ale zaczełam sie zastanawiac nad ta firmą po tym, jak zobaczyłam jk często zmieniają siedzibę

juicy

możecie powiedzieć więcej na temat tej firmy?? czym wam zaszli za skórę. pytam ponieważ byłąm dzisiaj an rozmowie i wydali się sympatyczni. proszę o pilną odpowiedź.

Zostaw opinię o AISTA Construction - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AISTA Construction