counter
2 97 62 5 1
Lidia Nowy wpis

@o tak a możesz dokładniej napisać - jakie warunki zatrudnienia i jakiej wysokości zarobki są teraz oferowane nowym pracownikom firmy? W tej chwili również w sieci nie widać ofert pracy, natomiast w każdej chwili sytuacja ta może ulec zmianie, a wtedy informacje te będą przydatne dla osób szukających pracy w Poznaniu.

Lolo Nowy wpis
@Lidia

Prokurent firmy p.Jan odbywa karę w zk. Syn jego Paweł pracuje na koleji. A pani prezes pracuje w nowej firmie .dlatego niema nowych ofert pracy

o tak Nowy wpis

Raczej nie pokazują się u nich żadne oferty pracy, bo po prostu wszystkim odpowiadają waruki zatrudnienia jak i bieżące zarobki.

PODWYKONAWCA Nowy wpis

wy*ebkowicze!!!!! uważać na nich, nie płacą, wiszą mi 20tyś pare lat. nie prowadzą rekrutacji bo sie ukrywają pod inną nazwą albo już ich nie ma...

PODWYKONAWCA

JAK ONI SIĘ TERAZ NAZYWAJĄ???? GDZIE MAJA SIEDZIBĘ, GDZIE MOZNA SPOTKAĆ (usunięte przez administratora) chętnie go odwiedzę po moje ciężko zarobione pieniądze...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SEBA

JAK KTOS CHCE PRACOWAC ZA DARMO TO JAK NAJBARDZIEJ W FIRMIE AISTA !!! CZY JAK SIE TAM TERAZ ZWIE BO NAZWY ZMIENIAJA JAK SKARPETKI!!! Z TYMI GNOJAMI JAK I GMINA CZERWONAK SADZILISMY SIE PIEC LAT I PO PIECIU LATACH WYGRALISMY!!!PRZEZ SAD NAJWYZSZY! JE-BA-C ICH PO CALOSCI!!!!!! Jezeli macie wiecej pytan to piszcie na e-mail kam-bruk.seba@wp.pl

romek

oo, no to ciekawa sprawa jest tak naprawdę, bo sam zastanawiam się jak sprawa ma wyglądać i jak mają jakieś kłopoty finansowe to dobrze byłoby wiedzieć tak naprawdę. A jeszcze mam pytanie odnośnie rekrutacji, jak to wszystko się prezentuje? teraz chyba jakiś większy zastój nastąpił z tego co widzę tutaj.

antek

To co takiego dzieje się obecnie z Aista Construction, bo jednak z tego co czytałem w Internecie i w poprzednich postach, to chyba mieli jakieś drobne problemy finansowe. Wyszli już na prostą, teraz opłaca się tutaj zaaplikować? W ogóle przyjmują nowe osoby? Nie wiecie przypadkiem ile proponują nowemu?

Parol

Witam, może jednak wiele osób zainteresują te wiadomości. Jak już Pan zaczął to proszę skończyć.

oszukany

Kontakt w trakcie prac bardzo dobry, do momentu aż dochodzi do rozliczenia dostaw materiałów. Wtedy pomimo zakończonych inwestycji oraz odebranych robót pojawiają się mniej lub bardziej wydumane zastrzeżenia nie mające pokrycia w rzeczywistości, a zmierzające do uchylenia się od zapłaty za dostarczony i wykorzystany towar. Jeśli współpracować z PM Concept Sp. z o.o. z Poznania z ul Kacza to tylko za gotówkę. Inaczej nie wyciągniecie pieniędzy. Generalnie nie polecam.

Mikołaj

Interes z Lusówkiem nie wypalił !!!

oszukana

nowy adres to Kacza 17

***

Panowie z AISTY obecnie działają jako PM Concept, wygrywają przetargii m.in. w Lusówku i zaczynają "swoją działalność" na nowo. Uwaga !!!

//////////

Biuro mają w knajpie przy ul.Mielzyńskiego, ale jest ono nieoficjalne . SZukają ich wszyscy , PIP, Urzędy skarbowe ,ZUS , i gromady komorników. Na pewno nie mogą juz startowac w przetargach , ponieważ ściga ich skarbówka . Działają teraz poprzez nowopowstałe spółki.

xxx

Podobno wygrali coś w okolicach Wolsztyna.

xxx

Z AISTĄ to już raczej koniec. Mają na karku kilku komorników. Chyba już nic nie robią. Jeśli Ktoś ma inne wiadomości, niech się nimi podzieli.

pytanie

czy komuś udało się na drodze sądowej coś od nich odzyskać?

xxx

jutro 18.05.2010 o godz 9 rano poznań ulica strzegomska zdają tam jakąś budowe można będzie ich tam zastać

podwykonawca

ja juz straciłam nadzieję na odzyskanie kasy (usunięte przez administratora)

odnośnie pitów

mam dopłatę do pitu przez tych (usunięte przez administratora)

chyba jedyny adres gdzie można ich spotkać to ich pub na Mielżyńskiego 19... Często stoi tam ich land rover...

Zostaw merytoryczną opinię o AISTA Construction - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AISTA Construction
2/5 Na podstawie 97 ocen.