Aston z.o.o.

Strzelno

Opinie o Aston z.o.o.

Londyn

Widziałem że dyrektorem handlowców jest facet czynny na FB. Dla mnie nie porozumienie. Pracuje w Angli i nie żałuję że nie pszedlem do tej firmy. Jeśli ktoś pracuje jeszcze w PL to tylko patriota. ZUS mu to wynagrodzi. Pozdrawiam naiwniakow.

maniek

zarobki w biurze o 100 zł wyższe o najniższego wynagrodzenia? czyli lepiej na produkcji pracować. Czemu faktycznie ciągle kogoś do biura szukają? sami uciekają ludzie czy?

tadek ze wsi

czemu tak często zmieniają handlowców? kasa ? czy wykorzystywanie? może ktoś napisze kto pracował.

stefan

ile ci handlowcy zarabiają? dąja powyżej najnizszejj???

Witam,jeśli chodzi o atmosfere w pracy między pracownikiem a przełożonym powiem że jest bardzo nie ciekawie. Dąsają się o wszystko. W biurze coś wisi w powietrzu. Zupełnie inaczej jest na produkcji i na magazynie grupa zgrana ,bardzo fajna atmosfera. Plus taki,ze jest umowa o pracę,a płaca w biurze trochę wyżej niż najniższa krajowa o 100zł.

Zostaw opinię o Aston z.o.o. - Strzelno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aston z.o.o.