Opinie o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM w Tarnów

Joanna

@Monika, pracujesz tutaj? Skąd wiesz, że nie szanuje się tu pracowników? Możesz powiedzieć coś więcej? Może jednak są jakieś plusy pracy w PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? Takie szczere opinie bardzo pomagają przyszłym pracownikom, warto mówić o wszystkim.

@Joanna

Pracowałam, już nie pracuję gdyby mnie szanowali to bym jeszcze popracowała, a tak po trzech miesiącach uciekłam i bardzo się cieszę. Plus pracy to jest taki że pieniądze były na koncie na czas a minusów nie chce mi się pisać. Polecam poczytac inne fora i strony na temat pracy w nasz sklep

Iza

Wiele firm ma obecnie kłopoty z brakiem pracowników!!

@Iza

Ta firma ma ciągle problemy z brakiem prawników!!! Nie szanują ich.

Joanna

@Kasjerka, co w takiej sytuacji dzieje się z Twoim urlopem? Czy PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM wypłaca Ci ekwiwalent pieniężny, czy ustala z Tobą wspólnie inny jego termin? Te informacje będą bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad zatrudnieniem w tej firmie.

Kasjerka
@Joanna

Jak się odchodzi z firmy to muszą zapłacić nie ma innego wyjścia. Odpoczynek jest potrzebny zwłaszcza jak jest mało pracowników o trzeba robić za dwie osoby. Jeszcze raz nie polecam!!!

Joanna

@kasjerka, dlaczego nie możesz wziąć urlopu w PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? W oparciu o jaką formę zatrudnienia współpracujesz z tym pracodawcą? Jeżeli masz podpisaną z nim umowę o pracę, to dni wolne Ci przysługują. Możesz się wypowiedzieć w tej kwestii?

Kasjerka
@Joanna

Brak wolnych z powodu braku ludzi do pracy, jest nas zbyt mało na sklepie, urlopy też nie są wydawane bo ktoś musi stać na kasie. Wyzysk

Aplikowałeś do firmy PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Tarnów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
była pracownica

Pracowałam tam kilka miesięcy. Tyle wytrzymałam. Firma porażka. Prezes dorabia się na krzywdzie innych. Zero sumienia. Warunki pracy takie, że ludzie uciekają tak szybko jak przyszli. 2 osoby pracujące na sklepie o metrażu 200m kwadratowych. To jest KPINA. Dlatego proszę się nie dziwić, że brakuje towaru, że długie kolejki,że kadra niewyuczona. Jak nawet nie ma kto szkolenia przeprowadzić. Postawią na kasę nawet osobę z ulicy. Przerw nie ma, no bo jak, jak 2 osoby na sklepie. Sikać w pampers a jeść gryza bułki pod ladą między jednym a drugim klientem. I oczywiście za wszelkie problemy burę zbierasz Ty, bo klient niezadowolony, bo cena zła, bo czegoś nie ma, bo ktoś czegoś nie wie. TO JEST NIE DO ZROBIENIA jeśli pracuje tak mało osób. To nie praca tylko kołchoz. NIE IDZCIE TAM PRACOWAĆ ! Wyzysk i złodziejstwo + manka na tysiące złotych, za które 100% płacą pracownicy. Co jest niezgodne z prawem, jak ktoś się "da" to dostanie wezwanie do sądu. Na święta dostaniecie UŚCISK dłoni pseudo prezesa :D Ostrzeżenie dla szukających pracy. POD ŻADNYM POZOREM super warunków pracy NIE ZGŁASZAJCIE SIĘ ! Wiem co mówię.

Joanna

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Pracownik PSH NASZ SKLEP

PSH NASZ SKLEP - praca za około 1900 -2100 (z premią !!!) na stanowisku Koordynatora ds. rozwoju sieci. Praca zero rozwojowa, GPS - w samochodzie trzeba o 8 rano już być w terenie a o 16 dopiero można wracać w stronę domu , po południu ful raportów przy kompie i nikt nie liczy że to tez praca - średnio 10 godzin dziennie w pracy. Sieć w ogóle nie znana w Polsce oprócz Rzeszowa - więc potencjalnych klientów brak bo teraz każdy patrzy co widać na rynku i w TV a tej marki w ogóle nie widać. W firmie olbrzymia rotacja przedstawicieli i koordynatorów - większość idzie tam na przetrwanie i znalezienie czegoś lepiej płatnego i z możliwością rozwoju.

były Koordynator
@Pracownik PSH NASZ SKLEP

firma masakra, wynagrodzenia na poziomie najniższej krajowej z możliwością premii pod warunkiem wykonania planów z chmur branych a dyrektorzy zarządzający koordynatorami nie mają pojęcia o zarządzaniu oprócz tekstu "jak nie zrobisz czegoś to cię wyje...ie" - gratuluję wytrwałości ludziom, którzy tam jeszcze pracują i trochę się dziwie, że dalej tam są.

Takaja

Nasz sklep to najgorszy syf w jaki mozna sie wplatac co rusz remanenty za ktore sie placi ze swojej kieszeni pelno nadgodIn nie platnych i wykorzustywanie po godzinach za darmo..

aleks

Zawsze możesz iść w franczyzę skontaktować się przez ich stronę i zacząć prowadzić sklep wtedy zarobki będą większe

Powodzenia jeśli ktoś chce podjąć pracę w tej firmie a szczególnie w sklepie w Nowym Porcie .W zależności od zmiany z osobami , ktorymi pracujesz. Koordynatorka w tym sklepie jest nieprzyjemna dla niej nie liczy się szanowanie pracowników , ktorzy jeszcze pracują z poprzedniej firmy tyle czasu ale traktują ich jak roboty, zdrowie tam się nie liczy dla nich.

Mona

Jak chcesz się przekonać to się tam zatrudnij, nie będziesz miał wątpliwości. Jak pip może coś wykryć skoro karty pracy są fałszowane. Ludzie je podpisują bo chcą dostać jakiekolwiek pieniądze. Boją się skarżyć bo chcą mieć pracę.

grys

Dlaczego PIP się tym nie zainteresował jeszcze.?

fan

Najgorsze co można zrobić iść tam do pracy. Robi się tam nadgodziny, które nie są ani płatne ani do odbioru. Płace niskie. Niby jest możliwość premii, ale warunkiem jest to by spełnić określone plany, a te zazwyczaj są zawyżone.Nie ma przeszkolenia nawet jak radzić sobie ze złodziejami, których nie brakuje w sklepach, a przy tym nie raz są tacy, do których nawet strach podejść.Kierowniczki są na tyle leniwe, że nawet nie chce im się zawalczyć wyżej o jakiekolwiek ulepszenia, nawet dla nich samych. Praca tam to porażka.

loona

Witam,bylam w Naszym Sklepie na dniu proby Rzeszow ul.Krakowska,masakra kierowniczka nawet nie wiedziala ze ktos ma przyjsc,bylam tam chyba jako sprzataczka sprzatalam ten ich syf caly czas podloga,pani kierownik kazala umyc witrynke szklana na ciastka brudna szmatka ktora platala sie po podlodze za lada,nie mowie co bylo w zlewach na dziale mieso sery,pracownice wredne nie pomocne kazde zapytanie o pomoc bylo olewane ogolnie czulam sie jak intruz ,nie polecam nikomu

Jeżeli chodzi o tą firmę to nie jest ona wporządku. Przejmując małe sklepy oraz pracowników na rozmowie ze będą dostawali bony na święta a guzik prawda bo już pracownicy nie dostali na Bożego Narodzenia. Dla nich liczby się tylko tabelki z obrotem sklepu.

mokinacz

skupiajcie sie na czym tylko chcecie ale tak serio to powiem wam, że lepiej jak skupicie się na poszukiwaniach jakiegoś stałęgo miesjca prac bo potem skończycie jak ja pracowałęm w wielu branżach. praca w praodukcji też mnie nie ominęłą teraz szukam pracy w handlu. zobaczymy jak mi to wszystko dobrze wyjdzie.

tarokac

hej jak jest w tej firmie..Ja tam wolę skupić się na temacie dotyczącym warunków pracy w firmie, a konkretnie firma jasno przedstawia warunki wspołpracy... czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo oraz jak wygląda proces rekrutacji i rozmowa kwalifikacyjna... czy istnieje mozliwosc uzyskania premii dziekuje..

szukająca

Miałam właśnie telefon w sprawie pracy w Naszym Sklepie i dzięki Wam wiem, że lepiej dalej szukać pracy niż pchać się w takie bagno ;) te całe "straty dozwolone" czy jak to tam się zwie to jest jedno wielkie oszustwo. Nie dość, że zarabia się najniższą krajową to jeszcze pieniądze zabierają ;/

byla

a najlepsze jest to ze kolezance za jej plecami kierowniczka i menadzerka sklepu zabraly urlop zeby pokryc niedobory. straszyly ja sadem az wkoncu zabraly jej ekwiwlent na pokrycie manka. odchodzac dziewczyny takze nie dostaja wyplaty za urlop ponieaz zostaje on zabrany na pokrycie niedoborow co jest niezgodne z prawem. gdyby kierowniczki nie chowaly towaru to jest niemozliwe zeby manko nie wyszlo. bedac w 3 na zmianie na sklepie (350 m) nie jest mozliwe zeby dopilnowac wszystkiego a tym bardziej (usunięte przez administratora) na kamere nie mozna bylo popatrzec bo gdyby prezes wszedl i zobaczylk ze sie siedzi w biurze to polecialoby sie od razu.

byla

nie polecam pracy w Naszych Sklepach. to najgorsze co moze byc. pracowalam tam przez pare lat. mam obecnie ponad 4 tysiace manko do splaty. co miesiac odbijali mi z wyplaty po 200 zl. prosilam dyrektora zeby sciagali po 100 zl to powiedzial ze mam zrozumiec prezesa bo to jego pieniadze. za kazdym razem gdy odchodzil pracownik byl renament. za 2 tygodznie potrafilo wyjsc 12 tysiecy manko a za miesiac nawet i 30 tys manko. oczywiscie to bylo podzielone na pracownikow. to jest kolo zamkniete. nie ma szans zeby splacic to manko.na inwentaryzacji wyszlo ze manka nie ma a po miesiacu przyszla nota na 9 tys do podpisu. nigdy zadnej premii a wymagania wysokie. zadnych pochwal tylko wiecznie narzekania ze to zle tamto zle. kierowniczki tylko i wylacznie machloja w komputerach zeby nie wychodzilo manko. nie interesuja sie sklepem. NIE POLECAM!!!!!!!!!! najgorszemu wrogowi tych sklepow. naprawde nie pchajcie sie tam bo nie warto. kolezanka pracuje pol roku a ma juz do splaty ponad 1000 zl. Nasze sklepy nie maja ludzi do pracy!!! dziewczyny przychodza i gdy dowiaduja sie o maku wychodza. Nadgodzin nie placa. mialam 3 dni nadgodzin to kierowniczka powiedziala ze jak mi nie pasuje to sie mam zwolnic. NIGDY nie idzcie tam do pracy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM - Tarnów

PSH NASZ SKLEP SA DELIKATESY SEZAM