Opinie o Komandor w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Komandor. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Komandor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor w Łódź

Asia Nowy wpis

Drogi przyszły pracowniku, ​jeśli kiedyś pojawi się ogłoszenie na koordynatora sprzedaży, regionu, marketingowca nie wahaj się, tylko aplikuj na to stanowisko. ​Nie bierz za pewnik wszystkich złych opinii, które tu przeczytasz. ​Jestem przekonana, że praca, którą zaproponują Ci w tej firmie da Ci wiele satysfakcji i spełnienie na wielu płaszczyznach. Na pewno będzie stawiać przed Tobą wiele wyzwań, które wymagać będą zaangażowania. Jeśli włożysz w ją serce i chęci, długo będziesz przychodzić do niej z uśmiechem na ustach. Gwarantuje Ci, że jak tylko wejdziesz w strukturę organizacji i ją zaakceptujesz, paca w niedługim czasie stanie się Twoim hobby za które będą Ci płacić ;) Polecam z czystym sumieniem jako wieloletni pracownik działu marketingu i sprzedaży.

Pracownik Nowy wpis
@Asia

Jestem zdumiony, że nikt nie zatrzymał tej dziewczyny. Takiego Tytana pracy ta firma już nie zobaczy.

Czy Komandor ma ściśle ustalone godziny pracy?

. Nowy wpis

jest gorzeń niż źle, wieczny brak pieniędzy, po kątach się mówi, żeby szukać nowej pracy bo z tego już się nie podniesie firma, nawet na zwolnienie grupowe nie będzie pieniędzy.

Czy Komandor zatrudnia studentów?

Mikołaj

Tak, zatrudnia

sdfghjk

śmieszą mnie te cotygodniowe pogadanki, najpierw spujrzcie na siebie

Katarzyna
@sdfghjk

Niestety ale osoby niezwiązane z firmą a wchodzące tu na forum by uzyskać odnośnie jej jakieś informacje nie będą wiedziały o co chodzi w Twoim wpisie. Czy możesz napisać co to za cotygodniowe pogadanki i dlaczego Cię śmieszą?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Komandor spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Ta firma to jakiś dramat. Pieniądze, które oferują - smiech na sali. Pani prezes obsadza na stołeczkach swoje dzieci, a na innych chodzi i narzeka. Wiecznie niezadowolona. Ceny drastycznie poszły do góry, klienci nie przychodzą, a jak przyjdą to uciekają. Jak już ktoś zostanie to i tak nie jest zadowolony z efekty końcowego bo fachowcy wykonujący robotę maja gdzieś jaki będzie efekt końcowy, byleby oswoić robotę. Polecam uciekac jak najdalej.

Nie słyszałem od p Prezes złego słowa a raczej zawsze mogłem liczyć na dobre a syn z tego co wiem to nieźle zasuwa fizycznie. A Ci fachowcy to często odchodzą bo nie podoba się jak trzeba pracować Owszem jest ciężko i sporo pracy nowy dyro się stara i traktuje ludzi z szacunkiem

Moj staż pracy jest już spory a w tej firmie tez już kilka dobrych lat:) Jak wszędzie tak i tu zdarza się tzw. sądny dzień to i Prezes też może być niezadowolony - prawde mówiąc niekiedy to ma powody. Wśród pracowników są tacy którym zależy i są tam od lat co o czymś świadczy, ekipy też nie zmieniły się odkąd tam pracuje i raczej nie mają wolnych terminów. A były pracownik to uważa, że sporo wie o cenach, klientach i ich opiniach - kogo zatem poleca może skorzystamy

Króliku nie liż (usunięte przez administratora) odrazu widac kto to pisze! Zastanow sie i nad sobą bo ci odbiło

Kamil Król

To nie moje wypowiedzi. Nie muszę chować się pod nickiem, ponieważ nie wstydzę się swoich wypowiedzi. Używasz mocnych słów, a nie starcza Ci odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. Nie chowaj się i możemy spokojnie podyskutować na temat firmy. Pozdrawiam

hmm

@Były pracownik czyli ogólnie tylko ci po znajomościach są fajnie ustawieni w firmie?

Karol

Największy problem jest z chęci do pracy a raczej z ich brakiem więc pozostaje oczernianie firmy?

@Karol

Chęci są tylko jak się patrzy na decyzję zarządzających to wszystko opada... Wywyższa jacy się synuś jest dobrym tego przykladem. Straszny bałagan znów się robi.

@...

A co on takiego robi ze dzieje się taki bałagan? I czemu się wywyższa?

Wzroszony do lez

Czytajac pozytywne opinie o firmie jestem rozbawiony do lez.Mialem okazje pracowac w tej firmie,wiedz wiem o czym mowie.Co do zarobkow badzmy powazni sa naprawde mierne,atmosfera jest niedozniesienia wina lezy tylko po stronie pracownika.Podobno firma z przyjazna atmosfera rodzina ,,smieszne".Panowie warto sie zastanowic slyszalem ze ostatnim czasem zwolnili sie kilku dlugoletnich pracownikow.WARTO ZADAC PYTANIE DLACZEGO.

Łysy
@Wzroszony do lez

Z tego co wiem to odeszło paru. Jeden robił ze starym prezesem na lewo mimo zobowiązania się ze tak robić nie będzie, drugi poszedł w to samo miejsce bo pierwszy go pociągnął (mowil ze tam pracować nie pójdzie), a trzeci brał ze sobą co przykleiło mu się do ręki jednocześnie nie robiąc nic, a zarazem robiąc z siebie herosa ratującego firmę. Za tym trzecim nikt nie płacze, a niektórzy odetchnęli z ulga. Nie ma ludzi niezastąpionych, a jeśli ktoś chce wieszać psy i obrabiać każdemu dolną cześć pleców to nawet nie jest potrzebny. Ale wszystkim życzę sukcesów i oby zarabiali tyle ile chcą i swoją osobistością ulepszali świat;))

PB

Roboty dużo, czasem nie ma kiedy usiąść, ale atmosfera od kiedy jest nowy dyrektor(od ok 2 miesięcy) jest dobra. Człowiek rozumie problemy i ma dobre podejście do ludzi. Stanowisko dostał awansem, a nie jak stary prezes wszystko i wszystkich znajomosci. czasem wpadną nadgodziny. Pani prezes obiecuje nagrodę za obecne duże projekty. Jestem tu pare miesięcy i nie myśle o zmianie pracy.

Patryk

Ale to firma nadal działa na rynku czy jej nie ma ? Bo nie wiem jak rozumieć komentarz poniżej.

@Patryk

dziala jak najbardziej

Katarzyna
@...

No zgadza się - firma Komandor działa w sposób całkowicie normalny. Nawet w tym momencie prowadzi rekrutację - natknęłam się na tę informację, przeglądając jej stronę: https://www.komandor.pl/lodzkie/kariera Wymagają na przykład doświadczenia w stolarstwie i umiejętności obsługi podstawowych narzędzi stolarskich. A wiesz może, czy oferują tam jakieś szkolenia "na start"?

KTOŚ

Tragedia, firma się rozpadła, prezes zabrał ludzi a w Łodzi zostały tylko niedobitki. Płace poniżej przyzwoitości i ogólny bałagan delikatnie mówiąc. I uważajcie na tego z magazynu o dziwnym imieniu. NIE POLECAM

taki ktoś
@KTOŚ

zamiast oczerniać ludzi trzeba się wziąć do roboty. Udawanie wielkiego fachowca to żaden wyczyn :D

...

Czytajac te opinie mam wrazenie, że pracuje w innej firmie. Rozpada sie? To ciekawe z skad tyle pracy? Co do placy to jesli ktos pracuje jest dobrze wynagradzany jeśli ktosś się obija i chodzi po hali to czego oczekuje ? Kokosow?

Zdecydowanie lepiej

Dużo się pozmieniało jednak roboty przybywa i przybywa. Pietrzace się płyty nierzadko przerażają. Z $ nie jest źle chociaż każdy chce zarabiać zawsze więcej.

Maciej
@Zdecydowanie lepiej

A możesz napisać ile średnio się zarabia teraz? Dużo macie nadgodzin?

Omijać z daleka.

Tymoteusz

Przecież o to chodzi żeby dobrze zarabiać to przynajmniej firma zabezpiecza pracę!

Henry

Czy dobrze się wam pracuje w firmie? Czy dlatego przestaliście pisać?

Lepiej

Do Komandora poszukiwany jest Pracownik Ekspozycji w Salonie Firmowym, pieniądze może nie są jakieś najwyższe, ale też nie ma co ich żałować, jest okej

szukam

A wiecie moze gdzie osobiscie powinno sie zaniesc dokumenty? Nie widzialem ogloszenia teraz ale szukam pracy od 2 tygodni i probuje gdzie sie da

odradzam z pełnym przekonaniem

A odkąd to firma Komandor jest firmą rodzinną? To nie Blikle. A córka jest pozbawiona ambicji.

ciekawe

Gdyby Twój ojciec miał firmę też by Cię zatrudnił i to na dyrektorskim stanowisku.

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor - Łódź

• Jak się pracuje w Komandor?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komandor?

Komandor