TABEL GRUPPE
counter
2 58 85 5 1

fisik Nowy wpis

Byla kiedyś pewna (usunięte przez administratora) która miała wpisane na umowie dokładnie taką stawke, ile była warta jej praca czyli 0,00 Euro na godzinę. Tyle była warta. Robi teraz paznokietki w Zeicie.

pracownik Nowy wpis

Firma na poziomie swoich pracowników. Gdyby każdy chciał pracować a nie latać na kranka z byle powodu to zapewne byloby lepiej. A jak pracownicy to łgarze, często alkoholicy i z kryminalna przeszłością to firma kiepska.

kicker Nowy wpis
@pracownik

Coś w tym jest. Byle cieć chce zarabiać 20 euro na godzinę. Po niemiecku pół słowa nie powie, kultury za grosz tylko drzeć mordę i wymachiwać łapami potrafi.(usunięte przez administratora) Nie nauczysz poszanowania dla prawa i porządku. (usunięte przez administratora) Niestety taka prawda.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Dziewczyny jaki styl panuje w TABEL GRUPPE?

Kacper

@pracownik i nikt nie jest na umowę o prace ?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jamo
Nazwa działu: Produkcja

Szulajcie sobie lepiej inmej pracy tyllo nie w Tabel. Porażka.

Wersus

Omijajcie tą firmę z daleka Pseudo drukarnia. Zero szacunku do ludzi (usunięte przez administratora) na wpłatach. Praca po 12 godzin trzy tazy w tygodniu reszta dni tygodnia wolne bez pracy. Szok. Z daleka od nich

Martyna

@mario jakie masz dokładne doświadczenie z ta firmą?

@Martyna

Daj sobie spokój z ta firmą Posxukaj sobie nieuczciwego pracodawcę

TakNie1
@Replikon

Chcialem napisać .....uczciwego pracodawcę......

Daniel

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

@Daniel

Tak jesteśmy pewni z daleka od tej firmy

Maszynista
 Rekomendacja

mi sie podoba, trzeba miec troche pojecia technicznego i chec do pracy.

@Maszynista

Sam chyba nie wiesz co piszesz

Nazwa działu: Produkcja

Omijajcie tą firmę z daleka. To nie jest żadna drukarnia tylko paczkowalnia ulotek. Maszyny stare z demobilu zdewastowane. Żadnego poszanowania ludzi, większość pracownikow to Bułgarzy i Węgrzy. Praca po 12 godzin na 2 zmiany poniedzialek wtorek i środa. Pozostałe dni tygodnia kwitniesz na pokoju. Kaszubowski to (usunięte przez administratora) walą Cię na wyplacie jak tylko mogą jak zarobisz 900 euro za miesiąc to sukces. Omijajcie tą firmę z daleka chyba że ktoś ma dobrego prawnika który odzyska wasze ciężko zapracowane pieniądze Prawo pracy w tej firmie nie istnieje.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.

Czy w TABEL GRUPPE są szkolenia zewnętrzne?

Leszek

Podpowie mi ktoś jaka jest atmosfera i jaką umowę firma podpisuje?

Andrzwj

Też mnie interesuje stanowisko operatora maszyn. Ciężko się dostać? Jakie warunki pracy i jaka umowa? Pozdrawiam

SRF
Użytkownicy czekają na odpowiedź 297 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy ktoś ostatnio pracował lub pracuje dla Tabel GmbH jako "drukarz"-"operator maszyn i instalacji" w Bitterfeld-Wolfen ? Jeżeli tak to bardzo proszę o opinię i warunkach pracy ?

Dramat

Praca bardzo ciężka i nie jest to żadna drukarnia jedynie zbieranie ulotek maszyny zdewastowane. Nie polecam lepiej szukać innego pracodawcy praca po 12 godzin w pełnym biegu i wieczne pretensje ludzi co nie mają bardzo pojęcia co robią a prawdziwą drukarnie może widzieli na filmikach (usunięte przez administratora)

Kupa

Katastrofa, (usunięte przez administratora)

Kaszuba sztuba

Zlodzieje (usunięte przez administratora) nic więcej! Nie polecam wręcz zabraniam współpracy! Kaszubowski kawał drania jak i cała reszta tej firmy (usunięte przez administratora) jakich mało. Niech sami za darmo pracują w tej drukarni, banda oszolomow.

Kaszubowski penetrowski

Nie polecam,(usunięte przez administratora)

ANIA

podajcie telefon pracowałem w drukarnie chce wyjechac na stałe

Tak2Nie
Bronisław

Ostatnie opinie o tej agencji nieruchomości nie są zbyt pochlebne. Jeśli jednak chodzi o warunki mieszkaniowe, to nie zawsze są one w standardzie hotelowym, warto mieć to na uwadze. Podpisując umowę należy zwrócić uwagę na warunki zakwaterowania. Dodawajcie swoje opinie na temat wynagrodzenia, warunków pracy i opieki koordynatora. Czy macie podobne opinie do osób, które już zamieściły swoje komentarze, czy zupełnie inne?

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TABEL GRUPPE - Laatzen

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TABEL GRUPPE