Opinie o TABEL GRUPPE w Laatzen

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABEL GRUPPE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TABEL GRUPPE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABEL GRUPPE w Laatzen

Jak praca może teraz wyglądać w przypadku specjalisty ds. logistyki magazynowej? Od paru tygodni jest dostępna oferta na to stanowisko w sieci. piszą ze kobiety też maja szanse na robotę tam u nich. zastanawiam się czy jest zatem ciężko? wykonują identyczne zadania co Panowie?

Polus Nowy wpis

Ludzie co wy piszecie? Masz umowe podpisaną i robisz godziny. Jak ci sie nie zgadza to kup kalkulator. Robiłem w tej firmie akurat w rejonie Lipska, mój max to 2300 brutto. @Pracodawca

Jak w TABEL GRUPPE wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Nowy wpis

Firma placi na czas, warunki lepsze niz w innych agencjach. Pracuje przez biuro w Berlinie. Polecam

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TABEL GRUPPE? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Są tutaj wpisy, że umówiona stawka nie zawsze się zgadza. Aktualnie jak to wygląda? Pracował ktoś teraz i wypłata się nie zgadzała na niekorzyść pracownika? Za co dokładnie potrącane są pieniądze od pracownika ( ktoś pisał, że to co miało być darmowe okazało się potem płatne )?

Jakie wartości są cenione w TABEL GRUPPE?

Wanda

czy kwatera w ktorej mieszkales byla ok w tym Sorge chociaz? wczesniej duzo wpsominek ze chcoiaz to ok ale mało kto pisze o jakim mieście mowa

moi
@Wanda

10 min piechotą,ale kuchnia wyposażona tylko w mikrofalę i 2 palniki. Podobno inni dostali po ok 1,6 e ale z 2 tygodniami nocek. Na 23 12 nie mam nawet cetla co i za co potrącono. Na 7 pracowników potrafiło być 4 kierowników!!!!! w takim (usunięte przez administratora) nigdy nie robiłem. wisienka na torcie, jak się zwalniasz masz oddać nawet koszulki !!!!

Adrian Kołodziejczyk

Pracowałem w Tabell W mieście Biterfeld-Wolfen grobo ponad pół roku, po tygodniu zaczęłem szukac jakichkolwiek plusów tej roboty... Nie ma tam żadnego plusu. Obmija cię szerokim łukiem. AK (Władca Burzy)

Adrian S

Obiecali stawke wyższą, na pasku okazało się że dostałem najnizszą krajową, idąc do kierownika powiedział ze bede dostawał tyle ile on ma w komputerze i mam się z tym pogodzić, kwatera była by okej gdyby nie to że wszedzie prócz pokoju temperatura tyle co na dworze, i wszędzie alkoholicy, bywali i agresywni starsi Panowie, zakład pracy dramat wszedzie brud i smród, gorąco nie polecam z całego serca, nie dosyć ze cie oszukają to kwatera średnia a płacisz jak za hotel.

Adrian Kołodziejczyk
@Adrian S

Mi obiecywali przez telefon uczciwą stawkę... Finalnie różnica między umową słowna a finalna 2e. Kłamią, śmieją się ciężko pracującym ludzia w oczy.

Maja

Brak znajomości języka się do tego przyczynił? Nie dogadaliście się i doszło do nieporozumienia jakiegoś? Jak miałoby tak właściwie do tego dojść?

@Maja

Terz nie otszymałem wynagrodzenia z firmy Tabel .Za wszystko odciągneli pieniądze co miało być zadarmo Dostałem rozliczenie tylko 550 E.na papierze żadnej kasy na koncie banku do polski.

@Rafał49

550? a za jaki czas zatrudnienia? i jak mogło do tego dojść, co z umową? co ona w swojej treści może uwzględniać w zakresie tych konsekwencji finansowych?

@Maja

Przepracowałem tam od 2.11.2022.do 16.11.2022r. Dwa tygodnie.Dlatego tak krudko Poniewarz miałem wypadek w pracy na drugiej zmianie. Wezwano kartkę i przewieziono. Mnie na prześwietlenie i tego samego dnia wtuciłem w gipsie na hotel A następnie kazali szukać lekarza na terenie Bad SACHSA by dalej przedłużenie Chorobowego Nie znając języka niemieckiego jak miałem to ogarnąć Wtuciłem do polski by dalej kontynuować leczenie nogi po złamaniu. Tu w Polsce bywałam u ortopedy i lekarza rodzinnego leczenie zakończone było końce Marca Ale na zmianę pogody noga boli wiadomo że to normalne jak po złamaniu .

@Maja

Jeszcze Poniosłem koszty leczenia złamanej stopy .Zaszczyki badarze maście przejazdy do ortopedy. I BUL ZŁAMANEJ STOPY SPADŁ WARZĄCY KOŁO 40KG ELEMENT Z CHIINKI PRZY PRACY STEGO CO WNIOSKUJE MOJE WYNAGRODZENIE NA INNE KONTO WYSŁALI JUŻ NIE DO ODZYSKANIA MIAŁO BYĆ 15EŁ.BRUTTO NETTO CHYBA 12.40EŁ MIESZKANIE ZADARMO ZA PRZYJECHANIE DO NIEMIEC 100EŁ. ZA DOJAZDY Z KWATERY DO PRACY 100EŁ. ALE NA ROZLICZENIU CO MAM Z FIRMY BO TO SIĘ O TO STARAŁEM ZA WSZYSTKO ODCIĄGNELI NAWET ZA KLUCZE CO PŁACIŁEM KAŁCJE 30EŁ PRZY PODPISYWANIU UMOWY NAWET ZATO ZABRALI JESZCZE RAZ AGENCJE PRACY PRZED WYJAZDEM MUWIĄ INACZEJ JAK SIĘ DOJEDZIE NA MIEJSCE PRACY JEST INACZEJ JAK SIĘ COŚ PYTASZ TO DLA NIEMCÓW NIE WYGODNE PYTANIA.TY CHCESZ PIENIĄDZE. ZA DOJAZD ALBO ZA KOSZTY DOJAZDU Z KWATERY DO PRACY. ALE JA NAWET NIE DOSTAŁEM ŻADNYCH PIENIĘDZY 550EŁ ZA DWA TYGODNIE SUMIENNEJ PRACY Z ZEGARKIEM NA WYJAZD WYDAŁEM 3500 BY PRZYGOTOWAĆ AUTO NA WYJAZD JEDZENIE KOSZTY PALIWA JAKIEŚ EŁRO.ZE SOBĄ DO TEJ PRACY BYŁ WYMAGANY SAMOCHÓD I PRACA BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO.

RAF50
@Rafał49

Witam jest sprawa tego typu Pracowałem w Tabelu i prawdo podobnie byłem ubezpieczony Dostałem rachunek do zapłacenia z Niemiec z Kraken kasę za leczenie nogi to znaczy za karetkę i prześwietlenia który były robione prawie 700 EŁ To jak to jest przepracowane dwa tygodnie nie pokryło tego co Szpital robił chodzi o te badania czy tomograf komputerowy. Pieniądze zapłaciłem do 15 Czerwca 2023r Bo straszyli sprawą sondową . Dlatego pytam Jak to zrobić by tą sprawę wyjaśnić dlaczego musiałem to zapłacić

jakon589

Firma Tabel zostawia ukryte kamery w mieszkaniach pracowniczych, upublicznia tres rozmow telefonicznych, wiec jesli mieszkasz w mieszkaniu frmowym to wiedz ze robia Ci zdjecia pod prysznicem, jesli dzwonisz do managera to nagrywaja tresc rozmow. I to nie jest zart. Oszukuja na wyplatach. Dni swiatecznych nie wyplacaja. (usunięte przez administratora) firma. Lepiej nie rozpoczynac wspolppracy.

@jakon589

Nie mam pojęcia na ile prawdy jest w tej pierwszej części wypowiedzi ale nawet jeśli to z jakich przyczyn tego typu materiały miałyby być gromadzone? Do czego to potem potrzebne i w jakich okolicznościach ten fakt wyszedł, że o tym wiesz?

Michał t

Ja osobiście pracowałem na terenie huty salzgitter . Robota nie jest ciężka ale dosyć brudna choć to na hucie standard . Płacili przyzwoicie jak A taką robotę problem było mało godzin nawet nie vollzeit to byl . Dosyć długo czekaliśmy na ubrania robocze ale w końcu je dali i bardzo przyzwoite i płacili za pranie . Problem był z pracownikami z Mollerung lecieli w bambuko i zwalali na innych . A co to kierownictwa to Pan Kaszubowski konkretny facet poznałem go dopiero w ostatni dzień pracy . A szkoda bo bym został

Hanna
@Michał t

Jak długo pracowałeś tam? maja dodatkowo jakiś socjal, paczki świąteczne czy system premiowy ? Nie żałujesz ze odszedłeś?

@Hanna

Pół roku . Nic mi nie wiadomo o żadnych paczkach na święta itd . Z częścią ludzi na hucie nie da się pracować chodzi o 3 osoby i trochę o kierownika . Reszta jest ok . Co do odejścia mieszane uczuciA pracę mam cięższa ale lepiej płatną dwa rozlicza mnie system a nie jakiś człowiek na podstawie fałsz CH słów więc nie mogą mnie fałszywie oskarżyć że nie pracuje . Jednocześnie sami nie pracowali i robili rzeczy na szkodę firmy

@Michał t

Kolego odpowiedź na moje pytania

@Karol sz

Płacą w terminie . Urlopy wypłacają

@Michał t

Fajnie bez najeżdżania na kogoś

@Michał t

A jak wygląda robota w Peine ile płacą szychtlajterom timlajterom i aha czy czeba szperchac czy bo ja jestem noga z języka obcego . Czy jest dużo Polaków . ?

@Karol sz

Płacą euro więcej szperchac nie trzeba . A w Peine jest tak samo jak na hucie trochę czystsza robota

Karol Sz

Witam jestem tu przypadkiem .mam pytanie odnośnie tabel salzgitter do kolesia co tam robił jaka to jest praca i za ile czy to prawda że wypłaty się nie zgadzają i czy to nie płacą urlopu i czy rzucają po innych miastach obecnie pracuje w zeit firmę i mam dosyć rzucanya

Aleksandra

Ktos wspomniał o niewyplacaniu urlopów itp przez firmę :/ Ktos jeszcze miał taka sytuacje w pracy? Ciekawi mnie czy gdzieś ro zgłaszacie jako pracownicy?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TABEL GRUPPE?

Lojloj

Zależy od projektu. 12,50 Euro do 15/16 Euro można dostać. Byle z dala od Kaszuba. I Bitterfeld też z daleka omijać. Poza tym można spoko trafić. Kaszub plus Ribarics omijać z daleka. (usunięte przez administratora)

sucking
@Lojloj

Podobno najgorszy Objekt obecnie. Kazdy podwaja zyski za ten rok. Nawet najmniejsze. Wystarczy jedna osobe zmienic.Wystarczy dziwke sprowadzic. Ribarics gorsza od pandemii kurwaaa. Buaaaahaaa. Jakimi sukcesami moze Sie pochwalic Ribarics? Tym ile razy bierze do mordy . O (usunięte przez administratora) . Buahaahaaa

Aenka
@Lojloj

Dlaczego omijać z daleka Bitterfeld ?proszę o więcej informacji

blondi58

Kaszub to stary (usunięte przez administratora) Handlarz samochodow, ktory oszukiwal ludzi i mial proces i mial zakaz wykonywania tego zawodu, dlatego trafil do Tabel. Gdzie moze bezkarnie oszukiwac dalaj.

Izabela
@blondi58

A z czym wprowadzał ludzi w błąd konkretnie? Możesz dokładniej wyjaśnić?

lala 55
@blondi58

Kaszub, znany wszystkim bywalec domow publicznych, grubych bab i cyckow, Donosiciel, oszust, w twarz obiecuje obraca wielka (usunięte przez administratora)i klamie. Z dala, z dala. Szkoda czasu, lukiem omijac. Nie placi urlopow, swiat, nie ma godzin bo idiota nie ma zielonego pojecia co robi. Z dala, z dala. Niszczy ludzi.

@lala 55

A są przepraszam jakiekolwiek dowody na to co tutaj piszecie?

lala 56
@Maja

Nie ma. Wszystko zawiscia psychicznie chorych ludzi powodowane.

@lala 56

Czyli że to wszystko nie jest do końca prawdą?

Czy w TABEL GRUPPE zatrudniani są obcokrajowcy?

Murzaje juz nawet :D :D :D a przepowiednia mowi, najpierw dunkle a potem koniec swiata ;D

Buraki

Z calego serca NIE POLECAM!! Załatwić cos w tej firmie graniczy z cudem o nic nie można sie doprosic nikt nic nie wie nikt nic nie widzial! Porazka jednym slowem najgorsza firma jaka znam!

Ojojoj
@Buraki

Zgadzam się ja też nie polecam , dobrze wam radzę trzymajcie się od tej firmy z daleka!!! Miałem z nimi do czynienia , to jest jednym słowem katastrofa !

ajajaja
@Ojojoj

Skandal. Omijać szerokim łukiem. Wieczne pretensje i wyzywanie w tym kurwidolku Bitterfeldzie. Co chwilę katastrofa. Ale trzyma węgierska kochankę w biurze , żeby chodzić na greckie kolacyjki razem a potem ona mu ssie jaja. O czym sama opowiada. Szkoda nerwów.

Olala

(usunięte przez administratora) dogaduje się tylko z (usunięte przez administratora). Na ostatnim projekcie tak się świetnie dogadywali i tak owocna była to współpraca ze po niecałych czterech miesiącach ich wykopali stamtąd. Dosłownie zamknęli im drzwi przed nosem i zabronili wstępu. I ona nawet nie wiedziała że od miesiąca ogłosili bankructwo chociaż oficjalna informacja już w necie była. Fantastyczny team. Brawo brawo.

Lhjjhhh
@Olala

Yupi yupi, yupi yupi. Znów nie zdążyli na czas. W sumie to chyba już 11 raz w tym roku. Naprawdę dobry rok :D Pana Prezesa

Supisupi
@Lhjjhhh

Do 15 razy dociągną do końca roku. Ribarics potrafi. Na Feragach obrót o połowę !!!niższy niż w zeszłym roku. Nie przez pandemię tylko przez Ribarics. Nawet październik w zeszłym roku byl dwa razy !!!! lepszy. (usunięte przez administratora) Nie ukradniesz. Ribarics nigdy nie będzie w stanie zbliżyć się do jakiegokolwiek poziomu. Co (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora) jednak. Zawsze i wszędzie.

zainteresowany

Ile zarabia operator maszyn w Bitterfeldzie?

Rudddi
@zainteresowany

Maszyniści 15 Euro. Pozal się Boże koordynatorzy / Schichtleiterzy podobno 4 tys. Euro. Chociaż pojęcia o niczym nie mają.

Ciule

Ponad setka ludzi przewinela sie od lutego w Bitterfeldzie. Nikt nie chce juz pracowac od kiedy nowe kierownictwo sie pojawilo. Wynajeli sobie w lutym hotelik razem z kochanka, ktora zwierzala sie swojej psiapsiolce z produkcji ze musi punktualnie wyjsc z pracy bo musi jeszcze obciagnac:). Cztery razy nie dotrzymali terminow od lutego. Jak wroci Ribarics do konca roku z dziesiec razy nie dotrzymaja. A tak bylo fajnie w lutym... Kaszubowski spotkania organizowal, pizze nawet dla ludi kupowal bo myslal ze taki jest sprytny, ze potrafi kontynuowac to co sie wczesniej udalo osiagnac. UUuupsss do trzeba miec dobrych ludzi a nie wegierska obciagare.

Jo, jo.... Jedyny "Job" na którym zna się Ribarics to "Blowjob" :D:D:D

haha

buaaahaaaahaaa K. zgrywa wielkiego cwaniaka z obrzydliwą kochanką. Nawet przyzwoitej kochanki nie znalazł. Buaahaaahaaa Byle cieć ma lepszą buahhhaaahaaa

Jakie godziny pracy obowiązują w TABEL GRUPPE?

Cyc

Zalezy kogo. 11 godzin robole. Wielki manager normalnych godzin pracy nie uznaje i o punktualnosci nie slyszal. To nie normalny zaklad gdzie nawet manager pracuje od .. do.. Jego wegierska dupodajka tez przylazila jak chciala. Wielkie obwisle cyce najlepiej w tej firmie dzialaja. Wtedy zostaniesz prawa reka na wszystkich projektach. Chociaz wszystkie i tak szlag trafi.

Mario

Pan K jest człowiekiem który ma rodaków gdzieś głęboko,jak szefem był pan Funke było dobrze.Ludzie którzy pracowali po 5 lat zwolnili się jak pan K objął rządy.Nie polecam tej firmy.

...
@Mario

Wyslali K na polnoc? hahaha bo w innych regionach wszystko już rozwalił. K to nie manager ale zwykły oszust. Szczescia do interesow juz od kilku lat nie ma. Wyjatkkiem byly jeszcze obiekty zarzadzane przez rodakow. Ale postanowil sprowadzic wegierska (usunięte przez administratora)Rozwali i polnoc... 2 miesiace mu to zajmuje ostatnio.

Zostaw merytoryczną opinię o TABEL GRUPPE - Laatzen

• Jak się pracuje w TABEL GRUPPE?

Zobacz opinie na temat firmy TABEL GRUPPE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABEL GRUPPE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TABEL GRUPPE