TABEL GRUPPE

Laatzen

Opinie o TABEL GRUPPE

Maja

Czy ktoś współpracujący z TABEL GRUPPE pracuje w fabryce czekolady lub pracował w ostatnim czasie? Może opowiecie o swojej pracy i zamieszkaniu użytkownikowi @wawrzyn 75? Jak Wam się współpracuje z agencją?

wawrzyn 75

Witam, czy może ktoś napisać coś o fabryce czekolady w Wustermark, jak wyglądają mieszkania na czym polega praca, z góry dziękuję

Maja

@Xxxxxxxtui przed wyjazdem TABEL GRUPPE poinformowało Cie ile będzie kosztował nocleg? To ważna informacja dla osób wyjeżdżających za granicę. Powinniście to wiedzieć przed wyjazdem. A jak z dojazdem do pracy?

Maja

Pracujesz w TABEL ZEITARBEIT GMBH? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie oraz tego co najbardziej lubisz w swojej pracy.

A

Zastanawiam się czy można się tutaj w tym momencie jakoś zatrudnić, ogólnie szukam pracy na cały etat i mam nadzieję, że coś takiego się tutaj znajdzie

grizli72

Witam gdzie mieszkaleś ? w hotelu w Twiscie ? ja odszedłem po 2,5 miesiacach czekam teraz za AZK i świadectwem pracy .Zdecydowanie nie polecam tej agencji

Kasia

A co robiłeś, gdzie pracowałeś?

Wlodi

Nie polecam nikomu wyjazdu z tej agencji bo to porazka szkoda nerwów i waszego czasu z biura opowiadają takie bajki ze powinni pracować w dobrannoce Nie Polecam!!!!

stefan

JA pracuje wraz z dziewczyna przez ta firme i nie jest zle, tylko zamiast rzucac sie jak kilka osob wystarczy porozmawiac z szefostwem ;) nam udalo sie dostac wiecej godzin i jestesmy zadowoleni, jak mamy Problem idziemy do szefa, albo dzwonimy do biura i wszytsko jasne. Ja nie wiem ludzie nie rozumiem tych waszych komentarzy,,,,, kazdy chcialby zarabiac 14€ na h ale bez jezyka hej badzmy realistami. Ja pracuje tu i szczerze polecam

natalia
@stefan 23.03.2016 11:01

Zgadzam sie Swieta racja tez pracuje w tablu I jestem zdaolona

my para

jesteśmy parą pracowaliśmy przez ta agencje i nie polecamy nikomu dlatego ze za takie wynagrodzenie to szkoda jechac i warunki mieszkalne dramat ,chyba ze ktos nauczony do warunków w piewnicy w domu to bedzie chwalił tu i jeszcze 250 e ,kochani są lepsze agencje szukajcie a znajdziecie jak my ,teraz nam sie udało mamy lepsze zarobki tam 650e hehe a teraz mamy 1.160 e netto. druga rada szkolić jezyk ,każdy ma swoje zdanie ale takie jest nasze i innych jak wyzej :)

madzia

nie polecam wyjazdu z tej agencji szkoda waszego czsu itp

polecajacy09

Pracowalem poprzez firme Tabel ponad rok i zlego slowa nie powiem pieniadze na czas,zaliczki w razie potrzeby ,stale wsparcie rekruterow i biura,pomoc w sprawach zwiazanych z ksiegowoscia staly kontakt z Pania (usunięte przez administratora)wiec sie dziwie czytajac Wasze opinie nawet w weekend moglem liczyc na wsparcie .. ja z czystym sumieniem polecam firme Tabel :)

kasia

pracowałam przez tą agencje niby nie było tak zle ale bywalo i gorzej czy tak czy tak to juz wiecej bym nie pojechala przez ta agencje i z rekna na sercu nie polecam

karolina

nie polecam kochani nikomu ani wrogowi przez tą agencję całą jechać jest duzoooo innych i lepszych

mimka88

Witam! otrzymałam oferte pracy od tej firmy prze pakowaniu słodyczy w Hamburgu wyjazd 10 lutego bardzo proszę i informację czy ktos sie tez tam wybiera w tym czasie?

dorota

płacą dobrze,a w Polsce to grosze miałam.

renia

kochani drodzy nie polecam tej firmy nikomu szukajcie inne agencje ( usunięte przez administratora )

Roxinet

Pracuję w Tabel od października 2015 i jestem zadowolona. Tutaj jest spokojnie, nie tak jak w poprzednich firmach. Atmosfera w drukarni jest przyjazna, przełożeni i szefostwo miłe. Może nie ma wielkich kokosów ale teraz staram się o wyższe stanowisko więc kasa też będzie większa. Z koordynatorem nie ma problemów, jest dostępny i co trzeba to pomaga. Mieszkania są OK, czyste i ciepłe. Ja trafiłam w dobre miejsce, ale jak widzę po opiniach nie wszyscy tak maja. Przykro mi z tego powodu. Pozdrawiam Oksi.

Sab
@Roxinet 21.01.2016 18:25

Witam, pisze Pani ze w tej drukarni co pani jest, to jest dobrze. Prosze mi napisac w jakim jest miescie.

nowa

Rozumie że czasami mogą zachodzić różne zmiany nie zależne od pani ale wtedy wystarczy poinformować o zmianach.Jako firma rekrutująca jesteście bardzo nieodpowiedzialni.Przy każdej rozmowie zapewniała pani że wyjazd jest pewien a teraz dzień przed wyjazdem informuje że ma komplet.Czy to taki problem poinformować wcześniej o zmianach?A może gdyby telefon był wykonany z tego numeru co zawsze to nadal pani by nie odbierała?

Trouble

Tez pracowałam dla nich w drukarni i z godzinami to faktycznie było różnie czasami 5.5 a niekiedy 11.5. Z przerwami trzeba było się organizować i jak się ludzie zoorganizowali i powymieniali na maszynach to wtedy wszyscy przerwy mieli. Wszystkie godziny mi zapłacili a po odjęciu mieszkania 250euro( w pokoju z 2 dziewczynami 6 osób na mieszkaniu) wychodziło około 700 do około 900euro na rękę Wszystko zależało od podatków ubezpieczenia i ilości nocek przepracowanych w miesiącu.Praca w drukarni wiąże się z dość dużym chałasem oraz powietrze jest bardzo suche więc trzeba dużo pić, ale wolno mieć przy sobie butelkę z napojem. Maszyny wytwarzają też sporo ciepła więc żadne bluzy w pracy niepotrzebne( przynajmniej tym którzy pracowali bo teamleiterzy zawsze chodzili w bluzach). Jeżeli chodzi o koordynatorów to nasz akurat bardzo dużo pomagał. Raz nawet przyjechał po nas o 4.30 rano i ściągnął nas z autostrady jak nam się samochód zepsuł w drodze powrotnej z nocki.Holował nas pożniej 13km do domu.

szerwoodd

Witam, z firma Tabel współpracuję od 6 miesięcy. Moim rekruterem byl Pan Kaszubowski. Na mieskcu w biurze podpisalismy umowę (ja i moj facet) w obecnosci tlumacza, wszystko co w umowie to i w rzeczywistosci. W pierwszym miesiacu mnie tez przyznali 6 klase podatkową, ale to tu nic dziwnego, wystarczy przejsc sie do Finanzamt i sprawe wyjasnic. Pieniądze się zgadzają, warunki mieszkaniowe, jezeli mieszka sie w mieszkaniu pracowniczym, w porządki, cena wcale nie wygórowana. Kontakt z koordynatorem telefoniczny i mailowy - zawsze kiedy czegos potrzebuje. Ubezpieczenie, meldunek - otrzymalam pomoc koordynatora przy zalatwianiu tych spraw równiez... Nic tylko pracowac :)

kkk

Hej kiedy masz wyjazd bo też mam propozycję od tej firmy na styczeń

kuba

witam dostealem oferte proacy od tej firmy mam w niedalekim czasie wyjechac jest sens po takich opiniach niektorych osob ?

nnn

Mieszkanie ok czysto cieplo wyposarzona kuchnia praca ogólnie nie jest ciezka ale pracujesz jak narazie tylko od wtorku do piątku

Dninja

Lun ja pracuje

rover
@nnn 01.11.2015 15:37
Lun ja pracuje

Witaj, Jakie warunki pracy są w drukarni i ogólnie warunki mieszkaniowe jakie oferuje agencja ?? Pozdrawiam

lun

Witam otrzymałem oferte pracy w drukarni w Erfurt pracował tam ktoś?

adia

no wlasnie widze ze plusem jest ze pani dzwoni i non stop pyta. oni poszukuja osob zdecydowanych, ktore jak skladaja swoja aplikacje sa pewne. a wiem ze kontakt jest z ta firma i rpaca generalnie ok. co sie nie zdarza za czesto jak sie czyta i slucha innych. ale czy oni czesto wystawiaja jakiekolwiek oferty pracy?

lun

2 tygodnie temu wysłałem aplikacje o pracę na produkcji po 2 dniach zadzwoniła Pani z pytaniem czy jestem zdecydowany i kiedy mogę jechać,od tamtej pory Pani dzwoni co 4 dni z pytaniem czy nadal jestem zainteresowany i czy termin wyjazdu który jej podałem jest nadal aktualny i jak będzie miała ofertę to zadzwoni.Czy ktoś też tak miał ?

prezesiatko

ej ja tem uwazam,ze firma jest ok placa na czas, pomagaja z dokumentami,telefony .. ludzie bykl ktos w tym biurze Oni maja 100 telefonow na minute;/

robert

ja mam dobre wspomnienia

nina

czy ktoś współpracował z tą firma? jakas opinia?

Zostaw opinię o TABEL GRUPPE - Laatzen

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABEL GRUPPE