Sąd Rejonowy

Wrocław

Opinie o Sąd Rejonowy

sdfghj

hej wszystkim z tego co wiem to teraz Sąd Rejonowy w Rybniku poszukuje stażysty- pracownika oddziału finansowego w Rybniku, widzę że opinie do tej pory nie były jakieś pozytywne aczkowiek byłby one wstawiane dosyć dawno temu więc mam nadzieję że coś od tamtego czasu się zmieniło oczywiście na lepsze..

Marna płaca, dużo obowiązków i bardzo duża odpowiedzialność. Nie szanują nowego pracownika, nie dają mu szans na rozwój i wymagają szybkości i bezbłędności wykonywania zadań jak od pracownika z 10letnim doświadczeniem. Wystarczy spędzić na korytarzu tego sądu jeden dzień żeby zobaczyć, że pracownicy żyją plotkami, obgadywaniem innych i tajnymi romansami.. porażka. Niby sąd.. ale jak to się mówi, pod latarnią jest najciemniej.

Zostaw opinię o Sąd Rejonowy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sąd Rejonowy