Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka

Lubin

Opinie o Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka

kasia

Możesz aplikowac może na poczatek na hale do nich na produkcję, podejrzewam, że masz wieksze szanse na to niz na układanie ich :)

Becia

Niewiele można powiedzieć o tej firmie. Moze tylko tyle ze ich reklame widać z daleka a wykonanych prac nawet z lupą ciężko znaleść. knuje na boku, jakby kogoś wykołować, nic nie zrobic, napić się ale zarobić. Za każdym razem to samo.

klient

brak profesjonalizmu, ciągłe reklamacje. brak poważnego traktowania klientów, brak rozsądnego zachowania- dziecinada, pijaństwo- od panów czuć alkohol. nie polecam.

Wole firmę która wywiązuje się z reklamacji jak firmę która ciągle zmienia nazwę jak zaczynają się reklamacje np. PJ.posadzki.

posadzki

firmy nie polecam.Ponieważ [usunięte przez moderatora] nie ma pojęcia o posadzkach i tylko ma cyfry przed oczami a nie wiedzę jak to robić. polega na jednym pracowniku, który ma tylko ciut ciut pojęcia o tych posadzkach i tylko w tedy gdy nie pije i nie ćpa ma przejrzystość jasną lub coś takiego a reszta jej kadry to teoretycy na stażu , którzy lizneli tej pracy u niemca i gdyby nie pili alkoholu non stop toby cokolwiek wiedzieli jak wykonać porządnie posadzkę.a po za tym nie mają podstawowego sprzętu do wykonania tych posadzek Firmom podpisującym umowę z nimi życzę powodzenia z realizacją jej wykonania. Sprzedając na giełdzie drobiazgi a wykonywać poważne zlecenia to chyba za dużo nawet jak dla nich nie mając podstawowego sprzętu do wykonania zlecenia chyba, że mieszadłami ręcznymi to max 120m2 i nic po za tyma nie na każdą posadzkę można lać magnezyt..podsumowanie!!!! [usunięte przez moderatora] niech wróci na giełdę i zajmię się tz. sprzedażą trampków i td tam ma na pewno sukcesy. a[usunięte przez moderatora]niech się nie puszcza z[usunięte przez moderatora] żeby się dowiedzieć gdzie ma kontakt na budowę i Go szkalować.oraz udawać oddaną byłą [usunięte przez moderatora]

Lubecki

zna ktos moze te firme? Czy ktos ma jakies zdanie na temat sprzedawanych usług? Czy mozna te firme polecic?

Zostaw opinię o Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka