Elpie

2.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Elpie

Pytanie Nowy wpis

Czy Elpie organizuje staże dla studentów?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Tak, można odbyć u nas staż. Zapraszamy do kontaktu.

Jaś Nowy wpis
Kandydat

Jakie zarobki ma kosztorysant elektryk? Jakie obowiązki? Jaka umowa? Może nr tel. do obecnego/poprzedniego kosztorysanta?

Nowy wpis

Pracodawca

@Jaś

Wysokość wynagrodzenia zawsze uzależniona jest od posiadanej wiedzy i doświadczenia. Pozostałe informacje znajdują się w ofercie pracy. Jeżeli jest Pan zainteresowany to zapraszamy do złożenia swojego CV.

Aneta

@monter a możesz zdradzić swoje zarobki?

Irek

Czy aktualnie można liczyć, że firma prowadzi rekrutacje? Jakieś dodatkowe info przydałoby się.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Elpie się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Patryk

A dobrze fachowcy zarabiają? Dostają wynagrodzenie od zlecenia?

Monter
@Patryk

Dobrze zarabiamy. Najważniejsze, że wszyscy na umowie o pracę, wszystko na legalu a nie minimalna a reszta pod stołem. No i kasa zawsze na czas.

Irek

Firma niekompetenta brak zorganizowania. Brak profesjonalnego sprzętu Nie dotrzymuja podanego terminu. Do 14.00 miał być wyłączony prąd a był do godz 18.00 Jeden pracuje reszta tel dyskusje . Brak konkretnej odpowiedzi i wiedzy Firma nie godna polecenia

Pan Krzysztof
@Irek

Sam jestem mieszkańcem danej miejscowości w której odbywały się pracę, i byłem świadkiem jak niektórzy ludzie tacy jak Pan tylko przeszkadzali chłopakom pracę którzy wszyscy zaangażowani by jak najszybciej wróciło wszystko do porządku dziennego, ale nie tylko chodzić i dogadywać, zdjęć narobili wszystkiemu i wielcy fachowcy co znają się przecież najlepiej, i zero wyobraźni że jakby coś poszło nie tak mogło by się skończyć prawdziwymi awariam, właśnie przez takie zachowanie niektórych ludzi co pokazali. Ja oceniam że Panowie uczciwie pracowali i to fakt, przeciągneło się, było to trochę uciążliwe, i paraliż lekki, nawet ze względu na porę roku i długość dnia, ale przecież to nie koniec świata. Ciekawe co by było jakby przez warunki pogodowe nie było by 2-3 dni prądu, sprawa do sądu przeciwko Matce Naturze...

Ryszard

@Irek Chyba nie jesteś pracownikiem firmy skoro tak napisałeś. Polecam firmę!

Olek

Może ileś lat temu nie było dobrze, ważne, że teraz dobrze się pracuje.

elpie

pracowalem ponad rok mile wspominam nie podzielam ostatniego wpisu o tej firmie

Aleksandra

Ostatnia opinia o firmie Elpie pojawiła się na forum aż 10 lat temu! Czym spowodowany jest ten brak Waszej aktywności od tamtego czasu? Czy firma normalnie funkcjonuje? Patrząc na stronę internetową firmy - wygląda na to, że tak; co więcej - wciąż poszukiwane są osoby do pracy w tym miejscu. Aplikować można poprzez specjalny formularz: http://www.elpie.com.pl/?id_w=6

Miki

Firma działająca w strukturach lat 80.Niesłowność i brak kultury to główne założenia zarządzającego tam człowieka[usunięte przez moderatora]Ogólnie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Elpie - Lublin