Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn

Więcbork

Opinie o Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn

meeeeeda

Witam jak tam sytuacja w firmie? bo zacząłem rozmyślać nad tą firmą widzę ,że opinie są różne. Mógłby ktoś się jeszcze wypowiedzieć? ile aut? gdzie jeżdżą? itp?

Aneta

Czyli jak widać - opinie o pracy są tu mocno podzielone. @O a jak wygląda sam system pracy? Ile się jeździ, jak wpadają te zlecenia? Ile ma się wolnego podczas typowego miesiąca?

o

O ja jezdze 3/1 ,sa ukraincy jak w wielu firmach , ale o magnesie nie slyszalem , ale z tego co wiem to daf od 2011r 105i 106 chyba nie jedzie na tym . Auta maja 5 lat 2012 najstarsze euro3 ,1 pod wanna (to padlina ? wiodzialem jak niekturzy jezdza ze po jednej trasie zderzaki i stopnie do wymiany a to wnia szefa ? pewnie tak bo oslow do pracy przyjol co nie potrafia jedzic tylko bzdury piac ) . Do tankowania i oplat mam 3 karty tak ze gotowka zbedna . Mi tu dobrze kasa tak jak mowil Ed tak placi auto mam swoje bez zamian robota ok , kolega tez tu pracuje

Nikt

Tak kolego masz racje Edmunt lubi gadac na swoj temat jaki on jest och i ach jaki platnik z niego jest fajny gosc do pogadania nie do wspolpracy wiem co mowie i kolega tez.. Ukraina i Bialorus u pana Edmunda. Jak jesres na podworku to jest fajnie a potem slyszysz RADZ SE SAm!! To nie jest nic fajnego na dalekiej francji gdzie na droge dostajesz 50e na koszty. Fajna firma niena co he he pozdrawiam szefostwo pania Kornalie i Edmunda

Kris

Zeby to czytali. Potencjalni pracownicy to najpierw musza znac jezyk polski a ram u Edka sama ukraina to niebardzo z nowymi komentarzami. Firma fajna magnes to podstawa jezdzilem przezylem i podziekowalem. Edek fajjny gosc duzo gadac lubi i narzekac na innych a przedewszystkim to lubi glupoty gadac i sie przechwalac. Francja po landzie i niemcy tak samo wyznacza trasy kturymi trzeba u niego jezdzic. Daf fsjne auto ale edzika to padlina jest pozdrawiam he he

Aneta

Brakuje aktualnych informacji dotyczących Bordiehnu. Czy potencjalni pracownicy mogą tutaj liczyć na jakieś zatrudnienie? Jeśli czytają to aktualni pracownicy dajcie znać innym, żeby wiedzieli czy mają tutaj czegoś szukać, czy nie.

Aneta

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się co najbardziej lubisz w swojej pracy.

DAF

benda 2 miejsca od nowego roku bo dokupili aut

Gad
@DAF 18.12.2016 11:35
benda 2 miejsca od nowego roku bo dokupili aut

To super. masz może emeil , bym podanie wysłał

Gad

hej szukają kierowców ? nie wiem czy tak do nich odzywać się

er

@pol no nie nie szukają ale pzeciez zawsze trzeba po prostu sledzic storne intertowa ich nigdy nie wiadomo tak na prawde kiedy się cos nowego pojawi..

@er 30.09.2016 16:23

Poprawiło sie coś u nich z płacą i traktowaniem ludzi ?

kierowca

Jeżeli chodzi o transport to zaproponuje Chojnice, jest kilka b. dobrych firm, gdzie weekendy sa wolne, miedzynarodowy, 5 500zł netto, a tu? można pomarzyć :)

On

Pol- nie ma premiowania w tej firmie, jak coś z twojej winy pójdzie nie tak / awaria auta i idące za tym wysokie koszty naprawy, spóźnienia / to wówczas pójdzie to z Twojej kieszeni. Tak Cię właściciel doceni :)) Czy terminowa wypłata ? Tak

On

Idźcie, spróbujcie, przekonajcie sie sami i zobaczycie. Ja byłem, spróbowałem, przekonalem sie i dziękuje.

Józek

Spróbować można to fakt,ale nie w tej firmie,nie róbcie sobie nadziei.(usunięte przez administratora)Stanowczo odradzam. Pozdrawiam

man

Wie ktos moze czy szukaja kierowcow ? Podobno zwiekszyli tabor .Rozmawialem kiedys z kierowca na parkingu to zarobki przyzwoite i auta w miare nowe.

PRAWDA

Należy pamiętać, że negatywna opinia, która zawiera konkretne zarzuty powinna być umocowana w dowodach. W innym wypadku nie możemy pozwolić, by dobre imię pracodawcy było szkalowane.

Bolek

kto tam 10 lat jezdzi? ukraincy? nikt tam tyle czasu nie wytrzymal. (usunięte przez administratora)

15 aut???heheh

DAF

Witam ja pracuje rok w tej firmie i nie jest zle kasa na czas , jezdze 4/1 . Pracowac trzeba bo przeciez za darmo nic nie ma auta w miare nowe w wiekszosci DAF 105 wiadomo czasem trzeba cos pokrecic np klocki za to mam dodatkowa kase . Kolega pewnie plandeke podarl i szef mu kazal skleic i bardzo sie obrazil , w firmnie gdzie wczesniej pracowalem , to szef na moj koszt caly bok wymienil a bylo z 40cm rozpruta.

Siostra
@DAF 01.05.2015 05:38

Żal mi was siostry to co piszecie jest żałosne i jakoś się nazywa !!! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn - Więcbork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn