Boutique Hotel`s

Opinie o Boutique Hotel`s

Luiza

Pewnie ktoś zapomniał dodać o tym co dochodzi do tej podstawy?

Info

Nie polecam. Umowa o pracę z najniższą krajową, premie na umowach zlecenie. Pracodawca nie docenia pracowników odpowiedzialnych, rzetelnych i dbających o miejsce pracy. Pani dyrektor traktuje ludzi "z góry ", czasami wręcz patrzy na pracowników niższych rangą z obrzydzeniem. Ma się za kogoś lepszego, a prawda jest taka, że niejednokrotnie wykazuje się brakiem wiedzy na temat pracy w hotelu. O audytorce wewnętrznej nie wspomnę, Pani ta ma najprawdopodobniej etat ze względu na znajomości, bo nie zna się ani na chemii hotelowej, ani na naprawach technicznych.. O znajomości języka obcego zapomnij, a zarabia więcej niż pokojowa, która angielski podstawowy musi znać. Podejście pracodawcy jak nie Ty to masa ludzi z Ukrainy na Twoje miejsce się znajdzie. Wymagania, wymagania... A przy tym jak najmniej zapłacić. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować dobrych pracowników i starać się żeby nie uciekali. Byle jakiego pracownika łatwo znaleźć, ale dobrego i szanującego miejsce pracy obecnie można że świecą szukać.

Zuzanna

Pracowałeś lub byłeś kiedyś związany z firmą Boutique Hotel`s?Napisz nam swoją opinie na temat tej firmy, chętnie dowiemy się o kwestii premiowania pracowników u tego pracodawcy? Napisz również co sądzisz o atmosferze i warunkach pracy? Zapraszam was do pisania nowych opinii w tym wątku.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Boutique Hotel`s? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zawiedziona

Odradzam ! Lepiej iść na kasę do supermarketu narobi się człowiek mniej i więcej zarobi. Hotele przerobione ze starych budynków wieczna obawa, że coś się zaraz zawali. Goście pretensjonalni ale nie ma co im się dziwić - nie chce mi się nawet wymieniać czemu. Niestety managerowie od wszystkiego nie mają pojęcia o niczym ale są uprzejmi i wiecznie uśmiechnięci. Awanse tylko dla znajomych Pani Dyrektor.

Kudłacz

Hm. Szału nie było. Zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo w pracy. Ale wypłata na czas:)

miszon

praca w tej ..firmie to porażka! NIE POLECAM...

Zostaw opinię o Boutique Hotel`s - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boutique Hotel`s