Boutique Hotel`s

Łódź

Boutique Hotel`s

Opinie o Boutique Hotel`s

Zuzanna

Pracowałeś lub byłeś kiedyś związany z firmą Boutique Hotel`s?Napisz nam swoją opinie na temat tej firmy, chętnie dowiemy się o kwestii premiowania pracowników u tego pracodawcy? Napisz również co sądzisz o atmosferze i warunkach pracy? Zapraszam was do pisania nowych opinii w tym wątku.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Boutique Hotel`s? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zawiedziona

Odradzam ! Lepiej iść na kasę do supermarketu narobi się człowiek mniej i więcej zarobi. Hotele przerobione ze starych budynków wieczna obawa, że coś się zaraz zawali. Goście pretensjonalni ale nie ma co im się dziwić - nie chce mi się nawet wymieniać czemu. Niestety managerowie od wszystkiego nie mają pojęcia o niczym ale są uprzejmi i wiecznie uśmiechnięci. Awanse tylko dla znajomych Pani Dyrektor.

Kudłacz

Hm. Szału nie było. Zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo w pracy. Ale wypłata na czas:)

miszon

praca w tej ..firmie to porażka! NIE POLECAM...

Zostaw opinię o Boutique Hotel`s - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boutique Hotel`s