Boutique Hotel`s
counter
1 16 12 5 1
Daria Nowy wpis

Czy tylko narzekać potraficie? Czas dla firm z tego sektora jest dramatyczny, to walka o przetrwanie i utrzymanie pracy dla ludzi.

TakNie1
Pytanie Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Boutique Hotel`s?

Dora. Nowy wpis
@Pytanie

Nie ma benefitow .Umowa na najniższą krajową. Reszta na umowę zlecenie ,o ile jest jakaś reszta.

Mateusz Nowy wpis

Jak hotel radzi sobie podczas pandemii?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 421 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Boutique Hotel`s?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Luiza

Pewnie ktoś zapomniał dodać o tym co dochodzi do tej podstawy?

Info

Nie polecam. Umowa o pracę z najniższą krajową, premie na umowach zlecenie. Pracodawca nie docenia pracowników odpowiedzialnych, rzetelnych i dbających o miejsce pracy. Pani dyrektor traktuje ludzi "z góry ", czasami wręcz patrzy na pracowników niższych rangą z obrzydzeniem. Ma się za kogoś lepszego, a prawda jest taka, że niejednokrotnie wykazuje się brakiem wiedzy na temat pracy w hotelu. O audytorce wewnętrznej nie wspomnę, Pani ta ma najprawdopodobniej etat ze względu na znajomości, bo nie zna się ani na chemii hotelowej, ani na naprawach technicznych.. O znajomości języka obcego zapomnij, a zarabia więcej niż pokojowa, która angielski podstawowy musi znać. Podejście pracodawcy jak nie Ty to masa ludzi z Ukrainy na Twoje miejsce się znajdzie. Wymagania, wymagania... A przy tym jak najmniej zapłacić. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szanować dobrych pracowników i starać się żeby nie uciekali. Byle jakiego pracownika łatwo znaleźć, ale dobrego i szanującego miejsce pracy obecnie można że świecą szukać.

Tak3Nie

Zuzanna

Pracowałeś lub byłeś kiedyś związany z firmą Boutique Hotel`s?Napisz nam swoją opinie na temat tej firmy, chętnie dowiemy się o kwestii premiowania pracowników u tego pracodawcy? Napisz również co sądzisz o atmosferze i warunkach pracy? Zapraszam was do pisania nowych opinii w tym wątku.

TakNie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Boutique Hotel`s? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Zawiedziona

Odradzam ! Lepiej iść na kasę do supermarketu narobi się człowiek mniej i więcej zarobi. Hotele przerobione ze starych budynków wieczna obawa, że coś się zaraz zawali. Goście pretensjonalni ale nie ma co im się dziwić - nie chce mi się nawet wymieniać czemu. Niestety managerowie od wszystkiego nie mają pojęcia o niczym ale są uprzejmi i wiecznie uśmiechnięci. Awanse tylko dla znajomych Pani Dyrektor.

Tak6Nie

Kudłacz

Hm. Szału nie było. Zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo w pracy. Ale wypłata na czas:)

Tak1Nie1

miszon

praca w tej ..firmie to porażka! NIE POLECAM...

Tak14Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Boutique Hotel`s - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Boutique Hotel`s