Euro-net Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Euro-net Sp. z o.o.

JA

NIE PRACOWAŁWEM W EURONET ALE MAM ICH USŁUGI PORAŻKA GOŻEJ NIZ ORANGE . NIE POLECAM ZA PARE MIESIECY KONCZY MI SIE UMOWA I UCIEKAM Z TEJ FIRMY.

Ada
@JA 24.02.2016 22:03

porażka, stale giną im wpłaty, dekoder kupiony jest zepsuty,nekanie upomnieniami dziennie 40-50 komunikatów na ekranie komputera.Czy to nie pod pada pod paragrafKK ?

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o Euro-net Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-net Sp. z o.o.