P.P.H. Ikafi

Białystok

Opinie o P.P.H. Ikafi

frazow

kontaktowałąm się z nimi jako klientka - definitywnie odradzam, doszło do tego, że pracownica, pani Irena zaczęła mnie obrażać.

adam

A czy tak samo wygląda praca u nich na produkcji automatyk do siatki? słyszałem już na prawdę podzielone opinie na teamt firmy, ale skoro pracują w niej ludzie to widocznie komus odpowida ta praca, ja chyba też tam wysle cv.

ja

Firma to jedna wielka porażka. Pracowników robią w balona już nie wspomnę jakie mają podejście do klienta.W tej firmie dorobisz się- ale garba. Właściciel do zadufany w sobie człowiek który tylko kombinuje na prawo i lewo (zwłaszcza na kasie). OMIJAĆ Z DALEKA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

H

Porażka, tragedia i [usunięte przez moderatora] . Pseudo - firemka, która tylko kombinuje jak by tu pracownika "orżnąć" i wydusić jak najwięcej. Stanowczo odradzam.

J

porażka i tragedia

Zostaw opinię o P.P.H. Ikafi - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. Ikafi