Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Instytut Badawczy Norstat
4 211 163 5 1
boni Nowy wpis
Nazwa działu: IT

sądziłam, że to praca internetowa... albo na telefon... mieszkam w Warszawie a nie w Radomiu jaką pracę mi proponujecie?

Ankieter Nowy wpis
@boni

Ty tak bab poważnie?

Szukam pracy
Nazwa działu: IT

Czy w tej firmie robi się ankiety czy się coś sprzedaje? Jeśli tak to co?

klient
@Szukam pracy

z tego co pamiętam jako klient to zajmują się i sprzedażą i ankietami. Proponowali jakąś pieczątkę. Było to związane z windykacją

@Szukam pracy

Tylko ankiety. Nic nie sprzedajemy. Powodzenia

Gabriela Nowy wpis
@Ankieter

Super, że odpowiedziałeś. A trzeba mieć jakieś doświadczenie do takiej pracy w Norstat? Chodzi mi o to, czy każdy może to robić, czy trzeba mieć specjalne wykształcenie.

Ankieter Nowy wpis
@Gabriela

Tak, trzeba umieć czytać, pisać i mówić. Jedyne wymagania tej branży.

Nazwa działu: IT

Nie każda praca na słuchawce jest łatwa lecz podstawa w pracy takiej to przerwy płatne bo każdemu pracownikowi się to należy i nie powinno się patrzeć że w innej firmie nie ma bo tu się powinno myśleć o swoim pracowniku A nie z innej firmy.

Tak6Nie

Pracuje i wiem
@Ankieter

W jakiej firmie nie ma? Nie znam takiej w Radomiu żeby za przerwy (usunięte przez administratora)Nawet 10 min na godzinę płacą w tej branży. To bzdura płacą w Radomiu za przerwy.

Ankietter
@Ankieter

W jakiej firmie nie ma? Nie znam takiej w Radomiu żeby za przerwy (usunięte przez administratora) Nawet 10 min na godzinę płacą w tej branży. To bzdura płacą w Radomiu za przerwy.

gość 40
@Ankietter

chcesz wiedzieć gdzie nie płacą za przerwy?Opinia 24

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Instytut Badawczy Norstat? Można dołączyć rodzinę?

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
ALA

Dlaczego w tej firmie przerwy sa bezpłatne,przeciez człowiek nie jest robotem

ankieterka
Nazwa działu: Handlowy

Przyłączam się do opinii poniżej. Nie można tu zarobić.... Po co te rekrutacje jak pensje guwnia*ne. ogarnijcie się i nie obrabiajcie ludziom wreszcie tyłków. Wstydu nie macie - karma WRACA.

Nazwa działu: Marketing
@ankieterka

Pracowałaś jako ankieter? :) to nie jest praca od pon-pt? Dlaczeho nie da się zarobić?

TakNie1
Jsjajaja
@23456

nie da sie zarobic, bo juz drugi miesiac nie ma zlecen:) pracuja tylko pupilki supervisorek;)

@23456

(usunięte przez administratora)kazdy wie ze tylko ty wystawiasz tej firmie pozytywne opinie:)

Karol
@Jsjajaja

Dlaczego nie ma zleceń, jakie są tłumaczenia firmy? Jestem ciekaw czy jesteście rozliczani akordowo, czy też w przypadku braku zleceń zostaje Wam jakaś podstawa, napisz coś na ten temat jeśli możesz.

@Karol

Kiedy nie ma projektu nic nie dostajemy, nawet złamanego grosika. Stawka trochę ponad 10 zł za h. Przerwy bezpłatne. I to. Jeszcze (usunięte przez administratora) Jest się na przerwie 20 minut a pojawia ci się w kalendarzu że w ciągu 5 godzin przepracowałeś niecałe 4

Karol
@Soul

Zarobki o których piszesz wzrastają ze stażem pracy w firmie? Jak z atmosferą w Instytucie Badawczym Norstat? Napisz czy pracodawca organizuje szkolenia dla swoich pracowników.

@Karol

Szkolenia są jak są nowe projekty, stawka nie wzrasta. Możesz pracować 10 lat albo rok a zarabiasz tyle samo. Podnoszą kasę za godzinę pracy tylko w tedy, kiedy rząd podnosi minimum.

Gabriela
@Soul

Czyli z tego co napisałeś wynika, że w Instytucie są okresowe podwyżki pensji. Interesuje mnie, jak wygląda system premiowy i dodatki pozapłacowe. Czy możecie liczyć na premię i benefity?

Soul

Ludzie nie czytajcie tych pozytywnych opinii, w umowie niby napisane jest że firma nie zapewnia ciągłości projektu, ale od trzech tygodni nie ma kompletnie pracy. Dzwonią nieliczni, oczywiście tylko pupilki supervisorek. Przyszedłem żeby dorobić przez wakację na studia ale raczej nie wiele tu zdziałam. Żenada. Dodatkowo kierowniczki obgadują ankieterów. Masakra. U siebie na stanowisku przeklinają, śmieją się. Przeszkadzają a nie pomagają.

Tak2Nie4
Ankieterka
@Soul

Dokładnie, sama zastanawiałam się, co jest nie tak, że od 3 tygodni nie było żadnej pracy, wyrobić chociaż 500 zł miesięcznie w tej pracy to jakiś cud. Kierowniczki żenada, czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

Olexis
@Soul

Też mnie to zastanawia, się od ostatniego tygodnia czerwca byłam w pracy tylko dwa razy, żenada

Tak1Nie1
anonimowo
Nazwa działu: Handlowy

aha i zapomnialabym dodac. odnosnie mojej orografi to chyba o was zle swiadczy skoro tak nie umiem pisac a mnie zatrudniliscie i jakos nikt sie nie przejmowal ze pisze ankiety z bledami i nigdy nikt mi o to uwagi nie zwrocil przez rok czasu ale kabarety/ to niezla dla was reklama. przyjmiemy ludzi do pracy nie musza znac ortografii nikt tego nie sprawdza. to moze wiecej ludzi do pracy sie zglosi bo nawet nikt na szkolenia prawie nie przychodzi

Tak2Nie6
anonimowo
Nazwa działu: Marketing

smieszne jest to ze ktos mi wytyka brak zasad pisowni a potem udaje ankietera kiedy wiadomo ze to supervisor. dwulicowosc widze to nadal wizytowka tej firmy. komentarz usuniety a to wiadmomo przynajmniej ze kazde napisane slowo to prawda. moze i z bledami ortograficznymi ale jak sie postaram to moze mi sie uda napisac wszystko bez bledu. a dwulicowym mozna przestac byc jak by sie postarac rowniez. powinnyscie dziekowac za te opinie bo przynajmniej wiadomo ze cos z wami nie tak i mozna sie poprawic. bluzgi fajki pachnace na sali obgadywanie ankieterow albo smianie sie do monitora do fejsa i yutuba to sa rzeczy ktore mozna w kazdej chwili naprawic ale po co skoro relaks najwazniejszy ale jak warszawa zajedzie to kazdy wtedy udaje ze pracuje to jest komedia. ale skoro glowny szef podobnno nie umie sie nawet przywitac z wlasnymi pracownikami to czego od niego oczekiwac. na pewno nie tego ze zatrudni odpowiednich ludzi do zarzadzania. i dodam ze smieszne jest jak same piszenie opinie a myslicie ze tego nie wiadac. to dobitnie pokazuje jaka jest wasza inteligencja a w zasadzie jaka nie jest

Tak1Nie6
Pozytywna

Praca fajna. Lekka i przyjemna. Stawka zadowalająca. Ludzie w firmie też są okay. Pracuję od września i nie narzekam. Jedyne dwa minusy to bezpłatne przerwy i brak ciągłości projektów. Jednak dla np. studenta czy osoby, która po prostu chce sobie dorobić jest super.

Tak3Nie2
nnn
@Pozytywna

To radze pilnować sobie tych przerw.... Jak się daje to tną. Już czekam na komentarze supervisorek,ze tak nie jest. Kto pracuje i sprawdza to wie. Jak sobie jeszcze coś przypomnę istotnego będę pisać.

Tak1Nie1

Tak2Nie8
Bezrobotny

Tak z ciekawości czy Ty znasz w ogóle nasz język? Chyba w szkole dużo było nieobecności, co?Możesz napisać jakieś konkrety za co ta firma jest taka masakryczna? Albo nie, pewnie nie znasz takich słów a jak nawet to będzie więcej błędów ortograficznych niż dziur w serze , czy ktoś może napisać jak naprawdę wyglada sytuacją? Szukam akurat pracy i interesują mnie konkrety a nie takie głupie, personalne ataki.

Tak7Nie1
cz6

Cz 1. Pora napisać słów kilka. Na szczescie widze ze niektore komentrze sa brane pod uwage tak wiec ktos to czyta i tym lepiej. pora zeby to czytal takze ktos z warszawy. pisze ktos, bo nie mam konkretnie na mysli szefa bo on tez wyglada na takiego co nie zbyt ogarnia co sie dzieje do okola. wazne zeby kasa sie zgadzala a cala reszta nie ma znaczenia, no bo jak wytlumaczyc to, ze toleruje taka wysoka "kulture" osoby zarzadzjacej.

Tak19Nie

klient?
@cz6

Dobrze,że są takie strony. Dzięki nim można uniknąć wydania pieniędzy w błoto. Na te,,badania", ceny też mają nie najniższe jak na taką jakość.

@cz6

Ale sie ustawila ciotke nawet zatrudnila. Teraz wszystko donosi, kto się krzywo patrzy itp. Sami ocencie. Atmosfera sie psuje w firmie...

Tak7Nie

pracuje
@Prawda

To nie wszystko. Zanim komuś coś powiesz 2 raz pomyśl. Życzliwych nie brakuje, jej siostra reszta mają ucho wszedzie.

Tak5Nie

Zainteresowana
@cz6

Ludzie co taka cisza? Jest coś lepiej bo jak czytam komentarze to raczej nie zachęcają aby tam pracowac. Szukaja znowu ludzi bo nikt nie jest naiwny i nie ma chetnych.

Pracujee
@Zainteresowana

DZIEJE się z dnia n dzień coraz więcej. Tak jak teraz to jeszcze nie było. Znajomy nie dostał pensji. Nie on jeden i to nie przez przypadek chyba do 21 dnia pensja większość ma,a kilka osób nie ma. Coś firma (usunięte przez administratora)się robi, Dla supervisorek w pierwszej kolejności byla i dla dowodzacej. Mialam problem zeby dodac komentarz bo po 5 razy sie nie chce dodac. Pewnie cos poblokowali bo negatywy ludzie wreszcie zaczeli pisac. Namawiam piszcie niech inni wiedza co sie dzieje. Po to jest ta strona, ni poddawajcie sie.

Nic mnie nie zdziwi
@Pracujee

Widze GRubooo. Żabcia coś na zle konto przelała. Wiadomo każdy ma potrzeby .

@Pracujee

Ręce mi opadają jak czytam te niektóre komentarze. Jak to większość z nas nie ma pensji. Ogarnij się bo piszesz bzdury, zawsze kasa jest wcześniej niż powinna. obowiązek maja do 21ego a zawsze mam wcześniej.(usunięte przez administratora), niedługo jak Ci się facebook nie załaduje tez tak wywnioskujesz?ze to oni? Widać ze ktoś czyta nasze komentarze i zmieniają niektóre rzeczy to jest ważne.

Tak6Nie3

Oburzona
@cz6

Pisze ponieważ to co robi manager to kpina. Myślicie,że za 20 zł brutto za przyjście w niedzielę do pracy to kokosy. To same sobie pracujcie w swięto. Jeszcze tak sie szczyci,ze 20 zł BRUTTO dołożą. Co ja za to kupie i jeszcze pelne 8h trzeba pracowac za mniej nie da. Ni dajcie sie wykorzystac i liczcie ile ,,zarobicie". To na tyle.

A.
@Oburzona

Nikt Ci nie karze przychodzić w niedzielę. Więc co się spinasz? Nie pasuje? To Elo.

Zdegustowany
Nazwa działu: IT

Wreszcie jest czas żeby napisać co myślę. Pewnie większość pracowników też tak uważa. Jest coraz gorzej poza tym, że z pracą krucho to manadzer i jej przyzwoitki zamiast jakoś się starac zapewnić prace tylko ploty… Non stop śmierdzi papierochami na Sali. Ciekawe kto tam pali na zapleczu??? To nam przeszkadza. Puszysta tylko robi dobrą minę, taki podły smieszek pod nosem. To widać jak ktoś za grosze robi i nie ma pracy, a one nawet 2 osoby na zmianie to robotę mają. Ciekawe jak to się opłaca….

A.
 Rekomendacja
@Zdegustowany

Po 1 nie pamiętam kiedy było mało pracy. Teraz nawet w niedzielę można przychodzić. Po 2 papierosy? Jak się siedzi obok kogoś, kto palił to śmierdzi. Na zapleczu nawet nie ma jak zapalić i każdy o tym wie, jeśli chociaż raz tam był. Każdy łącznie z managerem wychodzi na dwór. Więc opinia zupełnie wyssana z palca.

fgg

Hej, jak teraz wyglada sytuacja? Warto tam pracować?

Ankieterka
@fgg

Pewnie znajdziesz, jak zawsze i wszędzie, marudy co to im wszystko nie odpowiada, ale jak dla mnie pracy jest sporo ( jak chce to pracuje) kasa jest zawsze wcześniej niż powinna, nie sprzedajesz a robisz badania. Dla mnie ok.

cz6

Cz 3. Kolejna sprawa tez dla warszawy, moze ktos spojrzy czy szanowne panie zajmuja sie praca przy komputerach czy moze serialami filmami i facebookiem bo zaśmiewają się non stop do tych komputerow a my siedzimy non stop na sluchawce w gotowosci do rozmowy i jak patrzymy na to co one wyprawiaja czyli pełen relaks to odechciewa sie pracowac.

Tak17Nie

tezpracuje
@cz6

a moze po prostu lubia swoja prace. ja tez lubie tam pracowac, bo atmosfera jest w porzadku. dziewczyny sa rowne i pracuje sie dobrze. to, co Tobie tak przeszkadza, dla mnie jest zaleta. Wole usmiechniete szefowe, niz sztywne i zle, do ktorych nawet strach podejsc. moze rzeczywiscie zmien prace na pietro nizej, jesli tak na wszystko narzekasz

@tezpracuje

A może by tak supervisorki się nie wypowiadaly bo na odleglosc widac kto pisze komentarz

Tak18Nie

Rozsadnie
@cz6

W Warszawie co mogą robić to samo. Nie będą blokować (usunięte przez administratora) bo czas musi jakoś zlecieć. Dla nas lepiej bo by tylko nas słuchały,a tak to można ankiet natrzaskac i moze bonus sie zgarnie. Nie beda sie czepiac. ;-) ludzie wtedy można z tel korzystać jak sie nudzicie internecik.

ankieter

Czekam na liste bonusów za styczen w lutym, tylko prawdziw ą...

Tak6Nie

@ankieter

Nie polecm za szkolenia do badania tez nie płaca, co za czasy. Kto to slyszal

Ankierrtka
@ankieter

Patrzę ostatnio i aż nie wierzę lista jest .... wpisać może wszystko bo tego nikt nie sprawdzi,ale chyba nasze komentarze coś pomagają bo powiesili listę.

Tak10Nie

@zmiana

Czekamy na płatne przerwy. Pewnie kwestia kilku dni jak wszyscy sie skrzykna... Tak jak ze szkoelniami a podobno sie nie da bo w Norwegii nie płaca ;-) jakie tam mają zarobki bez porówniania. Takie kity to mozna tempakom wciskac, a ludzie teraz MYŚLĄ!!!

Tak13Nie

To ci się dzieje tam od momentu kiedy została wybrana nowa "szefowa" (ciężko ja nazwać szefowa" która bluzga ciagle) przechodzi pojęcie. Za czasów kiedy pracował Grzesiek, Kamil czy w warszawie byl stary zespol bylo normalniej, wywieszane były bonusy. A teraz została wazeliniara Kasia że swoją przyjaciółką! Nic nie robią kompletnie! Niby odsluchują wywiady A w rzeczywistości siedzą na yt i fb albo oglądają seriale. Żenada. Poziom zero osiągnęła ta firma. Liczę że dokonca studiów będę pracował. Chociaż jak patrzę na te zakłamane nie szczere twarze to mógł bym już dziś zrezygnować.

Tak14Nie

@Pracownik

Może warto iść gdzieś gdzie atmosfera i podejście do ludzi jest inne.... Także zastanow sie.

@zmiana

Dobrze Kasiu

Tak4Nie

cz6

Cz 6. ludzie pracuja po 3 lata i nie maja takiej szansy a tu co. chociaż prznajmniej była konkretna i robić się jej chciało ale widać szefowej przeszkadzal ktos z charakterem i musiala sobie wybrac kogoś kto jej nie podskoczy. przynajmniej było na kogo popatrzeć a teraz to juz nawet tego nie ma. trzeba się przenieść piętro niżej. tutaj nie ma szans na poprawe. wieś tanczy i spiewa

pracownica
@cz6

jesli dostalabys szanse, to bylabys lepszym superwajzorem niz one, bo pracujesz 3 lata? ja pracuje kilka miesiecy ale nie chcialabym sie z nimi zamieniac bo mi tu pasuje a jak przestanie to odejde zamiast bawic sie w przegrywa na forum. i nie obrazaj ludzi ze wsi, bo tak sie sklada ze ja mieszkam na wsi

szoku
@cz6

Ktos tu pracuje 3 lata???? Przeciez to taka praca dobra na tymczasem, zeby cos tam zarobic i miec co wpisac do cv a pozniej sie idzie do czegos konkretnego kariere robic. nie zamierzam pracowac wiecej niz rok, bo szkoda zycia jak mozna prawdziwe doswiadczenie zebrac w powaznej pracy

studiuje to wiem
@szoku

pewnie tylko dzbany ktorym sie wydaje ze awans zalezy od stazu pracy. trzeba studiowac i doksztalcac sie a poza tym miec jakies predyspozycje zeby byc na kierowniczym a nie od stazu. dzban moze i dyche pracowac a do niczego nie dojdzie jak nie ma waunkow

cz6

Cz 4. sluchawki na uszach i usmiechy to albo yotube albo co bo przeciez od razu widac ze to zadne odsluchiwanie ankiet bo nawet nikogo do siebie nie wołają. z reszta po co sluchac ankiet jak i tak robią je sami ze sobą, każą zaznaczać co popadnie aby przeszlo dalej albo w ogole mowic samemu do siebie. CO sie stalo z ta firma ja sie pytam. Wszystko ucinane, nie placone za przerwy, nie placone za szkoelnia, co to jest ja sie pytam. A one ciągle na zapleczu i wieczne śmiechy, tak sie nie da pracowac chociaz by sie chcialo.

Ankietyerka
@cz6

Co się dziwić jak nie ma badań dla nas to im się już w ogóle megaaa nudzi. ;-)

szukam
@Ankietyerka

wlasnie szukam pracy i trafilem tu bo widzialem ogloszenie ze szukaja teraz ankieterow. i chyba wysle cv jak piszecie ze tak lajtowo. poerwszy raz widze zeby ktos byl niezadowolony bo mu za lekko. chyba o to chodZi w robocie zeby sie nie narobic a zarobic a ludzoe narzekaja

cz6

Cz 2. Bluzgi przeklenstwa na porzadku dziennym. Zwyczajna patologia. Przeciez czyta komentarze to dlaczego sie nie zastosuje? CHyba prawdziwe ja zwycieza. CIeszymy sie wszyscy ze statystyki znowu sa wywieszane, jest szansa ze bonus przestanie wędrowac do "swoich" zaprzyjaznionych ludzi i skoncza sie kombinacje zeby sobie wyplate poprawic cudzymi pieniedzmi

cz6

Cz 5. Kolejna rzecz to jak mozna wybrac na supervisora jedną z najbardziej zamotanych osob? chociaz skoro ktos wybral taką szefową to chyba nic nie zdziwi, to samo stara supervisorka sztuczny i fałszywy uśmiech do kazdego i zero zainteresowania niczym i wielka łaska jak sie cos od niej chce. Albo supervisor wybrany po 2 miesięcznym doświadczeniu co to ma być?

Ankieter rr

Najlepiej iść się przekonać. Pracowałam tam 2 miesiące temu. Prawda jest taka, że pracy było mało. Niby jakieś bonusy były, a listy nikt nie wywieszał bo ciekawe kto je brał ..... przerwy bezpłatne i jeszcze odcięcia bezpodstawne robili. Nie polecam.

Tak14Nie

Ankieter NN
@Ankieter rr

Zdecydowanie muszę przyznać racje. (usunięte przez administratora) Widac brak profesjonalizmu. Dla niego ludzie to tania siła robocza. Interes się kreci, a jak każdy niech sobie oceni. firma schodzi na psy. Z czasem ludzie przestaną tu pracować, pozostaną tylko studenci. Im zależy żeby dorobić.

Ankierrtka
@Ankieter NN

Ciekawe co tu było napisane,że usunęli ktoś może wie? Chce wiedziec i ja.

patrze z boku

Jak tam Podlotek? nadal wypowiedzi na poziomie dna? (wulgaryzmy na sali) niektorzy ludzie nie potrafia sie ogarnac mimo wieku,.

@patrze z boku

Dokładnie ludzie się nie zmieniają. Wszystko świadczy o poziomie tej osoby.

Ankieterr

MINUS duży potwirdzaja całą sale ludzi do pracy 10-18 sobota, a o 14 po robocie bazy nie ma, chyba jak ktos jedzie i nastawia sie na 8h to ponosi koszty. Skorka za wyprawke...

znam nie polecam

Ta firma to ostatnia jakiej można zlecić badania. Prowadzone są jak chcą, jak jest mało czasu to robią ze znajomymi i zamiast kobiet to wpisują meżczyzn i na odwrót. Wyniki wychodzą bardzo ciekawe... Pewnie znowu usuną prawdziwy komentarze. Interes się kreci, brawo dla dowodzącej. !!!! albo dowodzących.

@znam nie polecam

Polecam pietro nizej Fundacja 12zl/h netto., jak masz wyniki co jst banalne to nawet 15 zl.h netto. W miesiacu 2300-2600 na reke mozna wycignac. 9-17 prac i w tym 40 min PŁATNEJ przerwy. Nie ma sie co zastanwiac

Tak7Nie

Pracujaca

ja moge polecic, mozna korzystać z tel. tableta, nawet komputera od nich. Na spokojnie mozna poklikac w gry, wazne zeby robić ankiety- sztuki muszą być. Kierwoniczki nie ściagaj , jak czarna ma gorszy dzień to troche gania, ale jej przechodzi.

Tak4Nie

Kedziorek

Tak wchodzę i czytam i rozwala mnie ta ruda baba Co ma ,,wykupiony abonament" na swoje miejsce. Ta kobita ma zawsze tupet. Gorszej pi.... poza rzadzacymi nie znam. Tam wiekszosc osob ma wysokie mniemanie.

Tak9Nie

Tomasz

Instytut Badawczy Norstat ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Na takie wyróżnienie trzeba sobie zapracować!!!

Ankieter rr
@Tomasz

Widać, że ktoś z szefostwa to pisał....

Tak8Nie

luxik899

wporzadku

Lidia

@arj38 czyli byłeś klientem Instytutu Badawczego Norstat mimo, że nie chciałeś tego? Próbowałeś rozmawiać z przełożonym konsultanta? Czy jakiś pracownik instytutu może wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa wybór klientów?

Zostaw opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie