counter
4 215 210 5 1

Popularne opinie

Soul

Ludzie nie czytajcie tych pozytywnych opinii, w umowie niby napisane jest że firma nie zapewnia ciągłości projektu, ale od trzech tygodni nie ma kompletnie pracy. Dzwonią nieliczni, oczywiście tylko pupilki supervisorek. Przyszedłem żeby dorobić przez wakację na studia ale raczej nie wiele tu zdziałam. Żenada. Dodatkowo kierowniczki obgadują ankieterów. Masakra. U siebie na stanowisku przeklinają, śmieją się. Przeszkadzają a nie pomagają.

Tak3Nie5
arj38

firma zajmuje się działalnością niezgodną z prawem i zmusza do takich zachowań pracowników. pozyskują numery telefonu osób prywatnych z nieznanych źródeł a nękanych klientów informują że numer został wygenerowany losowo - jest to zachowanie niezgodne z prawem i firma o tym wie.

Tak30Nie

cz6

Cz 1. Pora napisać słów kilka. Na szczescie widze ze niektore komentrze sa brane pod uwage tak wiec ktos to czyta i tym lepiej. pora zeby to czytal takze ktos z warszawy. pisze ktos, bo nie mam konkretnie na mysli szefa bo on tez wyglada na takiego co nie zbyt ogarnia co sie dzieje do okola. wazne zeby kasa sie zgadzala a cala reszta nie ma znaczenia, no bo jak wytlumaczyc to, ze toleruje taka wysoka "kulture" osoby zarzadzjacej.

Tak19Nie

Michal

Nigdy jeszcze nic tu nie napisałem ale dziś stwierdziłem, że muszę. Wczorajsza Impreza Wigilijna była chyba najlepsza na jakiej byłem. Atmosfera jaką tworzycie jest magiczna i nie ze względu na Święta ale to jaki macie do siebie szacunek i jak się wspaniale bawicie. Tańce, wygłupy, rozmowy - było wszystko. Ja byłem pod ogromnym, pozytywnym, wrażeniem i bardzo się cieszę, że mogłem wziąć udział. Bardzo Wam za to dziękuję - Ci którzy byli wiedzą kim jestem i tak jak obiecałem - następna w czerwcu. Wesołych Świąt dla wszystkich i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich.

Tak14Nie6

Wszystkie opinie

aaaaa Nowy wpis

Atmosfera w pracy przemiła,kierowniczki zawsze pomocne,jak i również szefostwo z Warszawy, bardzo mili ludzie. Co tu dużo pisać polecam pracę w Instytucie badawczym Norstat :)

vavolt Nowy wpis
Kandydat

Kiedy będzie rekrutacja? Czy można się jej niedługo spodziewać?

XYZ Nowy wpis
@vavolt

A umiesz czytać - nie ma i nie będzie.

TakNie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Instytut Badawczy Norstat?

ocochodzi
@Pytanie

Panie moderatorze, niech pan przyjdzie to sam sie pan dowie zamiast bezsensowne pytania zadawac

zaintetesowana Nowy wpis
@ocochodzi

Wlasnie. Wchodze zeby poczytac opinie o norstatcie zanim zloze cv a tu takie cos

ABC
Kandydat

Czy wiadomo kiedy jest rekrutacja?

Ccc
@ABC

Właśnie też pytam

Xyz
@ABC

Na chwilę obecną przez wzgląd na sytuację w kraju (koronawirus) nie jest prowadzona rekrutacja I raczej dopóki się nie zmieni sytuacja to chyba nie będzie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

nick23456
Kandydat

Czy są szkolenia w wakacje?

xyz
@nick23456

Szkolenia? Szkolenia są zawsze, jeśli wejdzie nowy projekt :) Jeśli pytasz o rekrutacje, to na chwilę obecną nie ma

TakNie

obiecują imprezę i nie robią. Szkoda kasy, czekają aż znowu wszystko pozamykają no i nie będzie. Ale chciali zrobić. Od 2017r. obiecuje szefuncio i guzik... Także sobie sami pomyślcie. Kierowniczki się nie obłowią.

Tak1Nie4
biedaki
@pracownik

Szefuncio to sie w ogole do niczego nie nadaje. Siedzi i pewnie dobra kase zgarnia to nic go nie obchodzi. Jak tu pisaliśmy zeby srodki czystosci na wirusa zakupil to dopiero sie jasnie pan warszawski obudzil ze wypadaloby jakos ludzi chronic. Sam na to nie wpadl i taki to szef. A impreza? Po co nam to? Kazdy wolalby wiecej zarabiac niz imprezowac. Stawka wymagana prawem minimalna i zamiast cos podniesc, bo praca niewdzieczna jak malo ktora, to sie niektorym imprez zachciewa. Godzin malo, glodowa stawka na codzien dla ludzi a pokazac sie na imprezie bedzie fajnie? Ciekawe czy sam by sie utrzymal za to co placi nam. Nic nie pomysli o ludziach bo tak go interesujemy. Wstyd wstyd! Ale niech i zrobia impreze a wtedy przyjdzie mu w oczy spojrzec swoim biednym pracownikom, co konca z koncem nie moga zwiazac i rodzinie bytu zapewnic bo tyle placi

Tak1Nie2
Kiedyś pracowalam.

Ta firma to zawsze było (usunięte przez administratora) Manager wulgarna, najstarsza stażem supervisor hipokrytka, złośliwiec, brak wiedzy. W innych CC płaca za przerwy, traktuje się sprawiedliwe pracownikow grafikujac prace. Ktos kto dał staniwska kierowczynie Paniom.. nawet przez chwile się nie zastanowił. Jeden komentarz pod spodem „lepiej mieć uśmiechnięte Szefowe...” serio szefowe? ???????? szef siedzi w Warszawie i Norwegii. Także „szefowo” poniosła Cię fantazja. Chyba, ze partnerzy piastują takie stanowiska. To tak szefowa na zasadzie doktorowa. Także dziewczyny polecam zejść na ziemie, bo kiedyś Wasze pseudo szefowanie się skończy. Reasumując- praca słabo płatna, mało godzin, supervizorki poniżej krytyki, zasady jak w przedszkolu ( przypomniał mi się wewnętrzny regulamin: siedzimy prosto przy komputerze, nie odwracamy się) - Siedzę w klasie na dyktandzie? Czy w pracy? To powinno podsumować poziom osób „zarządzających” w Radomiu ankieterami.

Tak3Nie3

Czy dyżury międzyświąteczne w Instytut Badawczy Norstat obstawiają najmłodszymi stażem?

jajca

A dobrze sie czujesz?

Pracuje

Apelujemy do szefa w końcu dzięki nam zarabia może coś zrobi. ..

Tak4Nie
@Pracuje

Zgadzam się

Stanowisko nie świadczy o osobie. Przypadkiem jest a ktoa musi być. Nie zna się na niczym. Ludzie to mogą chorować. On siedzi w spokoju w stolycy. Pewnie beknie oby jak ktoś będzie zarażony to chwila moment może już jest

Zgadzam się
@Pracuje

Szkoda że sam o tym nie pomyślał z oszczędności dla siebie . Szare pracowniki w (usunięte przez administratora)

ankieteeka

Wirus moze przenosic sie w powietrzu nawet na 4,5m. Nikt w biurach nie jest w stanie zapewnic takiej odleglosci. Poza tym nie przesadzajmy jesli nie chcemy miec przymusowego i co gorsza bezplatnego wolnego. Inne calcentry tez pracuja. Slabe jest tylko to ze szefunio przypomnial sobie o srodkach ochronnych jak mu napisalismy. Taki wazny a sam nie pomyslal, widac gdzie nas ma

Ignoranci
@ankieteeka

Żal czytać takie komentarze. Ludzie umierają setkami a co tu czytam , "nie przesadzaj my" zobaczymy jak będziesz śpiewać jak ty się zarazisz i swoich bliskich. Polacy to jednak polacy.(usunięte przez administratora) A zarobek 500 zł na miesiąc haha

Tak2Nie3
chcepracowac
@Ignoranci

A ciebie ktos zmusza zeby pracować? O ile mi wiadomo to nie zmuszaja zeby przychodzić. Wez wolne jak sie boisz a daj zarabiac innym. Ja mam w miesiacu duzo godzin i zarabiam wiecej niz 500zl, a pracować musze bo mam rodzine na utrzymaniu.

Tak11Nie4
Ciekawe
@chcepracowac

Ciężko z tych pieniędzy utrzymać rodzinę. Dobrze ze jeszcze 500+ dają nie zapominaj o zastrzyku gotówki.

Tak2Nie9
zszokowanie

tego jest juz dosc. tu chodzi o ludzkie zdrowie. przeciez kazdy o tym wie. Czy ktos ma to na wplyw jak dziala ta firma? na zmianie 20 osob, kazda siedzi obok siebie, nie ma zachowanego zadnego odstepu, tym sie powinny zajac chyba jakies sluzby. czy ludzie zarzadzajacy o ile mozna ich tak nazwac wezma na swoje barki odpowiedzialnosc o zdrowie tych ludzi? sami siedzą sobie dalej i nie interesuja ich inni, to jest tragiedia co tam sie dzieje

krótko

Niebawem dodam solidną opinie. Muszę troche więcej tam pracować. Będzie obiektywna. Nic się nie ukryje.

Karol
@krótko

Fajnie, że rozpocząłeś zatrudnienie i chcesz napisać komentarz o warunkach zatrudnienia. Jeśli możesz dodaj jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna. Takie informacje bardzo przydadzą się na forum.

Pracownica

Powinni zacząć dezynfekować myszki, stoły, klawiaturę i pozostałe. Ten koronawirus jest już w Radomiu. Wiadomo, że od razu firmy nie zamkną, ale trzeba zapobiegać jak kierowiki nie pomyślą to ktoś mu im podpowiedzieć. ;-)

Tak2Nie
@Pracownica

Jak wyżej. Wszystko jest już zamówione, niestety na niektóre rzeczy musimy chwile poczekać ( terminy dostaw znacznie się wydłużyły) ale za chwile środki powinny dojechać. Dziękuje za Wasze podpowiedzi.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 246 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Instytut Badawczy Norstat? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Tak14Nie6
Ankieter

Nie każda praca na słuchawce jest łatwa lecz podstawa w pracy takiej to przerwy płatne bo każdemu pracownikowi się to należy i nie powinno się patrzeć że w innej firmie nie ma bo tu się powinno myśleć o swoim pracowniku A nie z innej firmy.

Tak8Nie
Pracuje i wiem
@Ankieter

W jakiej firmie nie ma? Nie znam takiej w Radomiu żeby za przerwy (usunięte przez administratora)Nawet 10 min na godzinę płacą w tej branży. To bzdura płacą w Radomiu za przerwy.

Tak3Nie2
@Ankieter

W jakiej firmie nie ma? Nie znam takiej w Radomiu żeby za przerwy (usunięte przez administratora) Nawet 10 min na godzinę płacą w tej branży. To bzdura płacą w Radomiu za przerwy.

Tak2Nie
gość 40
@Ankietter

chcesz wiedzieć gdzie nie płacą za przerwy?Opinia 24

Cxxx
@Ankietter

Kantar przerwy nie płatne np eh

@Cxxx

Widać juz supervisorki z rana przeglądają komentarze żeby nie było i dodają swoje 4 litery. Wam też powinni odliczać przerwy to ciekawe czy takie minki byście miały uchachane ;-) jak do tej pory i tylko ciąć nam ile się da. Karma wraca.

ankieter

z tym oszczedzaniem na wszystkim to prawda. dawniej bylo wszystko i mozna bylo polecac ta firme. Teraz nie warto bo wszystko sie zmienilo na gorsze. A to nie jest tak ze nie ma pieniedzy przeciez chodzi o to zeby dla nich bylo jak najwiecej. Na przyklad wigilia. Polowe jedzenia wykladaja a drugą połowe zostawiaja na zapleczu i potem dzielą między sobą. Zawsze jest z tego śmiech i jak oni się nie wstydzą. Nie raz to widziało więcej osób nie tylko ja. Powinni wylozyc wszystko i niech sobie biorą i oni i my przecież to my wykonujemy najtrudnieszą cześć pracy a nie ma tu dla nas szacunku i żadnej motywacji. Ploteczki, fajeczki i to jest najwazniejsze. Przykre.

Ankieterka
@ankieter

Proponuję żeby w tym roku były ciasta domowe, a nie suche ciastka. Więcej pierogów, krokietów takich rzeczy. Na ciepło, a nie same suche i gotowe. Można wcześniej zamówić i dowiozą. Wtedy na pewno ludzie zjedzą ze smakiem i nie będą brać na wynos jak do tej pory. Co WY na to pozostali ankieterzy?

@Ankieterka

Jestem jak najbardziej za świetny pomysł. ;-)

Ankie
@ankieter

Ale na wynos to brali wielkimi siatami supervisorzy a nie ankieterzy. Nawet z zaplecza nie wynosili tylko juz czekalo az oni zabiora

@Ankie

Moze szefuncio się tym zainteresuje w tym roku i przyjedzie na czas zobaczyć co i jak i szybko nie odjedzie bo mu się śpieszy. Wiemy Radom to chytre baby, ale żeby aż tak.?

Nowy ankieter

aż przyjde na ta wigilie i zobaczę co będzie. Atmosfera no i jedzenie bo to wazne zeby cos na ciepło chapnąć. Później napisze jak było.

Ankieter

u konkurencji Opinia24 stawka ta sama co tu i mozna po 8h pracować 8-15:45 i więcej. Wrto jechać na prawie 8h właśnie się zatrudniłam i jest ok. Jeszcze szukają.

ankieterka

Tu tez mozna, nawet i od samej 9 do 21

ankeier
@ankieterka

To bardzo ciekawe bo często bywało tak,że na 1 zmianie w ogóle pracy dla nas nie było. Albo tylko pracę mięli wybrani i na 2 można było przyjść. Mi 2 nie zawsze pasuje. Pisać tu można wszystko, a rzeczywistość jest inna. Kto pracuje ten wie równi i równiejsi. Lepiej od 8 do 15:45 niż na 9 zawsze do 16 prawie 8h mam i mogę odebrać dziecko. Nie każdy lubi (usunięte przez administratora) do 21 to dla studentów.

Kidi

Wczorajsze spotkanie powala. Firma zarabia na naszych przerwach- nie płacą nam i dzięki temu m.in. coraz lepiej stoją finansowo. Dobrze,ze manager powiedziała raz prawdę. Tak trzymaj nic nowego,ale szczerze. Szkoda ,że nic z tym nie robią. W końcu na śmieciówkach zatrudniają to mogą.

Tak1Nie

Jak jest z pakietem medycznym w Instytut Badawczy Norstat? Można dołączyć rodzinę?

Ankieterka
@Pytanie

Co za inteligent zadał takie pytanie, opieke medyczną będziesz miał jak sobie pojdziesz prywatnie do lekarza... Moze czas o tym pomyślec żeby coś takiego było. Gdzie o czym mowa jak na przerwach zarabiają zamiast LUDZIOM PŁACIĆ ŻAL. Ludzi mają za śmieci dosłownie, oszczędzajaą na PAPIERZE TOALETOWYM i herbacie, kawie. Na czym się da.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Instytut Badawczy Norstat
4/5 Na podstawie 215 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Polna 3A lok. 27