Spedition Bork GmbH & Co. KG

Langgöns

Spedition Bork GmbH & Co. KG
2 10

Opinie o Spedition Bork GmbH & Co. KG

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Seba

Atmosfera jest normalna. Czasami jak sie ma malo czasu i sie dostaje zlecenie od Kozi Brodki zeby jeszcze gdzies 3 kilometry pojechal to no idzie sie "zdenerwowac" ale ogolnie jest normalnie. Wiekszosc przechodzi przez tlumaczy. To znaczy po rozladownaiu naczepy piszemy na urzadzeniu ze jeszesmy rozladowani albo dzwonimy i odbiera Robert albo Marek lub Sebastian. Oni tlumacza na polski lub niemeicki. Czasami sa chamscy i rzucaja sluchawkami (najczesciej w piatek) ale gdyby nie oni to ponad polowa pracownikow mogla by jechac do polski pracowac...takze mozna powiedziec tze robia robote...Jest ich dwoch na zmianie na cos kolo 200 kierowcow. z Jezakiem mozesz pogadac jak cos nie idzie on ma wieksza sile w firmie i duzo moze zalatwic. Czasami bym powiedzial ze to on ma najwiecej do powiedzenia. Odnosnie tego wsparcia jak zlapiesz gume to dzwonisz do tlumaczy i oni reszte zalatwiaja , jak Ci nie chcia palet wymienic to dzwonisz do tlumaczy i onni reszte zalatwiaja jak natomiast kazde Ci ktos otweorzyc lewy bok naczepy i tu nie rozumeisz co do Ciebie mowia i dzwonisz do tlumaczy to Ci oddzwoni Jezak i taki ochrzan dostaniesz ze drugi raz nie zadzwonisz. Ogolnie jkest to normalna firma. Numer to +49 6447 9233 118 maja tez nowa strone www.bork.de duzo naszych polskich kierowcow jest pokazanych na zdjeciach za co niemieckiej firmie mozna bic brawa...

Kamila

@Seba, Twój 7-letni staż pracy, potwierdza Twoją pozytywną opinię o firmie Spedition Bork. Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie, czy ma się dobry kontakt z przełożonymi, dyspozytorami oraz innymi kierowcami? Czy można liczyć na ich wsparcie w razie nieprzewidzianych sytuacji w trasie? Takie informacje są bardzo istotne dla części kierowców.

Seba

Firma jak firma. Wszedzie trzeba pracowac. Sa trzy rozne dzialy jedni kierowcy to Ci co jezdza przez 3 tygodnie autem po niemczech raz plandeka raz chlodnia. A inni mieszkaja neidaleko. Mieszkania mamy 6 kilometrow od pracy i pracujemy wlasnie tutaj jest roznie czasami po 12 godzin czasami po 15 godzin i na 10 do domu. Ale jak sie konczy okres wielkanocny majowy lub grudniowy to jest w maire normalnie 12 godzinpracy 12 godzin w domu. Tabor jest ok. Naczepy roczne dwu najstarsze 3 ale przez to ze czesto sa przepinki wygladaja jak 4 - 5 letnie.. Auta to Mercedesy Actrosy..Jak maja 500 tys to sa sprzedawane. Wyposarzone w lodowke i klime... Nie no jest ok. Ja pracuej 7 lat i raz lepiej raz gorzej ale pracuje... Kolunio wszedzie dobrze gdzie nas nie ma! Zadaj pytanie konkretne a bedzie latwiej odpowiedziec.

Kamila

@Stanley, jakie informacje chcesz dokładnie usłyszeć? Sprecyzuj proszę swoje pytanie, żeby inni użytkownicy mogli Tobie udzielić odpowiedzi. Czy interesuję Cię warunki wynagrodzenia? Zapoznałeś się ze wszystkimi wpisami na forum? Użytkownik @Seba udzielił Ci bezpośrednich wskazówek. Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Spedition Bork? Jak oceniacie flotę samochodów?

Stanley

Witam , może ktoś powiedzieć coś o firmie BORK SPEDITION

Seba

Z tego co wiem firma potrzebuje kierowcow na rozne systemy z mieszkaniem lub bez. Kasa jest 2200 Euro brutto podstrawy oraz diety 36 euro. Za prace w sobote lub niedziele dodatkowo 60 euro. Mozecie dzwonic do Jezaka on zajmuje sie przyjeciami telefon +49 6447 9233 118.

Stanley
@Seba 04.06.2018 09:54

Może ktoś napisać więcej o tej firmie

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

k.k

jakie zarobki?

Zostaw opinię o Spedition Bork GmbH & Co. KG - Langgöns

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG