Spedition Bork GmbH & Co. KG

Langgöns

Spedition Bork GmbH & Co. KG

Opinie o Spedition Bork GmbH & Co. KG

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zainteresowany

Jak się współpracuje z firmą czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

GeGe

Pomijając te wszystkie dodatki, ile tam średnio faktycznie zaliczają diet, czy dokonują potrąceń za różne niedociągnięcia z winy kierowcy np. przepał, głupia wymiana żarówki, itp., bo z wpisów Seby, to widzę ile jest teoretycznie. Bo różnie to w tych firmach jest.

@GeGe 27.07.2018 15:43

GeGe diety masz wszystkie. Jest takie zarządzenie że w weekend nie można stać na parkingu przy autostradzie. Jak będziesz stać to za weekend nie masz diety.gak to nie ma jakoś innych takich.jak będziesz cofać i rozwalił drzwi to wiadomo będą chcieli abyś 3 x100 euro z wypłaty oddał

GeGe

A jeszcze ile wychodzi średnio za czynsz?

Eryk

Jak przebiega w firmie rekrutacje, może ktoś napisać?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Janek

Seba . Czy coś ci się nie pomyliło z zarobkami? Dlaczego nie napiszesz jak jest naprawdę. Podstawa 2200 Eur diety 24 i to na mieszkaniu bo odciągną Ci czynsz z wypłaty, ale to za cały miesiąc pracy. trzy tygodnie to podstawa około 1700 Eur + 24 i minus czynsz. Na kabinie 2000 Eur +36 Eur także za cały miesiąc a za 3 tyg. podstawa około 1500 Eur + 36 . Tydzień w domu to urlop bezpłatny, który nie liczy się do niczego.

@Janek 03.07.2018 08:23

Janek to nie prawda co piszesz. Kierowcy ktorzy pracuja w kabinie przez 3 tygodnie maja podstawe 2000 euro za miesiac.czyli miesiac ma 31 dni. wez teraz 2000 euro podziel na 31 dni i pomnoz razy dni ktore jestes w pracy czyli 24. to jest 1550 € dodaj dwie soboty 120 euro oraz premie za obecnosc 150 euro. to razem mamy 1820€ za 3 tygodnie pracy. i nie zapomnij o dietach za kazdy dzien po 36 e Ci co sa na mieszkaniu mamy 2200€ podstawy lub wiecej i diety zamiast 36 euro 24.´euro. i za soboty nie 60 euro tylko 80 euro. taka jest prawda*i nie pisz ze to sciema bo wiesz ze napisalem dokladnie tak jak jest.

@Janek 03.07.2018 08:23

I nie licz mieszkania o wplaty o ten co mieszka na mieszkaniu mieszkac gdzies musi zatem i czynsz placic musi. Ty w polsce tez mowisz ze zarobisz 3000zl ale nie do konca bo za cznsz placisz 500zl??? Nikt na mieszanie nie zmusza...

Kamila

@Seba, Na forum GoWork.pl nie podajemy danych osobowych, dlatego Twój wpis zostanie zmoderowany o te fragmenty. Twoja wypowiedź na pewno przyda się potencjalnym kandydatom. Czy uważasz, że trudno dostać pracę w firmie Spedition Bork? Czy wymagane jest solidne doświadczenie? Czy dzięki tej pracy udało Ci się chociaż w podstawowym stopniu opanować język niemiecki?

@Kamila 21.06.2018 10:47

Nie wiem czy mozna dostac latwo prace czy nie-jak ja sie przyjmowalem to czekalem 3 miessiace zanim mnie taka Donata przyjela. wiem ze teraz przyjecia chyba sa. doswiadczenie ja mialem wiec nikt mnie nie pytal a jezyk to kazdy sie nauczy jezeli tylko sie chce

Kamila

@Seba, Twój 7-letni staż pracy, potwierdza Twoją pozytywną opinię o firmie Spedition Bork. Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie, czy ma się dobry kontakt z przełożonymi, dyspozytorami oraz innymi kierowcami? Czy można liczyć na ich wsparcie w razie nieprzewidzianych sytuacji w trasie? Takie informacje są bardzo istotne dla części kierowców.

Seba

Firma jak firma. Wszedzie trzeba pracowac. Sa trzy rozne dzialy jedni kierowcy to Ci co jezdza przez 3 tygodnie autem po niemczech raz plandeka raz chlodnia. A inni mieszkaja neidaleko. Mieszkania mamy 6 kilometrow od pracy i pracujemy wlasnie tutaj jest roznie czasami po 12 godzin czasami po 15 godzin i na 10 do domu. Ale jak sie konczy okres wielkanocny majowy lub grudniowy to jest w maire normalnie 12 godzinpracy 12 godzin w domu. Tabor jest ok. Naczepy roczne dwu najstarsze 3 ale przez to ze czesto sa przepinki wygladaja jak 4 - 5 letnie.. Auta to Mercedesy Actrosy..Jak maja 500 tys to sa sprzedawane. Wyposarzone w lodowke i klime... Nie no jest ok. Ja pracuej 7 lat i raz lepiej raz gorzej ale pracuje... Kolunio wszedzie dobrze gdzie nas nie ma! Zadaj pytanie konkretne a bedzie latwiej odpowiedziec.

Kamila

@Stanley, jakie informacje chcesz dokładnie usłyszeć? Sprecyzuj proszę swoje pytanie, żeby inni użytkownicy mogli Tobie udzielić odpowiedzi. Czy interesuję Cię warunki wynagrodzenia? Zapoznałeś się ze wszystkimi wpisami na forum? Użytkownik @Seba udzielił Ci bezpośrednich wskazówek. Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Spedition Bork? Jak oceniacie flotę samochodów?

Stanley

Witam , może ktoś powiedzieć coś o firmie BORK SPEDITION

Seba

Z tego co wiem firma potrzebuje kierowcow na rozne systemy z mieszkaniem lub bez. Kasa jest 2200 Euro brutto podstrawy oraz diety 36 euro. Za prace w sobote lub niedziele dodatkowo 60 euro. Mozecie dzwonic do Jezaka on zajmuje sie przyjeciami telefon +49 6447 9233 118.

Stanley
@Seba 04.06.2018 09:54

Może ktoś napisać więcej o tej firmie

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

k.k

jakie zarobki?

Zostaw opinię o Spedition Bork GmbH & Co. KG - Langgöns

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG