Spedition Bork GmbH & Co. KG

Langgöns

Spedition Bork GmbH & Co. KG

Opinie o Spedition Bork GmbH & Co. KG

Jasiek

Można wrócić do kraju i dostać jeszcze mniejsze zarobki. Może doceńcie to co jest?

Krzysztof
@Jasiek 09.10.2018 19:48

Jasiek, z Twojej opinii wynika, że doceniasz pracę w Spedition Bork GmbH & Co - uargumentujesz proszę, dlaczego? Z tego, co widzę, cenisz sobie zarobki, jakie oferuje ta firma za granicą. Czy są one rzeczywiście konkurencyjne względem innych, jej podobnych firm? Jak płaca przedkłada się na obowiązki powierzane pracownikom tej firmy?

Jasiek
@Krzysztof 05.12.2018 09:59

Cennie sobie zarobki... A jak myslisz po co my tutaj przyjezdzamy? Zeby jezdzic czerwonymi autami a nie niebieskimi? Oczywiscie ze Kasa jeszt wazna. Jak cie traktuja tez jest wazne... Wiadomo ze nigdy wszystkim nie bedzie dobrze ale mi sie podoba. Pracuje normalnie tacha se pilnuje nie pozwole sobie na glowe narobic i jest OK. Zarobki sa konkurencyjne popatrz my mamy 2200 eurpo podstawy za caly miesiac. w meisiacu jestes w pracy srednio 23 24 dni. Czyli masz 200 euro / na 30 dni razy 24 dni +150 premi. To juz ma 1750 euro za 3 tygodnie . Dodaj sobie dwie soboty pracujace to masz 120 euro. dodaj sobie diety 36 euro dziennie .... Wychodzi ponad dwojke na lape. Wiadomo ze zdarzy sie ze w pponeidzialek rozpoczniesz o 04 rano a o 13 w poludnie kaza Ci dziewiatkje zrobic i w droge. ale coz . Wszyscy wiemy jak jest w transporcie. Z Dispo nie mam problemow, z tlumaczami tez nie z Jerakiem nie. Robie robote a reszta mnie nie interesuje. Zadzwoncie zapytzajcie innych. Jak jest. Idz do Kraju na Biedronke dostaniesz podstawy 2000brutto i bedziesz w domu dwa weekendy albo pojdzie do Barczuka i dostaniesz 4,5 za (usunięte przez administratora) przez miesiac...

Cała prawda

Ogólnie lipa zarabia się po pseudo podwyżkach 1850 euro na rękę i nie ma co liczyć na więcej A może nawet na mniej bo jest coraz więcej potrąceń liczą jak chcą robią co chcą A kierowcą jest tylko nazwiskiem A jak by mogli to by był numerem

Zainteresowany

Jak się współpracuje z firmą czy spokojnie można z nimi pracować? Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą?

GeGe

Pomijając te wszystkie dodatki, ile tam średnio faktycznie zaliczają diet, czy dokonują potrąceń za różne niedociągnięcia z winy kierowcy np. przepał, głupia wymiana żarówki, itp., bo z wpisów Seby, to widzę ile jest teoretycznie. Bo różnie to w tych firmach jest.

@GeGe 27.07.2018 15:43

GeGe diety masz wszystkie. Jest takie zarządzenie że w weekend nie można stać na parkingu przy autostradzie. Jak będziesz stać to za weekend nie masz diety.gak to nie ma jakoś innych takich.jak będziesz cofać i rozwalił drzwi to wiadomo będą chcieli abyś 3 x100 euro z wypłaty oddał

GeGe

A jeszcze ile wychodzi średnio za czynsz?

Eryk

Jak przebiega w firmie rekrutacje, może ktoś napisać?

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Janek

Seba . Czy coś ci się nie pomyliło z zarobkami? Dlaczego nie napiszesz jak jest naprawdę. Podstawa 2200 Eur diety 24 i to na mieszkaniu bo odciągną Ci czynsz z wypłaty, ale to za cały miesiąc pracy. trzy tygodnie to podstawa około 1700 Eur + 24 i minus czynsz. Na kabinie 2000 Eur +36 Eur także za cały miesiąc a za 3 tyg. podstawa około 1500 Eur + 36 . Tydzień w domu to urlop bezpłatny, który nie liczy się do niczego.

@Janek 03.07.2018 08:23

Janek to nie prawda co piszesz. Kierowcy ktorzy pracuja w kabinie przez 3 tygodnie maja podstawe 2000 euro za miesiac.czyli miesiac ma 31 dni. wez teraz 2000 euro podziel na 31 dni i pomnoz razy dni ktore jestes w pracy czyli 24. to jest 1550 € dodaj dwie soboty 120 euro oraz premie za obecnosc 150 euro. to razem mamy 1820€ za 3 tygodnie pracy. i nie zapomnij o dietach za kazdy dzien po 36 e Ci co sa na mieszkaniu mamy 2200€ podstawy lub wiecej i diety zamiast 36 euro 24.´euro. i za soboty nie 60 euro tylko 80 euro. taka jest prawda*i nie pisz ze to sciema bo wiesz ze napisalem dokladnie tak jak jest.

@Janek 03.07.2018 08:23

I nie licz mieszkania o wplaty o ten co mieszka na mieszkaniu mieszkac gdzies musi zatem i czynsz placic musi. Ty w polsce tez mowisz ze zarobisz 3000zl ale nie do konca bo za cznsz placisz 500zl??? Nikt na mieszanie nie zmusza...

Kamila

@Seba, Na forum GoWork.pl nie podajemy danych osobowych, dlatego Twój wpis zostanie zmoderowany o te fragmenty. Twoja wypowiedź na pewno przyda się potencjalnym kandydatom. Czy uważasz, że trudno dostać pracę w firmie Spedition Bork? Czy wymagane jest solidne doświadczenie? Czy dzięki tej pracy udało Ci się chociaż w podstawowym stopniu opanować język niemiecki?

@Kamila 21.06.2018 10:47

Nie wiem czy mozna dostac latwo prace czy nie-jak ja sie przyjmowalem to czekalem 3 miessiace zanim mnie taka Donata przyjela. wiem ze teraz przyjecia chyba sa. doswiadczenie ja mialem wiec nikt mnie nie pytal a jezyk to kazdy sie nauczy jezeli tylko sie chce

Kamila

@Seba, Twój 7-letni staż pracy, potwierdza Twoją pozytywną opinię o firmie Spedition Bork. Czy możesz napisać jaka atmosfera panuje w firmie, czy ma się dobry kontakt z przełożonymi, dyspozytorami oraz innymi kierowcami? Czy można liczyć na ich wsparcie w razie nieprzewidzianych sytuacji w trasie? Takie informacje są bardzo istotne dla części kierowców.

Seba

Firma jak firma. Wszedzie trzeba pracowac. Sa trzy rozne dzialy jedni kierowcy to Ci co jezdza przez 3 tygodnie autem po niemczech raz plandeka raz chlodnia. A inni mieszkaja neidaleko. Mieszkania mamy 6 kilometrow od pracy i pracujemy wlasnie tutaj jest roznie czasami po 12 godzin czasami po 15 godzin i na 10 do domu. Ale jak sie konczy okres wielkanocny majowy lub grudniowy to jest w maire normalnie 12 godzinpracy 12 godzin w domu. Tabor jest ok. Naczepy roczne dwu najstarsze 3 ale przez to ze czesto sa przepinki wygladaja jak 4 - 5 letnie.. Auta to Mercedesy Actrosy..Jak maja 500 tys to sa sprzedawane. Wyposarzone w lodowke i klime... Nie no jest ok. Ja pracuej 7 lat i raz lepiej raz gorzej ale pracuje... Kolunio wszedzie dobrze gdzie nas nie ma! Zadaj pytanie konkretne a bedzie latwiej odpowiedziec.

Kamila

@Stanley, jakie informacje chcesz dokładnie usłyszeć? Sprecyzuj proszę swoje pytanie, żeby inni użytkownicy mogli Tobie udzielić odpowiedzi. Czy interesuję Cię warunki wynagrodzenia? Zapoznałeś się ze wszystkimi wpisami na forum? Użytkownik @Seba udzielił Ci bezpośrednich wskazówek. Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Spedition Bork? Jak oceniacie flotę samochodów?

Stanley

Witam , może ktoś powiedzieć coś o firmie BORK SPEDITION

Seba

Z tego co wiem firma potrzebuje kierowcow na rozne systemy z mieszkaniem lub bez. Kasa jest 2200 Euro brutto podstrawy oraz diety 36 euro. Za prace w sobote lub niedziele dodatkowo 60 euro. Mozecie dzwonic do Jezaka on zajmuje sie przyjeciami telefon +49 6447 9233 118.

Stanley
@Seba 04.06.2018 09:54

Może ktoś napisać więcej o tej firmie

Robert

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

k.k

jakie zarobki?

Zostaw opinię o Spedition Bork GmbH & Co. KG - Langgöns

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedition Bork GmbH & Co. KG