CL ALSACE Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o CL ALSACE Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Traktorzysta

UWAGA UWAGA.Na tę firme jak niechcesz pracowac za free.Kłamcy ładnie mówją na począdku i jak mają prozbę np:zostać tydzień dłużej lub przegiońc czas.Ale w drugą strone to nie działa,jak masz potrzebę ty zapomni.A co do kasy tak płacą na czas do puty kierowca jest potrzebny,z momętem jakiegos problemu typu:odeiscia z firmy typu tz zwalniam się,nie wypłacą za ostatni miesiąc wypłaty,a najbardziej zabawny podem nie wypłacenia pensji to:za to ze kiero zrobił 11h pałzy a nie 9h ,jest korek kiero zgłasza dyspo i ze moze byc opuźnienie,nawet są nie wypłacają pensji za błedy dyspo że dał ciał i nie doinformował kierowcy o przez jaką spedycje odpraw papiery na szfaicari to kiero płaci kary.Tamat rzeka by opisac co w tej firmie się wyprawja.Może kiedyś była faina i wypłacalna,ters to kłamcy i złodzieje.Dużo jeździ chłopaków jeszcze którym nie wypłacono kasy za czyieś błędy i za pozostanie na święta itp.I boją się chyba odezwac lub odeiść wolą jeździc dawć się okradać.Ale jesteśmy tylko ludzimi,a szkoda. Pozdro dla wszystkich kierowców nie daimy sie tak traktować. Traktorzysta☺

Ferdek

Wymagaja zaswjadczen o niekaralnosci od kierowcow i uczciwosci ,w oferci na stanowisko kierowcy.A sami są nie uczciwi,to nazywa się mjeć tupet.Taką firmą powina zająć się odpowiednia instytucja państwowa moze nawet i politycy .Kogo wpuszczają na rynek Polski.

Smerfus

Tak potwierdzam klamcy i dotego zlodzieje.Pan Dominik z Krzysztofem D okradaja kierowcow z wyplaty i zwalniaja.Ukraincow jak i Polakow.Jak masz szacunek do siebje samego to nie dzwon i nie pytaj o prace.w tej firmie liczy sie kasa nie czlowjek.Odradzam omijac jak woda kamjen....... lepiej juz placa w polskich firmach .bo od 50euro plus 2550zl brut.A cl alsace i nord 45euro plus 2000zl brut.Zenada

Nowicjusz

Coraz gorzej się robi, a napoleon jak latał tak lata i tylko pogania ,obcioł dodatki wszystkim, mi nie wypałcił za święta 1000 euro, teraz sobie norme wymyslili 33/100 jak przekroczysz to ci bedą potrącać, a ciągasz po 24-29t, kołchos się robi!!! szukam alternatywy....

miodzik

na basie w richwiller zryty napoleon krzykacz i poganiacz. co by sie nie stalo to kierowcy wina. byly przypadki ze uzywal przemocy wobec ukraincow. przed polakami czuje respekt szczegulnie jak ktos cos umnie po francusku.

byku

mobing, namawianie do przegecia tacha.

skorpion

To ze ktos napisal ok to napewno ktos z biura bo wiem ze nawet ukraincy nie chca u nich jezdzic przestrzegam jeszcze raz

olo

Uwaga: CL Alsace to ta sama firma tylko że po zmianie nazwy co JPV LOGISTIK POLSKA @zevir : to ty Stresik czy twoja żona z biura podpisała się pod wczesniejszym wpisem :))))))

zevir

praca ok. kasa zawsze na czas i zero przeginania tacho

Wiesz coś nowego o rekrutacji i zatrudnianiu do firmy CL ALSACE Sp. z o.o. Oddział w Polsce ? Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o CL ALSACE Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Tomaszów Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CL ALSACE Sp. z o.o. Oddział w Polsce