Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka" w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka" o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka" w Wrocław

Administrator Nowy wpis

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"?

Terapia dla S. M. Akademicka Nowy wpis

Pierwsze co należy zrobić w Naszej Spółdzielni aby przerwać ten marazm i beznadzieję, to zmiany w dotychczasowym sposobie wyboru władz Spółdzielni 1. W oparciu o opinie mieszkańców opracować kryteria wyboru członków do Rady Nadzorczej 2. Kandydaci do R.N. powinni podpisać oświadczenie, że nie należą do żadnej z grup interesów, która posiada np. mieszkanie z adaptacją "po staremu" i ubiega się o remont swojego mieszkania, balkonu lub klatki schodowej przed innymi, i tak dalej. 3. Swoje oświadczenie powinien potwierdzić ustnie na Zebraniu Walnym 4. Osoby niedoświadczone w pracy R.N. powinny przejść niezbędne przeszkolenie. Więcej zyskamy na ich wiedzy w temacie pracy na rzecz DOBRA WSPÓLNEGO. 5. Nasza Spółdzielnia, chociażby ze swojej nazwy powinna być wzorem dla innych, a jest najgorsza. 6. Żaden fachowiec, który pozna opinię o S.M. Akademicka, nawet nie pomyśli, że mógłby w niej pracować.

Spółdzielca Nowy wpis

Nie ma żadnych zmian na lepsze. Raczej jest coraz gorzej.

Jakie wartości są cenione w Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"?

Spółdzielca Nowy wpis

żadne

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Ogrodnik - Konserwator zieleni?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Jolka

Taka cisza na forum bo dobrze się pracuje, fajna atmosfera to nie ma maruderów?

Patrycja
@Jolka

Odpowiem jak dziewczyna dziewczynie: fajna atmosfera jest. A w detalach: Do pracy będziesz przychodziła między 8 a 9 rano. Zaczniesz od kawusi i pogaduszek w pokoju socjalnym. Po 10-tej przejdziesz do swojego boksu w open space. Przeglądniesz wiadomości w Onecie, poczytasz plotki na Pudelku i poczatujesz na Interii. Około 11-tej kolega informatyk poszerzy Ci transfer sieciowy do Twojego komputera, by Netflix się nie wieszał podczas oglądania kolejnego odcinka. Gdy minie 12-ta przełożysz papiery z lewej strony biurka (sprawy do załatwienia) na prawą (sprawy załatwione). Pamiętaj by robić to do 13-tej, bo wtedy pojawi się kurier zabierający pocztę. Przyjście kuriera będzie sygnałem do planowania co zamówić na lunch (dobrze kombinujesz: w pokoju socjalnym). Potem już będziesz miała z górki w myśli przysłowia "Obiad zjedzony, dzień w pracy zaliczony". Będziesz miała dobrze.

Jak wygląda ścieżka awansu w Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"?

Spółdzielca

To pytanie to chyba żart ! Proponuję wydrukować sobie wyciąg z KRS dokumentujący liczbę członków zarządu z ostatnich kilku lat. Tam jest odpowiedź.

Spółdzielnia z bardzo poważnymi problemami wewnętrznymi natury organizacyjnej i prawnej. Skłóceni wewnętrznie członkowie spółdzielni nie pozwalają normalnie pracować i doprowadzają do ciągłych rotacji w zarządzie. Atmosfera w pracy dramatyczna. Liczna grupa członków wrogo nastawiona do każdego zarządu i wiecznie niezadowolona niszczy wszelkie pozytywne działania nie mając własnej koncepcji. Zarobki nieadekwatne do wymaganego nakładu pracy. Ogółem tragedia. Serdecznie odradzam pracę w tej spółdzielni.

magor
@były pracownik

Nasz DROGI były pracowniku, skoro ma pan taką opinię, to po co składał pan aplikację na właśnie ogłoszony konkurs do zarządu. Wygląda na to, że zamierza pan po prostu odstraszyć "konkurencję". PS. Propozycja remontu wnętrza balkonu polegająca w skrócie na: rozebraniu posadzki z płytek, zerwaniu posadzki cementowej wraz z papą, wykonaniu warstwy wyrównawczej i hydroizolacji, wraz z montażem systemowego odpływu na balkonie, wyceniona na 5764,22 zł brutto za prace wykonane na powierzchni 5,837 m2 to pański standard cenowy, jaki zamierzał pan zaproponować członkom spółdzielni. A pański ulubiony wykonawca remontów, firma A, także zgłosiła w sumie remont w analogicznym zakresie, w ofercie nr 1/20160520, cenę za m2 w wysokości 965,52 zł brutto. No i polecam obejrzenie skutków ostatniego remontu, szczególnie od strony ulicy Jaracza, gdy tak ciężko pracował pan w spółdzielni, albo zapoznanie się z kilkudziesięcioma wnioskami członków spółdzielni dot. remontów, złożonymi tylko w ciągu dwóch tygodni.

zwyczajny
@były pracownik

To dlatego, że w całej historii spółdzielni nie zdarzył się zarząd, który chciałby wyrównać krzywdy, usunąć absurdy, i wyrzec się złodziejstwa. Nigdy nie było uczciwego zarządu, który by nie oszukiwał ogólu spółdzielców, i prowadził optymalną gospodarkę. Jak długo można utrzymywać zarząd, który szkodzi spółdzielni ?

zwyczajny

jak w każdej spółdzielni mieszkaniowej, do władz wybierani są umoczeni w różne afery ludzie, jak również ci, co szkodzli spółdzielni dla własnej korzyści, społeczność spółdzielni jest zupełnie zagubiona i dlatego jest bezustannie strzyżona przez cwaniaczków z wielkim ego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: atmosfera jest kiepska, bowiem wielu członków spółdzielni odniosło korzyści kosztem pozostałych, i nie chcą przyznać się, ani zadośćuczynić

Techmark

Odradzam serdecznie pracę w tej spółdzielni na stanowiskach kierowniczych. Trwa tam wieczna wojna pomiędzy członkami spółdzielni. Jakieś totalne diabelstwo. Nikogo z aktywnych czlonkow nie interesuje dobro spółdzielni tylko wlasne interesy i chęć odwetu. Każda próba reformowania kończy się wywaleniem prezesa. Porażka.

Gabriela

Czy ktoś posiada informacje na temat rekrutacji w Spółdzielni Mieszkaniowej "Akademicka"? W internecie niestety nie widzę żadnych nowych ofert pracy. Jeśli ktoś wie coś o naborze na nowych pracowników to zapraszam do podzielenia się tym na forum. Pracowników zachęcam również do dzielenia się opiniami o pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka" - Wrocław

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"?

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Akademicka"
1.2/5 Na podstawie 5 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042