Opinie o MIKITA w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MIKITA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MIKITA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIKITA w Lublin

Kacper Nowy wpis

Dlaczego nikt nie pisze o tej firmie?

kaludia Nowy wpis

ale to w zasadzie jakie są te zarobki, że tak kuszą?

Gromek Nowy wpis

Ekipa stała , trudno sie zalapac a jeszcze trudniej odejsc . . .

Betoniarka Nowy wpis

Czytam te opinii i zgadzam sie z ludzmi.Znam tego pana od dawna pracowal kiedys na Klinikach dosal nawet kiedys buty w prezencie od pacjentki bo niemial za co kupic sobie a tera jezdzi Land Rowerkiem i placi grosze pacownikam.A to badziewie co on produukuje na betoniarkach ktos jescze kupuje?Chamstwo gora!

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MIKITA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
britka

No ja to jestem własnie po studium i mam zawód technika weterynarii. Zawsze interesowało mnie karmienie zwierząt i produkcja karmy dla nich. Chciałabym staż zrobicć w takiej firmie. Padło na Mikite, bo jakoś tak przekonali mnie swoją stroną internetową, ale czy ktoś wie czy biorą na staże... Mikita zajmuje się produkcją mieszanek witaminowo-mineralnych, premiksów, preparatów specjalistycznych, karm dla zwierząt. Także pasują idealnei do tego co sibie zalożyłam

tomek

nie wiedziałem, że u nich mozna sobie dorobić, zawsze sądziłem, że to jest normalna praca na pełen etat i nie ma możliwości pracowania w innym miejscu.. no ale jak tak jest, to ja do nich napisze, czemu nie, zawsze jakiś dodatkowy grosz się przyda, wiec można o tym pomyśleć.. macie inne opinie o nich jeszcze?

fifek

ześć, weszłem na stronę mikity bo myślałem że może u nich się zatrzymam na jakiś czas w sensie pracy i coś dorobię sobie ale wchodzę na ich stronę i niestety nic o pracy nie wiadomo. ktoś wie dlaczego? czy to taki stały skład czy po prostu szukają własnymi drogami pracowników a nie przez internet co?

w mikita kalom wszystko nie pasuje (nie tak stoisz,siedzisz,nie tak położyłeś coś)oni to lizusy kablują aby włazić w (usunięte przez administratora)żenada i to duża żenada

ile teraz tam osób pracuje? dalej są akcje typu "to i to trzeba zrobić w takim czasie,zobacz ile mi to zajmuje!"

ja też pracuje na kuchni i na zmywaku w zemborzycach za 9 zł ,myślałam że to mało ale jak widze , trzeba się trzymac rekami i nogami dej roboty!

meg

Anonim - 2013-07-19 11:15:05 Gdzie się mieści siedziba?to chyba jakis żart pracuje na zmywaku w zemborzycach głównie przy weselach w pewnym lokalu i mam 9 zl na godzine na ręke

haha

kierownika nie ma ,na początek umowa śmieciowa 5 zł brutto,atmosfera straszna;patrzą na każdy krok i ręce i uwaga na kabli co kablują do szefa właścicieli.Naprawdę horror ,robota na czas wyznaczony na daną czynność.Nie polecam.

dasdsad

:)A może wkoncu wypowie się ktoś z obecnych pracujących

W sumie gdyby tam zarobki były lepsze to może i jakoś by się wytrzymało. Tylko że jak trzeba przymykać oko na pewne sprawy wiedząc że ktoś kupuje więcej ściemy niż prawdy to porównać to można z marketami i odświeżanym mięsem.

mmmmmmmmmmmmmmm

ty chyba nie pracowałeś w normalnych warunkach dla ludzi,gdzie pracownika szanują i nagradzają.

kamieniarz

Fajna praca. Szefowie mili, serdeczni. Pracownicy lojalni. ;)

fuj

Szefostwo to najbardziej fałszywi ludzie jakich znam. Epitety pominę. Ryba psuje się od głowy, a w tej firmie łeb śmierdzi.

haha

fakt atmosfera straszna a załoga mała tylko brak zgrania,a maszyny wymagają modernizacji.UCIEKAM Z TAMTĄD (usunięte przez administratora)I BRAKU KULTURY I ZROZUMIENIA W ZAŁODZE

Pracujący tam..

W zupełności nie polecam tej firmy. Załoga nie zbyt liczna i dziwna atmosfera. Jak już tam pracować to na sprzątaniu,maszyny wadliwe, praca pod wydział czasowy...to ma być w takim czasie zrobione a to w takim...chore.

to szybko ci się odechciało tam pracować.a jak oceniasz załogę? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MIKITA - Lublin

MIKITA
1.2/5 Na podstawie 35 ocen.
  • ul. Tęczowa 159
    20-517 Lublin