MONDI POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W STOPCE

Stopka

Opinie o MONDI POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W STOPCE

Sezonowiec

Od maja do września praca po 12 godzin 7 dni w tygodniu, często zdarza się że pracujesz cały miesiąc na nocnych zmianach. Nie szanują pracowników. Zatrudniają przez agencję pracy na umowę zlecenie.

Anonim

Nie polecam nikomu. Typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wyzyskują na każdym kroku. Nie wspomnę o mobingu ze strony przełożonych. Kiedyś się pracowało dobrze, zarobiło. Lecz nie teraz. Jeśli nie masz pracy, jesteś w kryzysie, to nie myśl nawet o tym zakładzie. Ja wolałbym zbierać truskawki na polu, niż tam pracować. Ludzie odchodzą po nawet kilku godzinach

Zostaw opinię o MONDI POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W STOPCE - Stopka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONDI POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W STOPCE